ההלוואה השנייה – זול!

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ההלוואה השנייה – זול!

היסטוריית אשראי טובה סוף סוף התחילו להביא יתרונות מוחשיים ללווה. מי שילם בקביעות את ההלוואה הראשונה, לקבל את ההלוואה הבא יהיה קל וזול יותר. הבנקאים סבורים היסטוריית האשראי של הלווה טוב אם הוא לקח את האשראי ושילם אותו ללא דיחוי על ההלוואה אינה בפיגור במשך מספר חודשים. כדאי לך לעיין אצל נפתלי בנט כדי לקבל עוד מידע. כדי לצייר לווים מופת כגון, בנקים להגדיר עבורם תנאים מיוחדים. ההלוואה השנייה, כדי להגיע מהר יותר. כמה בנקים ללקוחות לפשט את ההלוואה עם היסטוריית אשראי טובה.

בדרך כלל כדי לקבל מחדש הלוואה או כרטיס אשראי, הם צריכים מינימום קבוצת מסמכים, אבל לפעמים, מספיק של הדרכון. חוזים לטווח וההחלטה להעניק כסף ללווים נבדק. לדוגמה, לקוחות בנק החיסכון עם היסטוריית אשראי חיובית עשוי יום אחד להגיע הרובל מיוחד "אשראי סודי" מבלי לספק סכום השווה ל $ 3000 לתקופה של שנה אחת. בדרך כלל, "Sberbank" לשקול בקשה כזו הלוואה לתקופה של עד שבועיים. ההלוואה השנייה היא זולה יותר. חלק מהבנקים לעודד לווים טוב מבחינה כלכלית. בעת החלת עבור לקוח אשראי עם היסטוריה חיובית אשראי אינו משלם עמלה תמורת בקשתו או רישום הנפקת ההלוואה. לדוגמה, תוכנית הלוואות Sobinbank המכונית (למעט "הלוואות מהיר"), עם לקוחות כגון יחויב בתשלום עבור פתיחת חשבון ההלוואה ($ 100-200 בהתאם לערך של המכונית).

חצאים, דמי ההלוואה, "הבנק Societe Generale ווסטוק ". ההלוואה השנייה יש שיעור מיוחד. כמה בנקים ללכת עוד יותר להציע תעריפים מוזלים על הלוואות וכרטיסי אשראי. עבור בתום Rosbank ריבית על אשראי ללווים בתום כל המוצרים ירדו בממוצע ב -10%. לדוגמה, שיעור הסחה הלוואה ללווה בתום לב יהיה 20%, עבור הלקוח, אשר בפעם הראשונה משתמשת בשירותים של ההלוואה לבנק, הוא 22%. נטילת אשראי 200 000 שלוש שנים, הלווה מצפון תשלם 7,500 רובל פחות מהרגיל. עבור הלווים של בנק במוסקבה, עם היסטוריה חיובית אשראי, שיעורי הריבית על "bystrokreditu" יהיה 2% מתחת, הבסיס כרטיסי אשראי, הלוואות צריך דחוף הלוואה לרכב – 1%. ההלוואה השנייה – מוניטין טוב של הלווה. כמה בנקים, כגון IBC, בנק Raiffeisen, יתרונות נוספים לא רק ללווים שלו, אלא גם ללקוחות שברשותם חיובית היסטוריית אשראי בבנקים אחרים. עם זאת, יצטרך לאשר. היסטוריית אשראי חיובית חייב להיות מאושר על ידי תמצית מחשבון הלוואה של הלקוח, ובלבד הבנק הנושה. בונוסים ללקוחות על השני בעקבות הלוואות לבנקים לספק לגיטימי לחלוטין. הבנק כל יכול לספק תנאי ההלוואות ללקוחות ספציפיים נוחים יותר. הסכם אשראי, בניגוד להסכם הפיקדון אינו לציבור – החלטה להעניק את ההלוואה ייעשה עבור כל בנק בנפרד. מטרת התוכניות בונוס עבור לווים עם אשראי טוב – הגדלת נאמנות הלקוחות. תוכניות אלו נועדו בעיקר השמירה על לקוחות קיימים ולמשוך לקוחות חדשים. בנקים רבים הולכים להיכנס לתוכנית בונוס "ההלוואה השנייה" בעתיד הקרוב. "אבסולוט בנק" לפתח תוכניות לקידום "טוב" לווים ותכנון להוריד את הריבית על כרטיסי אשראי עבור לקוחות עם היסטוריית אשראי חיובית על ידי 1-2 נקודות. בנק במוסקבה בעתיד הקרוב מתכננת להכניס הנחה על שיעורי ריבית עבור הלוואות משכנתא. סרגיי אלכסייב

Comments are closed.