פקקי תנועה-פתרונות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על פקקי תנועה-פתרונות

הבעיה של התנועה ריבות על הכבישים של הערים הגדולות (מוסקבה, סנקט פטרבורג, ניז'ני נובגורוד, קאזאן, וכו ') ושבילי פרברית כתמיד. כל שנה המכוניות על הכבישים הערים הופכת יותר ויותר. מתי הכבישים עצמם טוען רבים: איכות ירודה, צומת דרכים לא נוחות, העדר גבוהות/תת קרקעי מעברים (הרבה רמזורים) ו כבישים עוקפים קרונות משא. הבעיה של פקקי התנועה בכבישים דורש פתרונות-מוקדם יותר, הן עבור הפרט שזמנו מבוזבזים (טוב, חוץ מזה נוסע ניתן להזמין לקרוא או ישנה תחבורה ציבורית) והן עבור הכלכלה בכללותה. בחר כמה רעיונות מי הם מסוגלים לפתור את הבעיה ארוכת שנים של רוסית ברחבי העולם. אמצעים להילחם דרך פקקי תנועה (לערים גדולות ובינוניות) ניתן לחלק המוסדי, הסלילה. אמצעים ארגוניים לטפל באתגרים תחבורה הארגון של התנועה חלופי מכוניות עם מספרים ואי-זוגיות בימים שונים של השבוע.

המדד, הציג במדינות רבות באירופה, הוכיח את עצמו מספיק יעיל. מלבד ההפחתה של הרכבים על הכבישים הוא אחד האמצעים להילחם זיהום אוויר. המבוא של אזור תשלום גודש באזורים "בעיה" של העיר. דוגמה בולטת לכך היא לונדון, שם הציג אגרת גודש (מאז 2003), כאשר ניתנת הרשאה זו אנשים מוגבלים ומוניות. אמצעי זה (עבור עשיר יחסית מוסקבה או סנט פטרסבורג לה להכנס, ניתן באופן עקרוני) אינו פוטר את העיר פקקי תנועה לחלוטין (לפי החישובים מומחים תפחית תעבורת אחסון עבור מוסקווה ב- 10-30%), אבל לפחות זה יהיה מקור קבוע של כספים אשר ניתן בילה על הקמה של כבישים חדשים, הכביש מחלפים, חניות. הבעיה עם חניה בערים הגדולות מאוד רלוונטי.

היום ומספר עצום של מכוניות שחנו בצידי (לעיתים שניים או אפילו שלושה) אשר תורם להיווצרות גודש. בחורף, 'נטושים' מאת המכוניות (נטוש) שולי הדרך המניע את עבודתו של הכביש ניקוי שלג שירותים. לפתור את בעיית חניה יכול מקסימום קושי בחניון מסוימים "אסטרטגי" דרך תעריפים גבוהים או באן. במקרה זה, הנהג ייצא מכוניות ב מוסכים, הגעה למקומות כגון תחבורה ציבורית. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אתה יכול גם פעילה לקדם בנייה של הרכבת התחתית חניונים-מה נעשה עם דרגות שונות של הצלחה, בעיקר במוסקבה. אתה גם צריך לטפל בבעיה עם רמזורים, ' זוהרות באדום בהיעדרו של הולכי רגל, לייעל את העבודה שלהם (לדוגמה, לקצר את הרמזורים). כמו גרסה של הכבישים המהירים של הרכבת התחתית של בניית תנועה (לאדמה) מעברים (דוגמה-mkad). אגב, התוכנית פועלת ב מוסקבה ' להתחיל '-מערכת של ניהול הבדיל של רמזור. מכונת על הכביש הוא אחד הגורמים של ריבות מנוע תרגול יופיע זה 70-80% כל המכוניות הן ' על נהג אחד בלבד. אם הוא היה מסיע לעבודה שכנו (שכן), באותם מנהלי התקנים, פקקי תנועה יהיה הרבה יותר קטן (פרקטיקה זו מוחלת בארצות הברית). השימוש במכונית תחבורה של אנשים אחרים נקרא נסיעה משותפת (רוסית-'מנקה'). חיסכון דלק-זה ברור. אתה צריך לפתח באופן פעיל במערכת התחבורה הציבורית: תן קו אוטובוסים קיבולת גבוהה (ולא רבייה עם פז עיצוב). זה גם הכרחי בערים איפה הרוחב של הרחובות מאפשרת להקים נתיבי עדיפות לתחבורה ציבורית (כגון דוגמאות בחו ל שם), כך שהם יוצאים אוטובוסים יוכלו לפעול בזמן. סלילת כבישים אמצעים כדי לטפל התעבורה להנפיק כביש בנייה איכותי, נוח 2-עדיפות. הכבישים אינם מספיקים-זו עובדה. אם האורך הכולל של הכבישים ברוסיה בכ-1 מיליון. 100 אלפי קילומטרים מדי שנה נבנה, שיחזר כ 1800 ק מ, כלומר פחות מ- 0.2% של האורך הכולל. עליך לבנות את הכביש לזוג, גשרים, מנהרות, underpasses, הסואן מסמרות?שיער ברחבי הערים. צריך להשקיע בניית רכבות תחתיות, מסילות ברזל כמו צורת תחבורה חלופית. עובדה: במוסקבה עד שנת 2015 מוגדר לפתוח יותר מ-20 תחנות הרכבת התחתית. מצד שני, במבט לעתיד, תהליך בניית הכבישים בערים יהיה נצחי, הכבישים עדיין עלול לא להספיק. כאן ביטוי ארגוני אמצעים כדי לפתור את בעיות התחבורה.

Comments are closed.