שש דרכים אמיתי כדי לחסוך דלק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על שש דרכים אמיתי כדי לחסוך דלק

רבים מאיתנו רוצים לבלות פחות מאשר שלהם "דם" שנצברו קשה רצינית על דברים שאתה צריך, ולשמור אותם יותר עבור אדם נעים. במוקדם או במאוחר כל נהג, נשאלת השאלה: איך היה קטן יותר להוציא על דלק? אם העצות לא קונה מכונית באופן כללי, ללכת, או כדי לקנות Cmos וסעו porezhe את כבר לא מתאימה, להציע את השני:) העצות הבאות, תוכל להיות פחות סביר לנהוג על תחנות דלק. אז, 1. עוד מידע על רב שמואל אליהו ניתן למצוא באינטרנט. המכונה בטח תמיד ללא פגע. לבדוק באופן סדיר להחליף את הפילטר אוויר. אחרת, זרימת האוויר יהיה מוגבל, המנוע הוא קשה, צריכת דלק מוגברת. מותאם עם לחסוך בדלק שלך 4 אחוזים.

אל תשכח להחלפת שמן רגיל, להשתמש רק צמיגה. עבור הבלם תקלה במערכת הוא גם לא תורמת לחיסכון. 2. תמיד לבדוק את הלחץ הצמיגים. אוטובוס Nedokachannye overexpenditure של דלק.

. אבל זה לא הכרחי כדי גם משאבת אינו בטוח. באותה מידה כמו להבטיח התאמה נכונה גלגל: גלגל המערך, איזון, כוח גלגלים. 3. מה זה רכב כבד ועסוק ? צריכת הדלק יותר. תשליך בזמן מ מיותר כל תא, תא המטען. 4. אקלים נוח בתא הנוסעים עולה לך יקר למדי. לעתים קרובות פחות אתה מפעיל את המזגן, התנור, הסיכויים יותר. אתה חייב להציל. דרך אגב החלונות הפתוחים גם להגדיל את צריכת הדלק. 5. האחרון, לנסות לנהוג בצורה חלקה, בצורה חלקה, לא בלם בחדות לפני רמזורים לא לפתח מהירות מירבית, ולהימנע מהירות "סרק". 6. וזה, כמובן, לא עצלן ולא נראה מילוי זולים. לא יכול להיות רחוק יותר מזה שאליו אתה כל כך נוח נסיעה, אבל המחיר יהיה נמוך משמעותית. ואל תשכחו כי לכל לוח בנפרד לא ייתן אפקט כזה גדול מאוד עדיף להשתמש "הסדרה המלאה".

Comments are closed.