פסטיבל השמש במרקש

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על פסטיבל השמש במרקש

מרקש הוא ללא ספק אחד התוסס ביותר מרתק של ערי מרוקו. בין פעילויות תרבות, בידור שמציעה העיר רבים, פסטיבלים מכל הסוגים בין יותר בולטים מעניינות וכוללות ז'אנרים כגון מוסיקה, קולנוע, תיאטרון, קומדיה, ריקוד או קסם. באחד מהפסטיבלים העיר הצעיר האטרקטיביים ביותר הוא פסטיבל כביכול של השמש, חוגגת שלה מהדורה שנייה ב- 2009 מלא של אנרגיה, התלהבות ואיכות. פסטיבל נבחרת הנוער ומוסיקה (FNDJEM ב ראשי התיבות שלה בצרפתית), הוא הלוגו של אירוע מוסיקלי של נוער marrakechi. כפי שהשם מרמז, הוא הגה והותאמה שנוצרו על-ידי בני נוער לנוער והציע יש מטרות שונות.

ראשית, הוא שפסטיבל השמש הוא חגיגה של האומה מרוקאי, הפטריוטיות שלהם, במיוחד אם אחד לוקח בחשבון שהוא תואם את החגיגות הלאומית של הנוער ושל הכס בלוח השנה. במובן זה, Jeunes Marock? האגודה, מארגן את הפסטיבל, צפוי לשאת הוסף דגל מרוקאי הפסגות הגבוהות ביותר. עוד מטרה של פסטיבל השמש מציע מגוון רחב של אירועים ופעילויות, כולם קשורים נוער, עולם האמנות והתרבות. במהלך מהדורה זו, משתתפים יהיה לא רק ליהנות הגדול ערבי נגינה, אך ייתכן גם להשתתף בסדנאות שונות; אנימציה על-ידי אנשי מקצוע, וכנסים בנושאים קשורים לאנשים צעירים (כגון הסביבה, פיתוח, מוסיקה וכו '.). הפסטיבל גם הוצע קרש קפיצה הפעלת כשרונות צעירים הידועים ביותר, לספק להם הזדמנויות כדי לפתח את היכולות שלהם הקריירה האמנותית שלהם. מצד שני, פסטיבל השמש יש יעדים משתנים כל שנה, כך כל מהדורה הוא מקורי וייחודי.

נושאים מרכזיים של מהדורה שנייה זה יהיה בית, אלקטרו, די. ג'ייז. וכך, פסטיבל השמש מביא חדשנות חדש בעיר, שכן הוא מציג את הסצנה הראשונה במרקש לחלוטין מוקדש את די. ג'ייז. נוסף על כל זה, פסטיבל השמש, במהדורה השנייה שלו, הפך יותר ויותר, ניתן להפסיק להיות מסוגל וכך להתחיל דיאלוג בין מרוקו ושאר העולם באמצעות מוסיקה, אומנות ותרבות נוער. אמנים שונים מגיעים מפינלנד, אורח הכבוד של מהדורה שנייה זו, ישתתפו בפסטיבל, יחד עם אמנים מספרד, צרפת ומדינות אחרות. אחת מגולות הכותרת של מהדורה זו תהיה ללא ספק את המצגת של הצגת טנור או לא יהיה, המיוצג על-ידי שלישיית ספרדי המורכב משני הסופרנוס מרהיב Murillo אליסיה, Mayca פסנתרן מחונן, טיק ואלגנטי חוסה מנואל Vaquero. המחזה של סט מקצועי תספק הציבור מרוקאי הצעיר את ההזדמנות לחקור, משקפים על תפקידי מגדר ועל מערכת היחסים שלה עם המוזיקה והחיים. א. Add to your understanding with טבע. לבוא מרקש וליהנות שלה חיי תרבות תוססים שלה מגוונת הסצנה הפסטיבל שקלקל. הם יכולים לשהות אחד מעולה או באחת טיפוסי מקסים. גם יכול להישאר אחד, קרוב יותר אל האזורים הכפריים, שבו הנופים מרהיבים הינם התושבים בברכה אותם בזרועות פתוחות. דוד גונזלס-החברה (תעודה בפילוסופיה, Universitat דה Val?ncia (ספרד); (Hons) תואר שני בפילוסופיה נפשית, אוניברסיטת אדינבורו (בריטניה); תואר שני בספרות השוואתית, האוניברסיטה של וושינגטון (ארה ב)) הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי במספר מדינות באירופה, צפון אמריקה, אפריקה.

Comments are closed.