שיא הקונסוליה צ

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על שיא הקונסוליה צ

בסך בקונסוליה הצ'כית במדינות רוסיה, חבר העמים, הוא לאזרחים המעוניינים להגיש סטים של מסמכים עבור התמורה של הנפקת ויזות לטווח ארוך (multivisa) עדיין מהווה אתגר. בעיה זו מביאה ניסיון רב ובעלות כספית נוספת למגורים היתר בצ'כיה. העובדה כי מסמכים אלה: תעודה של התנהגות טובה בבית של אזרח המבקש להחיל, תעודה של התנהגות טובה צ'כיה, (שכירות) דיור השכירות בצ'כיה יש תוקף. חיסול בצ'כיה במשך 90 ימים ממועד ההנפקה. חיסול מן הארץ (רוסיה או במדינות חבר העמים אחרים) תקף 180 ימים. חוזה החכירה של דיור (שכירות) הוא בעצם לשנה תוקף. לפיכך, לאחר קבלת בידי חבילת מסמכים להגשת לקונסוליה, אזרח חייב את מוגבל תקופת להגיש אותם לבדיקה ולחכות לתגובה מהקונסוליה עוד 120 ימים.

אנשים רבים פשוט לא יכולים להירשם לפנות לקונסוליה, בטענה כי הפרוטוקול להיות היום העשרים של כל חודש במהלך השנתיים שלוש שעות של הקונסוליה וסימנים בדרך כלל חודש או חודשיים מראש. בזמן כתיבת שורות אלה, כל בקונסוליה הצ'כית במוסקבה נסגר כבר במאי 2008 4/20/08, בהתאמה, הקלטה יתקיים בחודש יוני. כדי לפעול במקרה של תקליט להיות פעיל מאוד. אנו ממליצים לך לקרוא את כל השאלה קרובי משפחה וחברים, אשר בשעת כתיבת יום על ידיו צריך להיות על הישות המשפטית שלך (שם), שלך מספר דרכון, מטרת הקבלה (במקרה של רישום באמצעות ישות משפטית -.. ויזה יזמית זה (? 65) כמובן, הם היו צריכים במשרד הקונסוליה, שבו אתה יכול לקבל דרך שיחה לקונסוליה על הזמן של הכתיבה, לשלם ואחרי מדבר אתה צריך לשלם עבור השיחה בטלפון עם הקונסוליה. קבלת בתשלום חייב להיות מיושם בחבילת מסמכים במועד הקונסוליה שלהם בצ'כיה. בתשלום שירותים לספק תור בקונסוליה במוסקבה או סנט פטרסבורג נעלם ארוך ברגע זה שירות כזה אינו קיים, אז בבקשה להיות ערניים במקרה של מתן שירות כמתווכים בכל הגדלים.

ג שנה חדשה, החברה מציעה שירות חדש "תור הקלטה בקונסוליה צ'כיה" באיחוד האירופי. סוג זה של שירות בשל קשיים כאשר הם חלים על מדינות רוסיה ומדינות חבר העמים. על עכשיו נרשם בהצלחה בהגשת ולקבל, ויזה לקוחות רבים של החברה שלנו. הקונסוליה של הרפובליקה הצ'כית בגרמניה (GG מינכן, דרזדן), אוסטריה (GG בווינה, לינץ, זלצבורג), סלובקיה (ברטיסלבה), בפולין ( ורשה), בהצלחה בביצוע כניסתם של אזרחים זרים. הכניסה האחרונה עבור לקוחות של החברה שלנו מבוצעת בקונסוליה צ'כיה במינכן (גרמניה) ב 03 באפריל 2008. אנו מדגישים כי על פי החוק "בנושא לטווח ארוך צ'כיה ויזה ההגשה הראשונה נתינים זרים קבוצת מסמכים עבור אשרת שהייה ארוכת אזרח זר חייב לבצע באחת הקונסוליות של הרפובליקה הצ'כית (מדינה (עיר), שם המשרד הוא קיים). נוכחותו האישית של אזרח זר בעת החלת קבוצת מסמכים היא תנאי הכרחי. ילדים הולכים לעצב את "חוק איחוד משפחות" עם הורה אחד או שני ההורים חייבים להופיע באופן אישי בקונסוליה אם הם במועד הגשת מסמן את מלוא 15 שנים. מכאן נובע כי פגישה באחת הקונסוליות של הרפובליקה הצ'כית באירופה, הוא היה צריך לטוס בצ'כיה או ישירות העיר שבה קיבעון, ולהשתתף באופן אישי. כן, זו עלות נוספת של עיבוד אשרת דחוף קצר שנגן במדינה אחת את העלות של הרכבת מטוס, ולינה. אבל זה עדיין שקט הגשת מסמכים עם צוות אדיב הצ'כית קונסוליות באירופה. אתה גם צריך לשקול שמגיעים לקונסוליה צ'כיה יהיה פעמיים, בזמן בפעם השנייה בקבלת ויזה. לקוחות של החברה שלנו הם קצרים דחוף הזמנה ויזה או ביקור תיירותי, לאחר הגיעו לפראג בשיתוף עם נסיעות העובד שלנו ביום במדינה השכנה להגשת. כניסה לקונסוליה על ידי עובדים שלנו לאחר הסכמה מראש של הלקוח. ברישום מתבצע, הן עבור לקוחות אשר להכין את כל המסמכים באמצעות החברה שלנו עבור לקוחות אשר הפכו כבר הכנת מסמכים אותם ערכת על ידו. אימות של מסמכים בשאלת תוקפו המשפטי שלהם, עבור לקוחות של שירות החברה שלנו היא בחינם. אנא הזמנות שלך על ידי כתובת הדואר האלקטרוני של החברה שלנו ישמחו לעזור לייעץ לכל לקוח. מידע רב ומגוון על העבודה, לינה, אחת בצ'כיה ניתן ללמוד מהניסיון של החברה שלנו והלקוחות שלנו, בחינת עמודי החדשות של האתר שלנו החברה.

Comments are closed.