שירותים מודרניים במרכזי ההתקנה.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על שירותים מודרניים במרכזי ההתקנה.

עכשיו כל כוחות בתעשיית הרכב במטרה להבטיח את הנוחות של מכונית. טכנולוגיות מודרניות הן כבר מספיק להתמודד עם המשימה כדי להבטיח נסיעה נעימה לדוגמה מקלטי מקורית עם ניווט, התראות רכב עם הפעלה אוטומטית, מושב חימום או רמקול. ההתקנה של מרכזי ציוד נוסף גם לא בפיגור אופנה, מציעים מנהלי מרכזי ההתקנה שירותים חדשים הלקוחות שלה. התקנת אזעקה של מכונית. עם הפעלת מנוע מרחוק. התראות רכב אוטומטי מאפשרות לך לחמם את המנוע, לכן אתה יכול לחמם את המכונית שלך החורף או מגניב בסלון הקיץ, אם הרכב מצויד עם מיזוג אוויר. בקרת כניסה keyless מרחוק מנוע תפקוד טוב מאוד, כבר הביאו את המכונית הביתה דרך 10-15 דקות סלון כבר חם, התיישב והלך. התקנה של התראות רכב צבע dispeem.

. זה אזעקת המכונית החדשה, הם יכולים רק להיות dvuhstoronej תקשורת, ואת במנוע אתחול אוטומטי נוכח כמה דגמים. תפריט צבע מחזיק מפתחות עשוי כמו טלפון נייד, זה מאפשר לך במהירות למצוא את הפונקציה הרצויה. שימוש במערכת עם מסך צבעוני הוא נוח מאוד. המחיר של רכב זה אזעקה דו-כיוונית לרכב קצת יותר נורמלי, אבל נוחות וקלות השימוש כדי להצדיק את הכסף. התקנה של התראות רכב GSM GPS.

התראות רכב GSM ניתן לשלוט באופן מלא את המכונית עם הטלפון הנייד שלך בטווח של מפעיל הרשת שלך. שליחת Sms אזעקה של מכונית. יכול להיות פתוח או או לסגור את המכונית, בטל את הלם חיישן אזעקה, ליישם אתחול אוטומטי מנוע, גם בצורה של הודעות SMS לבוא ירי אזהרה התראות רכב. מערכות אזעקה לרכב Upavljat GSM, אתה יכול גם . לעיר אחרת התראות רכב Gsm הגדרת הכרחי אם את מושב המכונית שלך רחוק הבית ואת האזעקה במכונית רגילה עם לא תופס. אזעקה GSM GPS פיקוח על הפונקציה נוספה. שליחת Sms ניתן לבדוק המיקום של המכונית שלך. מודעות על הגלישה הגוף. רוב התקנה חדשה של שירות מרכזי, בראש ובראשונה מטרות להגנה על הגוף של המכונית. לאחר מקליטה את שלדת המכונית, את לא תפחדי צ'יפס קלים ואת המכונית ייראה חדש. מקליטה את המגנים של הגוף נכנס עובי שונות וצבעים שונים, הסרט האופנתיים ביותר הוא מאט סרט, סרט מבריק וסרט של פחמן. כיסה הסרט יכול להיות חלקים שונים של הרכב כגון: כיסה על הגג, הוד והגזע, או מכוסה עם ברדס, סילס. ישנם בעלי המכוניות זה עם הרכב כולו. מחיר מקליטה פרט אחד מ ר 5000, מקליטה את המחיר כל המכונית מ- 60000 r. התקנת יחידת ראש עם ניווט. אם אתה עייף של יחידת בראש? או שאתה רוצה שיותר מיחידת ראש לדוגמה לחבר סאב-וופר, לחבר כונן הבזק מסוג USB, ניווט הוא צורך או סתם מקלט עם DVD, מסך, אז ניתן להחליף במקף מקלט כדי מקלט עם DVD, Bluetooth, ניווט. התקנת קסנון ו- biksenona. הדבר החשוב ביותר על הכביש בחושך? המראה הראשית בעת התקנת קסנון. ראות הוכפל, מגבירה את הבטיחות שלך ואת מקטין את העומס על העיניים. באפשרותך להתקין את קסנון על הקורה הראשית ואת האמצעי, ניתן להתקין את אורות הערפל קסנון. התקנה כלשהי תרגול מרכזי להתקנת ברוורס. כאשר אחורי tonirovke חירש חלונות, התקנת קסנון אחורנית באמת עוזר. התקנת parktronic. Populjanostju חניה מכ ם זמן ליהנות ועזרה מאוד חניה, במיוחד בחצרות צרים או בחושך. -יצרנים גם צעד להתמיד עם הזמנים, לייצר חיישנים מודרניים, הצג את כל המכשולים ממרחק של שני מטרים. חיישני חנייה יכול להיות 2 עכשיו נעשה שימוש לעתים רחוקות, האחורי הנמכר ביותר 4 חיישני חנייה, 6 4 חיישן אחורי, שתיים קדמיות, parktronic עם חיישנים 8 זה כשהוא על הגב או על הפגוש הקדמי מותקן חיישן 4. כבר במבצע parktronic במצלמה האחורית, אשר מציג את המרחק על צג נפרד, אם מותקנת יחידת בראש על המסך בעת הפעלת האחורי של השידור. צבועה סרט חלונות הרכב אינפיניטי (אינפיניטי) או הסרט מעבר (צבע כהים). זהו אפקט מראה חדש של הסרט גוון אופנתי. זכוכית מגדלת המעבר קורה בצבעים שונים (זה נקרא זכוכית בגוון כסוף, כחול זכוכית מגדלת, בגוון אדום, ירוק זכוכית מגדלת), זה כהים כמעט כל מכונית כדי להתאים צבע. אינסוף בגוון הסרט מתאים יותר מכוניות כסף או אפור. אם ברצונך לשנות את המראה של המכונית שלך, צבועה המכונית הסרטים האלה.

Comments are closed.