ציור קיר מונומנטלי הוא חזר לאופנה.

Posted by admin in News | סגור לתגובות על ציור קיר מונומנטלי הוא חזר לאופנה.

מאז אנשי מערות, נצבע הקמרונות של מערת אלטאמירה ולאחר מכן ציור הקיר. מעולם לא יצא "אופנה". ציור אחד של האמנויות העתיקות ביותר שהיה קיים לקראת המופע של הארכיטקטורה. היא הגיעה שלה נפוצה בתקופות של התחייה, בביטחון תופסת באחת העמדות המובילים בעיצוב פנים עכשווי. ציורי הקיר לכסות קירות דירות מודרניות, המעשירים את הפנים, מבקש לו אישיות מיוחדת במינה. ערכות הנושא של ציורי הקיר להשתנות, מתולתל ציור תמונות של קישוט וגטטיבי.

מקום מיוחד מאוכלס על ידי הציורים בסגנון ארט דקו. הסגנון המודרני הזה, נפוץ באירופה, החיים השני, יורש נאה, לעילת, נובו. המאפיינים המכונן שלו הם conceptuality, פשטות, אפקט דקורטיבי. דוגמה וולגוגרד-תכשיטי בוטיק "קליאופטרה". רישום פנים בסגנון ארט דקו. זה משחק בכינוי רמז, מסוגנן. על פי בקשת הלקוח השתמשו ביותר שילובי צבעים אופנתיים בזמנו. לאחר דקו איפה קלאסיקות הנה נפתח מקום לדמיון.

לקוחות הסטודיו שלנו התבקש "play" על הנושא של יוון. נטליה Medvedeva פיתחה סקיצות המתארות, אלמנטים דקורטיביים, בהיר ומדברים בבירור במדינה שטופת שמש. 'חמים' צבע קשרי גומלין, בניגוד ל הים, השמיים, כמו גם אפשרי לשקף את ערכת הנושא של הציור הקלאסית. ציור קיר 'איטליה' כמו גם 'יוון' נפתר בצבעים בהירים, למרות העובדה כי הערב. בצבע הקיר "מוסיקליות" הזה המשימה הראשונית. היסוד של הציור-הסינתזה המודרנית. חומרים חדשים מספקים את האמן עם הזדמנויות חדשות. החיבור של טיח דקורטיבי, לאור מחוץ תפיסות על העושר, עם הציורים "קלאסי" לתת תוצאות מדהימות. אבל הבסיס לא משתנה, זה עדיין אותו ציור קיר, כפי שזה היה בתקופת הרנסאנס, רחוק יותר לחזור מאות שנים, ימי אמנות סלע. אתה יכול אפילו לומר את זה העולם המודרני Rethinking "מושגית" החומרים עצמם, משתנה מאז ומתמיד, קיבלו את הצליל החדש.

Comments are closed.