פתח השקעות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על פתח השקעות

ההשקעה פתח אנליטית פורטל CapitalStream.ru הערכה שירותי אנליסט פיננסי של ייעוץ השקעות במניות. טיפים וטריקים. עזרה בבחירת אתרים עבור ההשקעה, שווי נכסים (מניות ניירות ערך) של החברה. פרופילים (תיאור, היסטוריה, תעריפים) ודיווח (שנתי, רבעוני, כספי) ארגונים MICEX. תחזיות עליית / נפילת המניות, פוטנציאל יתר או תת הערכה של המנפיק. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת .

ניתוח של שוק המניות ההרכבה של הרכב ההשקעות האישי. תחזיות ומגמות. עדכונים שוטפים של מידע וחתכים החדש מציע את תשומת הלב של הסוחרים: גישה לשוק וחברות statistikeOpisanie דיווח הנסחרות בבורסה MICEX. היכולת להוריד ניתוח otchetovFinansovy מניות מנפיקים IFRS, IAS וארה"ב GAAPPomosch בבחירת ברוקר. מידע בחירה של הספרות הפיננסית instrumentovObuchayuschaya tarifyBolshoy, מאמרים, urokiRazdel "שאלות נפוצות" – קשר ישיר עם סדר המחברים proektVozmozhnost ניתוח פיננסי שלם predpriyatiyRazdely הסוחרים באתר החדש תמצאו הרבה עניין בנושא החינוך הפיננסי. בסעיף הציגו את הספרייה של המילון ספרות, במונחים כספיים, קורסי הכשרה עבור משקיעים טירון.

אם יש לך בעיות אקטואלי – אל תהססו לשאול אותם שאלה סעיף תשובה. החלק פרופילים החברות ניתן למצוא תיאורים, היסטוריה הדוחות הכספיים של החברות הנסחרות בבורסה MICEX. גישה השנתי, דוחות רבעוניים כספיים של חברות מיון לפי ענף מסופק דיווח סעיף. היכולת להוריד את הדוחות זמינה רק למשתמשים רשומים. בחר מתווך אמין, לברר מחירים, אתה יכול לפתוח חשבון תיווך תחת ברוקרים. בניתוח של מנפיקים סיפק את התוצאות של ניתוח מניות יסוד. סעיף פתוח רק למשתמשים רשומים, פתחה חשבון תיווך החברה. כדי להעריך את איכות המודיעין זמין הדגמה סעיף. איש קשר: סרגיי אתר Shvetsov: טלפון capitalstream.ru: 8 (812) 642-70-37 (סנט פטרסבורג) דוא"ל:

Comments are closed.