Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על

הסיוטים סיוטי הלילה שני נושאים שונים בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. בניגוד סיוטים, חלומות בלילה מזיקי אינם בלי פחד או התוצאה של הפעילות של החלום; ואכן, הוא האמין שמשקפים שלבים ילדותי של החלום, בו הילד מתקשה לעשות את המעבר של החלום עמוק אל החלום משטח גדול יותר. למרות הילד עם סיוטי לילה לא הם זכרו, לילה פרקים אלה יכול להיות מאוד מדאיג עבור ההורים. רבים לבכות או לצעוק, לנער או רץ מסביב לבית בעיניים פקוחות, אבל בלי לראות ונראה את אוזניו לא תופסים את המילים מרגיע של ההורים. על ידי זה, הוא קצת מה הוא יכול לעשות לעזרה לילד במהלך לילה טרור, אבל היא יכולה לקחת את הזמן הדרוש רגועים לילד ולהפוך אותו להרגיש בטוח: לאמץ אותה, להרגיע אותו ולהעביר את מגבת מרענן על ידי הפנים.

ההורים ירגישו כי הם עושים משהו מועיל, זה יעזור לילד בזמן זה מתחיל לחזור למציאות, תוהה מה קורה; התאם לוחות הזמנים של החלום לעזרה לילד לפתח דפוס שינה בוגרת יותר. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. להיפך, הסיוטים עלול להיות מפחיד עבור הילד, לדאגה של ההורים. אלה הם התוצאה של תחושות של חוסר ביטחון, חרדה, פחדים או דאגות. בנות לעיתים קרובות יש להם מאוחר יותר הילדים; 28% מהילדים בגילאי 6 ו 12 שנים, יש לי סיוטים. סיוטים נבדלים סיוטי לילה, במקרים אחרים, לפי ההיבטים הבאים: הילד מפריש הצעקות נושם מבחינה רגשית, יכולים להתעורר מהר ואת זוכר או חלקים של החלום. יש לזכור כי חלומות יכולה להיגרם על ידי מחלות, תוכניות טלוויזיה אלימות, כאב, פחד, חרדה, להילוך גבוה או איומים לא בריא על ידי כמה מבני המשפחה. למרות שהילד לא יוכלו להצביע בדיוק מה הוא משפיע, מפתחות ניתן שהושג בין התנהגותם משוחח איתו.

מה בכלל המטרה, ילדים ביטחון, מודאג או חרד יש סיכוי גבוה יותר לחוות סיוטים. ההורים יכולים לעזור לילדכם להעיר אותו, הרגיע אותו ולא נותן לו ביטחון, לספר לך. הכל הולך טוב, כי שום דבר לא קורה, כי מה שקרה לא היה אמיתי. זה לא חשוב כרגע, לדון בתוכן החלום. ניסיונם של הורים רבים מראים כי אתה שעוזר להגביל את הטלוויזיה ומשחקי וידאו. חשוב גם להשתמש את השיחה ואת חלומות כמו בעיות הילד סובל. לפעמים, פחדים אצל ילדים נגרמות עקב חוסר מידע. אם לילדך יש את אותו החלום שוב ושוב, אתה יכול להיות בטוח. זה מרגיש חרדה מאיזושהי סיבה מלחיץ, אשר חייב להיות מוכן אסטרטגיה ליליים לתקן את המצב. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. מסייע ילדים בוגרים יודע מוגן מהסיוט. כמה ילדים כדאי להילחם סיוטים להתפלל תפילה נחוש כל לילה לבקש הגנה מפני מפלצתי; החיבוק ולישון עם קטיפה האהוב עליך, וכו ?Como הפנים בעיות הלילה? 1. אם הילד עובר לאב חדר, עליו לחזור למיטתו, הכניסי אותו ללא היסוס מדי. ההורים להיות נחושים. 2.-יצירת חדר אטרקטיבי יותר, לא אומר redecorarla אך לשנות היבטים מסוימים וזה הילד להיות מעורב בהם. 3.-לקבוע לוח זמנים רגיל של החלום. 4.-אומר באיזה סיפור לפני השינה. הם שאתה יכול לסמוך אחד הקשורים עם הבעיה. 5.-הוא יכול להשתמש חוזה שבו יהיה איזה פרס על ידי שינה בחדר שלו, מסומן בשנתון אותם ימים כי יש לו הצלחה, לפי בעבר בפרס עד סוף החודש, אם הוא מתחיל עם תגבורת מעבר רציף בהדרגה ל תגבורת לסירוגין.

Comments are closed.