פסל שנהב חכמת הנסתר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על פסל שנהב חכמת הנסתר

למה שנהב ממותה? עבורנו, זה החומר המאפשר לך באופן מלא את פרטיך התפיסה היצירתית שלנו, הוא עשה תרומה מיוחדת על הסגנון של פסלים. העידון אותו, הבעה, משחק של אור וצל. התחושה המרחבית אינו מסוגל ליצור חומר אחר. למרבה הצער, כרגע הערך של ממותה שנהב כחומר אזוטרי (זה בעיקר בשבילנו), כמעט איבדתי מטושטשים על ידי עלותו הגבוהה ובגלל זה הטבע אליטיסטית של חומר זה. ככלל, מתוחכם ביותר אנשים ממותה שן-פיל שויכה מזכרות מודרני בגודל קטן, ברוב קונוטציה פרימיטיביים שלו מיסב. שנהב חדש-פיסול, ובגלל בתופעה יוצאת דופן באמנות, שקשה להעריך.

הסגנון שלנו בעבודה עם החומר הראשון דעת זה בניגוד השימוש המסורתי בו תרבות ואמנות. למעשה הנטישה לכאורה של מסורות מוביל אותם אל חדש, מודרני פרשנות מחדש ואת המשך. הציון מעורבת, מעורבות רגשית גבוהה אומר כי שלנו פסלים של אחד החומרים הוותיק ממשיך לעזור לקהל מזהים את עצמם בעולם המודרני, לכן יש אותה תחושה עמוקה של זה עתיק פריטים של כוח. העצם הוא אחד החומרים העתיק ביותר בשימוש האדם. על הקרקע של אנשים פרימיטיביים של המאות החמישית לרביעי לפנה ס נמצאו הפריטים הראשונים מהעצמות. אלה היו שני במשפחה, חפצי נוי, כמו גם אובייקטים של פולחן: ראשי חץ, בקישוטים, קמעות, תמונות בעלי חיים טקסית. פריטים מהעצמות בזמנים קדומים היו נחשב סמל הניצחון של האדם על הטבע קשה ושימש הוכחת האומץ והכישרון צייד. לאורך זמן, עצם גילוף את סוג של היצירה האמנותית, מגוון היישומים שלה מורחב: עצם משמש לייצור ידיות של כלי נשק תכשיטים, אינליי, מזכרות שונות.

בפרט, עבור בית הספר הרוסי של גילוף מאופיין בעבודה משטיחים כאלה כמו כוסות, תיבות, סנאף קופסאות, דמויות קטנות של חיות. כיום, אין גילופים ממותה היא אמנות נרחבת, מסיבית. הטווח של יישום של חומר זה המסה הכוללת נותר כמעט ללא שינוי, לא מעבר אמנות שימושית ודקורטיבית. בינתיים, זה חמרן באופן יוצא דופן ויפה, אמנותי גשמי אפשרויות אשר undeservedly שכח, לא משמשים כי הרוב underestimated של אמנים עכשוויים, וכתוצאה מכך, הצופים. הציג נייר שנקרא "פטריות" שאמאן (ממותה שנהב, גובה 21 ס מ. נמצא אוסף פרטי). השאמאן 'פטריה' נתן שורות shamansko-פסיכודלי, אשר עדיין נמשכת, וזה יכול להיות לעקוב אחר כל מעשינו, אפילו לא המשויך שמאניזם. הפסל עצמו הוא מכשף, מי נמצא בטראנס, מתווך בין הצופה לבין רוחות העולם התחתון. במהלך זה זמן הנשמה השאמאן נוסע על עולמות אחרים, העוזב את הגוף. ההרכב מראה איך Transpersonal חוויות שאמן, מתחיל ב תעלת האנרגיה של עמוד השדרה, בנוי באופן חזותי גולגולת מעל הראש ציפור פנטסטי. בשאמאניזם, יש לי רעיון של שלושה עולמות: התחתון, עולם מחתרתי של נחשים; האמצעי קוגרס ארץ-עולם; העולם השמימי העליון של נשר. הגולגולת ציפורים-נשר, המטאפורה עולם עליון שבו השאמאן מסע אנושי.

Comments are closed.