עם העד על הכביש

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עם העד על הכביש

חדשות בשוק הרכב הוא רעיון טכני הפעלת גורם videodokazatelstva שמוביל תאונות. לפעמים problemotichno למצוא את האשם באירוע, ואילו כל אחד מהצדדים לתאונה מאשים את השני. היו ראיות, בנוסף זיכרונות אפשרי של הנוסעים ברכב, אשר נחשבת לא בדרך כלל תאונות, קבוצת הניתוח עבור הרשע אינה ברגע הנכון. לא תמיד נפתלי בנט. המכשיר המוצע המכונית שבב Pro יהפוך להיות עדה עצמאית ו להפחית את התורים בקבוצות התנועה של ניתוח זה מחובר אלקטרונית טכנית הרכבל אשר הפך להיות מותקן על כל זר מכוניות משנת 1996 ואילך (בתעשיית הרכב הרוסי הוא לא ישים) ובאופן אוטומטי כותב בזיכרון את המידע הבא: זמני ביצועים, מרחק, מהירות (במרווחים של 1 או 5 שניות), צריכת דלק, עד לאפשרויות 23, ההגדרות של המנוע. האצת קיצוני, בלימה, .

אני חוזר: הגדרות chtonastroit עבור תנאים אלה יכול לשלוט בעצמו. כאשר התקן SPD זוכר עדות על מהירות בתוך 20 שניות predshevstvujushhih תאונה. העתק הנתונים מתוך הקופסה השחורה היא דרך קיימת יציאת USB. כלל התוכנה נותנת אפשרות למשוך את עדותו כ 300 שעות של תעבורה על אוטומטי. לדברי המפיקים, המכשיר יפעיל את החקירה אלגוריתם המכונית שבב Pro הוקמה של תאונת דרכים שנוי במחלוקת. אמנם אין מידע על uspeshnomprofilnomprimenenii שלו ועל איך המכשיר הזה יהיה יעיל, כראיה כדי לשמש בבתי המשפט, אינו ידוע, אך כחלופה, אתה יכול צורבי תקליטורים (מצלמות לרכב) הוחלו בהצלחה כעד עצמאית אשר לטעון טורפדו מכונות, רכב DVR לוכדת כל האירועים ותנועות מול המכונית שלך.

יש צורך לשים לב מה יהיה רכב DVR מתנה נפלאה עבור הנהג. יובל יהיה אסיר תודה לנצח. איסוף עד הבסיס עבור בעליו באופן זהה באמת קיימים סיפורים של בעלים מאושר של DVRs, הם מעת לעת מתקן חיצוני תאונות ותקריות אחרים סקרן ופליליים, כך בעלי מצלמות CD (DVR) הופכים מעת לעת המשתתפים השידור על הדמיון של "מצלמה נסתרת". הדבר החשוב הוא שישנם מקרים אמיתיים כאשר הוידאו עם מצלמות כל כך עזר לנתח את הקבוצה תאונה לפתור סכסוכים. טווח של DVRs הוא גדול מספיק. ניתן למשוך תשומת לב כדי רכב DVR dv אשר הוא הקטן ביותר של אלה, המכונית הזאת DVR יכולים להשתלב zhevachki את החבילה. יצרני מכונות מיוחדות שלך תשומת לב מציעים מכשירים אחרים לצורך מעקב או למשלוח ולהקליט את תנועת הרכב, שקוף והן שבשתיקה יישום. ברגע שיש לך את הצורך של מתקן כזה, ללכת חיפוש באינטרנט.

Comments are closed.