תוכנית עסקית במשרד שיניים, מרפאה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תוכנית עסקית במשרד שיניים, מרפאה

אז החלטת להשקיע מרפאת שיניים פרטית. או לפחות לפתוח קטן, אבל המשרד שלו. כמובן, לקרוא הרעיון הזה הוא מקורי קשה. לאחרונה, כך רופאי שיניים התעצמה, אשר, עסקים אחרים באזור במיוחד חדרי שינה, כדי לספק טיפול שיניים יותר חנויות שמוכרות מוצרים. ובכל זאת הם מצליחים להשיג לקוחות שלו, לא הרבה בתחרות עם כל אחר. זובוב, הרבה אנשים, כך מספיק עבודה לכולם. עד כה, השוק הזה אינו יציב והוא נמצא בתהליך של התהוות. נכון לעכשיו, אנו רואים דוגמאות הטרוגנית מאוד של טיפולי שיניים: המדינה, המחזיקה בשל העובדה כי הרופא יכול לחפש עבודה רשמי במקום העבודה (אך עדיין מחפש לעבור במרפאה פרטית). איכות הטיפול הוא בדרך כלל נמוך, אשר פיתחו את המערכת של בתי חולים גדולים, בנוי על העיקרון של "מפעלים של בריאות". האם לא די יעיל, כמו המבוסס על מערכת הזרימה, והוא ממשיך לפעול דבר כזה "יחידות העבודה מותנה." כלומר, רופא ללא יוצא מן הכלל צריך "לסחוט" של כמות מסוימת של עבודה ולהביא קרן משותפת בסכום קבוע לתת את התעניינותם. כתוצאה מכך, את איכות הטיפול רק הוגן, כל רופא מושך "אחוז" את השמיכה מעל עצמו, אימץ ברחבי העולם התרבותי מערכת של מרפאות פרטיות, משרדים קטנים, שם הריפוי רופא, לא מותג. זה אולי הכיוון המבטיח ביותר, כי רופא כזה במרפאה ביותר אוניברסלי, יש לו מה להפסיד. אחרי הכל, אם את איכות השירותים שלה יהיה משביע רצון, זה לא יהיה לקוחות. הכל הולך העובדה כי המדינה מכירה בכך תמיכה באיכות גבוהה, עד למועד רפואת שיניים עבור האוכלוסייה הכללית קשה. ומספר מרפאות ציבוריות בהכרח מתחילים ליפול.

האם רק את הסיוע ללא תשלום לקבוצות פגיעות מבחינה חברתית. מספר גדול מרפאות פרטיות מופחתים גם. זה אושר על ידי ניתוח שוק שונים. ככל הנראה, איחוד כל מעורר את הכללתו של זרימה, ולא מכשירים בודדים. וגם הביקוש סיוע כזה נופל פנים. לכן, כל הסניפים פתוחים פחות. סביר להניח, לאורך זמן, יישאר לצוף רק את הטוב ביותר. כתוצאה מכך, אנו מתקרבים הנוהג הבינלאומי, כאשר הרופאים להתחיל החדרים הקטנים שלהם הם אינטימית, אישית בברכה, להיות משפחה, לא זרים, רופא פנים. בהמשך, פרקטיקות אלה יהיה לקנות ולמכור. בעיה באיכות תיפתר ברמה של בתי המשפט. בקיצור, את שדה הפעולה הוא בהחלט לא החופשי ביותר, אך לא המועסקים. ההצלחה שלך תלוי בך. נכון, פעם יש צורך להדגיש כי בעסק הזה, אתה פוגש הרבה מכשולים, אבל לא מתחרותיה, כפי שהיה אפשר לצפות, אבל מהמדינה. הופיע בדרישות החמורות ביותר את הנחות היסוד, את דרישות הרישוי עבור התקנת רנטגן, אבל שום דבר של תחמוצת החנקן, ובאופן כללי אין שום דבר. כדי שהרופא יכול לעבוד עם תחמוצת החנקן, האוקיינוס ??להשלים קורס של יום אחד (6-7 שעות), ויש לנו – השכלה גבוהה ההתמחות של מרדים ואת כמות ניכרת של סובלנות. מומחה בחו"ל, שעברו בחינה המדינה, יכול מיד להתחיל לעבוד, הרופאים שלנו זהים אחרי המכון צריך חבורה של תעודות, כולל תעודת מזיקים וחרקים … אבל אלה הם הכללים, ואין מנוס מהם … איפה להתחיל? אם יש לך יד חופשית עד 40 אלף דולר, אתה יכול להמציא ארגונית. על עיצוב פשוט יספיק. כי כדי לפתוח מרפאה, צריך קודם כל למצוא חדר. בלי זה, לא תקבל רישיון כי הוא מורשה ואת הציוד שנמצא שם.

ישנן שתי דרכים אפשריות: לשכור שטח או לקנות אותו. כל תלוי היכולות הפיננסיות שלך. הדרך הראשונה היא בהחלט חסכוני, אבל השני חזק יותר כי זה רק העסק שלך, ללא קשר בעל רגש. השכרה השכרה שלא למגורים בשטח של במוסקבה משתנה בהתאם למיקומו. בפאתי הוא 150-250 דולר ק"מ 1 מ"ר. מ 'בשנה. במרכז כ – 500 $ לכל ק"מ 1 מ"ר. מ 'בשנה. השכרת מקום מרפאת שיניים לא קל כמו שזה נראה. כן, להורות לבעל לשוק הנדל"ן הנוכחי האמיתי די קשה למצוא. כמעט כל מרובע במוסקבה חילקו הסכם השכירות. נותר אפשרות שכירות משנה. וזה דבר מעורפל מאוד. בנוסף לכך הפעילות כדי לוודא שיש למערכות החשמל, המים והביוב. לאחר כיסא שיניים צריכה להיות נטועה עמוק לתוך הרצפה ומחובר שירות. אם כל זה אין צורך לבצע באופן עצמאי, וזה מאוד יקר. עדיף למצוא חדר איפשהו במלון קטן לא בלב ליבה של העיר. ראשית, במלונות הם מנוצלים בדרך כלל אנשי עסקים ואזרחים אחרים, לסובלים לישון בנוחות מהבית שלו. אז ההנהגה שלהם יהיו מאושרים רק לחתום איתך לטווח ארוך חכירה. ושנית, המלון בהחלט יש גישה לכל תקשורת הצורך. רכישת הנחות, אם אתה עדיין יש יותר כסף או פחות מוצק הוא עדיין מקום במרפאה עדיף לקנות. כמובן, במשרדי "A" זה יעלה בערך 3500-4000 אלף דולר עבור 1 ק"מ רבועים. מ 'אבל יש אפשרויות חסכוני יותר. למשל, לקנות דירה בבית החדש שנבנה באזור חדש. זה יעלה כ -1,000 דולר לכל ק"מ 1 מ"ר. מ 'ללא תיקון. אם אתה קונה מן היזם, בקומה 1 מאי נמכרו במקור שלא למגורים החדר. או צריך להמיר שלא למגורים בדירה בקרן. מה זה לא כל כך פשוט. איך לבחור את העסק הנכון עבור דירה כזאת? רצוי שהיא בקומה 1. במקום הגון, אבל nelyudnom. יש לזכור כי SES מטילה בדרישות המחמירות של המשרד באזור. באותה יחידה אחת שיניים – לא פחות מ 14 מטרים רבועים. מ 'אם אתה מתכנן להציב שני כסאות דנטליים, אז אנחנו חייבים להוסיף מספר כי עוד 7 מטרים רבועים. מ 'וכן הלאה – שבע עבור כל משרה חדשה. אם אתה לא מתכוון לעשות במעבדה המרפאה, ועכשיו הם תריסר בגרוש ואתה יכול לעבוד איתם על החוזה, ולאחר מכן לפתוח את המרפאה על כיסא, צריך 1-השינה האופיינית דירה, 2 כיסאות – 2 חדרי שינה, 3 מנדטים – 3 חדרי שינה.

חשוב מאוד לפני רכישת דירה כדי לקבל את הסכמתו של תושבי הבניינים הסמוכים. עדיף – כוח נוטריוני. זה הכרחי בעת העברת שאינם מגורים דירות הקרן לשיקום תחת המרפאה. הסכמה חייבת להיות כתובה בצורה פשוטה אך נגיש, ואמר כי הארגון מסכים למשרד כזה שיניים שטוחות עם כניסה נפרדת. זה היה חתום: הבעלים של דירות סמוכות כך וכך. אם לחפש הסכמה אז, הדיירים יכולים לבוא בדרישות מוגזמות. ואז יש לך לתרגם קנה דירה בקרן מיושב. קיימות שתי אפשרויות. לדוגמה, אתה יכול להתייחס להציע את המשרד כגון שירותים. חודשיים תמורת תשלום, זה ייעשה. אם אתה לא סומך על אף אחד, תצטרך לעשות זאת בכוחות עצמם. בעייתי, אבל חצי מחיר. בעירייה במחלקה לאדריכלות פיתוח עירוני ייתן לך רשימה של ארגונים שבהם צריך לקבל את הסכמתך להעברה. זה משטרת התנועה, כבאים, SES, מחוז הממשל, zhiltrest, BTI. שים לב כי כמעט בכל מקום הפניות הללו, דמי היתר. אבל מכשולים בשלב זה, למעט מזומנים, לא. יתר על כן, אדריכלים להעניק לך הרשאה העברת הבית שלך כדי לממן שאינם למגורים. מדהים אדריכלי ותכנון המשימה. איתו – כדי להפוך את מעצבי הפרויקט. רשיון מעצבים צריך להיות חובה. המחירים בפרויקט הם שונים. עדיף לבחור פחות יקר, כי במציאות העלות היא בדרך כלל מעבר לתחום של הפרויקט. ניתן להתאים את החדרים על אזורים, אם קצת חסר. כתוב בפרויקט – 14 מטרים רבועים. מ '- אין למדוד אחד לא. C סיימה פרויקט כחודש לחזור הממשל המחלקה לארכיטקטורה. מסקנות על פרויקט שיקום צריך לתת את האיברים הבאים: GAI – תעמוד על הארגון של חניון ליד המרפסת; kompriroda (אקולוגיה) – יאלץ לטעת כמה עצים ועשבים שוטים (וזה האינטרס שלך), כבאים, SES – לא יכולה להיות שיחה רצינית. אתה צריך ללכת עצמו, גרב ותקנות SanPin אחרים משא ומתן. הבא – zhiltrest, ללא מומחיות מחלקתי, הגנה על אנדרטאות ושאלות אחרות, שוב, שילם תמיד. לאחר מכן, אדריכלות עירונית מספקת טוב.

סמכות הבא – המדינה אדריכלות ופיקוח בנייה (GASN). חפש חברת בנייה בעלת רשיונות לכל סוגי העבודה. אתה יכול למצוא קבוצה יותר זול, אבל אז עדיין צריך חברה אשר היתר בנייה יהיה "לכסות" השיקום שלך. אז, הבין GASN. הרשאה שהושג בסופו של דבר. החטיבה החלה לעבוד. אתה יכול להתקשר בחוזים עם שירות המים, Energosbyt אחרים. כתוצאה מכך, מרפאת מוכן, זורחת ציוד חדש. השלב הבא – להכניס לפעולה. אלה הולכים על שרשרת הפיקוד אותו – אבל בפעם השלישית. אם כבר מדברים בכנות, לאחר שקיבל אישור מן האש בזמן האתחול, אתה יכול להתחיל לעבוד. כל שכן לאישור של ספ תצטרך מרפאה. ראשית אתה צריך לעשות תיקון רציני, תיקונים מיוחד, כי הכיסא שיניים חייב להיות מחובר לרשת החשמל והמים, ואפילו תברואה. בקיצור, מתחת לרצפה כדי לסלול את המערכת כולה. עלות תיקון הארון יעלה את שיעור 120-220 דולר עבור 1 ק"מ רבועים. מ 'כל זה תוך לקיחה בחשבון חומרים ועבודה. רכש של ציוד לפני תחילת הזה הבמה, אנו חייבים שוב להתייעץ עם התוכנית העסקית, כי התפשטות מחירי ציוד גדול מדי, וכל עכשיו תלוי אך ורק על היכולות הפיננסיות שלך. כמובן, אתה צריך מומחה, בקי ציוד הספק, ככלל, הקונה חוזר בחזרה בהנחה. ניתן לרכוש ציוד יד שנייה וחדשים. עכשיו מחירי השוק ירדו. עם זאת, יש להבין כי, נגיד, במשרדו של Class "A" זול ציוד נראה כמו שן רקובה בחיוך הוליווד. מדינת האמנות מדברת בעד עצמה. על ערך המינימום והמקסימום הוא בטוח כי התפשטות היא אינסופית כמעט. אז, אתה יכול בהחלט לחינם לקנות המבול עידן שיניים כיסא המועצות, שבה הטורבינה חייב לסובב את כף רגלו. אנחנו לוקחים למשל את המחיר של ציוד סטנדרטי הממוצע. אם אתה על עסק רציני, לא על וגוזרים קופונים עונתיים, אז לרכישת ציוד שצריך להתייחס בכובד ראש. אחרי הכל, אתה או שכר הרופאים שלך לעבוד על זה במשך שנים. בנוסף, הציוד חייב להיות כל התכונות כדי לספק את המתקדמים ביותר שירותי שיניים. לפיכך, הדמות המרכזית של המשרד שלך – כיסא שיניים – חייב להיות לפחות 4 שרוולים: תחת האקדח "תרסיס אוויר מים" תחת המנוע יש lugs ישיר זווית, תחת הטורבינה, אשר דווקא מסורים כל בעיות שיניים, תחת סורק אולטרסאונד כדי להסיר את אבן פלאק. מחיר מינימום – 4500 $ זה הדבר הקל ביותר שאתה יכול לדמיין. זה כולל את העלות של צינורות צינורות תחת הטורבינה. אבל בכל אחת מארבע העמדות, המחוברים השרוולים, יעלה על 600 $, מחיר זהה כמעט בקצותיהן. אז יחידה מאובזר יעלה לכם כ 10 $ 000, כמובן, צורך ויש לנו עתודה אסטרטגית. פתאום קצה בתהליך נשברת? או שזה הזמן לעקר? ערכה אופציונלית דורש להחליף את הטיפ.

הוסף עוד 1500 $ צריך להצטייד אספקה ??להגדיר חומרים, תרכובות איטום, כימיקלים אחרים, מוצרי היגיינה שונים. זה ייקח מינימום של 1500 $ הוא סט העיקרי הדרוש כדי להתחיל. זה יהיה תוספת חודשית. על כלים לבשל עוד התמיכה הנדרשת כדי לרכוש וטכני 1000 $ בדמות מנורות geliootverzhdayuschih, שעלותו בין 300 ל 1000 $ לאיתור לשיא נוסף – עד $ 1,000 עבור in-line מרפאה viziograf הצורך. זהו, למעשה, רנטגן מכונה עם תואר נמוכות של קרינה, אשר מאפשר לך לקרוא את התמונה במחשב. בהיעדר מכשיר כזה, אתה מסתכן הרבה טעויות טרגיות שטויות. מילוי תעלות השורש בלי להסתכל לפני הזריקה כי ימשיכו ללכת על עיוור את הגג. אולי זה יהיה בריא ושלם, ואולי זה יהיה הצעד האחרון שלך. אז אין ברירה – יצטרך לקנות. בהתאם לדגם זה יעלה 9000-18 000 עוד פריט חובה של מרתון הרכש שלך – החיטוי. זה הכרחי עבור כלי טיפול אנטיביוטי. עלות כ – 2000 $ אל תשכח את המקרר לתרופות המעקרים. על יקחו עוד 1,000 $, וכמובן, כל מיני סוגים של ארונות, כיסאות ורהיטים אחרים. הוסיפו רישוי עוד 1000 $ כדי לקבל רשיון, אתה חייב להכין רשימה ספציפית של ציוד. כמו במחקר SES בתקנות. עליך להיות בעל תעודת קונפורמיות עבור הציוד מותקן. בחדר זה צריך להיות מסודר בהתאם BTI את התוכנית. ואל תשכחו על התקנות הקשורות לגודל החדר. אם המרפאה שלך הוא גדול מספיק, יש צורך לספק מושב האסלה ומחכה למבקרים. קבלת רישיון, אתה מקבל אישור כך את היכולת לקיים סוג מסוים של הרפואה פעילות. מובן כי, רפואה הניתוח, אורתודונטיה ופעילויות אחרות מוכרזים בנפרד. שמור את רישיון כמו התפוח של העין שלנו. כדי להיפרד ממנו בקלות. במאי לבחור את הרישיון לכל דבר. גם אם, עבור למשל, רק מילאו כראוי החיטוי מגזין לחיטוי. ובצדק. אנחנו מדברים על בריאות האדם. כמובן, אתה יכול לרשום את עצמם להפעיל רישיון. אבל אם אין זמן ומאמץ, פנה מומחים. עכשיו יש חברות רבות המספקות את השירות הזה. מאמר על סוג אחד של פעילות עומד 1000 שלהם 1500 $ זה כולל קבלת היתר מן BTI, מן כבאים ביורוקרטיות אחרות. סגל כמה עובדים צריך לשרת כיסא שיניים?

על פי תקנים רופא שיניים יכול לעבוד 6 שעות ביום. אם אתה רוצה יותר אתה רוצה המרפאה פעלה מסביב לשעון, אז לעבוד על מכונה אחת תצטרך לשכור ארבעה רופאים. לפיכך, על שני כיסאות במרפאה של מספרם הוכפל. כל רופא צריך לעבוד כאחות. כאן, כמובן, אתה יכול לחסוך כסף ולהציע אחות לעבוד על שני רופאים, אבל במקרה הזה סביר להניח תקלה. אכן, ייתכן שיהיה צורך לסייע בעת ובעונה אחת את שניהם. אם החדר הוא גדול, הוא לא יכול בלי חובשים, אשר ינחה אותו סדר. משכורות ב אחיות במרפאות פרטיות, בדרך כלל לשפשף 3000, האחיות -. מ 6000 רובל. תשלום של רופא – שאלה נפרדת, עדין מאוד. בפועל אחרונים היא זו: כל רופא רשמית מקבל את שכר המינימום. היום, זה לא פחות משתי וחצי פעמים שכר המינימום. מומחה הכנסות נוספות הקשורות ישירות לעבודתו כרופא בחייהם בטווח הארוך על הריבית מן הערך של מה שהוא עשה. בדרך כלל, נתון זה נע בין 10 ל 30%. עוד הוא יקבלו, או פחות, תלוי את מערכת היחסים שלה עם הבעלים של המרפאה, עד כמה הוא מעוניין בו. וכמובן, רמת מומחה. המחירים ידועים מרפאות רבות לפרסם נמוך מאוד המחירים. למשל, עבור 10 דולר חותם, לעומת זאת, היא להוכיח להיות כי לחולה יש להוציא שן נרפא על 350 $ אז אתה לא צריך להיכנס מטעה לקוחות – ולא לצייר, אתה פשוט להפחיד אותם. וגם להרוס את המוניטין שלו. ממש לפני הטיפול להראות את המחירון ולהסביר למטופל כי כמה ומה זה ילך את ארנקו. מחירים נלקחים בדרך כלל מהראש. גם כאן עבור השוק. כדי לבצע תמרון במחיר נמוך יותר מאשר המתחרה שלה, אבל לא הפסד. הם נקבעים על בסיס המרפאה המארחים יכולות. אנחנו חייבים להבין שאם הרופא, נע מהמרפאה אחד אתה בעבודה תצטרך לדבר עם המטופלים שלהם המחירים הם הרבה יותר מוקדם, הוא זכה לאורך השנים במהרה לאבד לקוחות. אז כאן יש צורך להסתכל ברמת ההכנסה של המטופלים שלו. כמובן, בתי חולים גדול עשוי להפגין בשמים במחירים. חברות הביטוח ימשיכו לספק ללקוחותיהם, כמו אנשים עשירים רבים כיום. אך אבוי, קטנה אך עצמאית של במרפאת השיניים לא יכול להרשות לעצמו.

מחיר לא רק העלות של מילוי, וחומרים אחרים המשמשים, ועוד כל מיני מניפולציות, אשר עושה שן עם רופא. חותם עצמו עשוי להיות זול. עם זאת, יחד עם עבודה על מחיר ממוצע ארצי של מוסקבה 1500 לשפשף. אם אנחנו מדברים על טיפול מורכב עם ניקוי ומילוי של תעלות השורש, עלות לכת 3000 רובל. ההוצאות השוטפות פעם לחדר שלך "לרדד" ולהתחיל לפעול ביציבות, מיד יהיו מתמשך עלויות. בואו ננסה להגדיר חלק ממה שאתה צריך להוציא כסף על בסיס חודשי, בנוסף לתשלום משכורות הצוות להשכרה. שים לב כי כל חודש כדי לחדש אספקה. זה תרכובות איטום, מוצרי היגיינה חד פעמיים (סינרים, כיסויי נעליים, כוסות, סוכני חיטוי) ורכיבים אחרים. של מוצרי צריכה בחודש לוקח בערך 25-30% של השכר. איפה זה נלקח? במוסקבה יש שפע של חנויות המוכרות ההכנות שיניים. אתה יכול לראות אותם פעמיים בשנה בתערוכות. הם מוכרים את כל מה שאתה אולי צריך רופא שיניים. יתר על כן, כל המחירים הם כמעט זהים. אתה יכול, דרך אגב, כל הורה באינטרנט. כמעט כל הספק העיקרי של ציוד דנטלי וחומרים יש כתובות הדוא"ל שלהם. לקוחות קבועים למדי לכתוב מכתב ולחכות הסחורות, כמו חברות רבות לעשות לבצע את המסירה. כמו כל עסק אחר, נשאלת השאלה על מה ניתן להציל. במקרה זה, אנחנו רק מדברים על ההזדמנויות, כי לא יכול להוריד את איכות העבודה. אתה יכול לשמור על חומרים, בעיקר בגלל השוק יש מספר של אנלוגים. לדוגמה, ישנן תרכובות איטום יקר עשה בארצות הברית. ויש המקומי, לא שונה בהרבה האיכות, אך זולים יותר. לפעמים את המחירים של ציוד ביתי הוא 4 פעמים נמוך יותר מאשר אלה המיובאים. כמובן, חברות זרות עושים כמיטב יכולתם לשכנע את רופאי השיניים שלנו להשתמש בו כדי לייצר. ורבים רופאים דעה כי חומרים זרים עדיין בבית יתרון, נוח יותר, קל יותר להשתמש, יש צבעים טבעיים יותר. בנוסף, הרופאים רגילים לעבוד עם חומרים מסוימים ולנסות לקנות אותו מהם. מדינה של מנהיגים בשוק חומרי מילוי: גרמניה, שוויץ, ארצות הברית.

המדינות המובילות בשוק ציוד דנטלי: גרמניה, איטליה, יפן. תשואה לפי מספר מרפאות פתחו בשנה העסק הזה רווחי מאוד. כמובן, אין ערובה כי כל בתי החולים הם ברמה גבוהה לא פחות של השירות. בגלל מספר המבקרים משתנה מאוד. מספרים מדויקים קשה לקרוא כאן. אבל תצפיות מראות כי בממוצע המשרד עסוק עם כיסא בחדר שכור למעשה להחזיר בשנה 1. כאן אנו מגיעים לשאלה המרכזית – כיצד ניתן שלך במרפאה חסות מגודל? דעת ככלל, מרפאות גדולות לקוחות באמצעות חברת הביטוח שבה הם החוזה. מרפאות שיניים קטנים ומשרדים עובדים, אנו יכולים לומר, על יחסים אישיים. לכן, האדם העיקרי במרפאה – היא ביחס טוב, מכובד, ויש להם מוניטין כרופא. בלי מומחה כזה או החדר שלך יהיה ריק, או להפוך כביש. סטניסלב Shkuratov, רופא השיניים אגב, לפני כמה שנים במדינה שלנו, לא היה כל רוסי עמותת רופאים פרקטיקה פרטית. אולי אתה צריך לעבוד כל הולך חלק ועצות של אף אחד שאתה לא צריך. אבל אם עשית משהו למעוד, אתה יכול לפנות אליהם. פעילים יצרו איגוד המסחר והתעשייה של רוסיה הפדרציה הוועדה לפיתוח שוק שירותי הבריאות, יחד עם איגוד בתי חולים פרטיים ברוסיה הקים את המועצה הפדרלית על מערכת בריאות פרטית, הקים את המומחה ייעוץ משפטי מייעץ עניין של מערכת הבריאות פרטית אכפת. במסגרת העמותה פועלת שותפות ללא כוונת רווח "החברה הפדרלית לביטוח הדדי רווח הבריאות." עבור לספק מוסדות בריאות פרטיים עם חברת הטכנולוגיה הרפואית המודרנית נוצר על ידי ליסינג הרפואי הפדרלי. מה שחשוב יותר, עמותת שיפרה את מערכת אישור מראש הסכסוכים בין המשתמשים לבין מיישמים שירותי בריאות, פיתחה תקנות זמניות מרצון ההתיישבות פייסנית של סכסוכים בין צרכנים מיישמים שירותי הבריאות. בנוסף, ב האגודה הוקמה ועדה על אישור רישוי והסמכה.

Comments are closed.