סן פרנסיסקו

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סן פרנסיסקו

אהבה היא לא למצוא בקלות, כולם רוצים לפגוש אותו. מסיבה זו אנחנו לא יכולים להרשות כי אתה מסרב לראות את המציאות שלך ולתת לו עוברים וללכת לנצח-. ? אתה רוצה לדעת מה?-שאל טאטי, אני מאכזב. . חשבתי שאני יודע באמת-. . אתה יודע אתה רוצה ואני כל כך רוצה לעזור – הוא השיב קייטלין- ? למה לא-.

כי את לא עושה – יותר כועס מאשר לפני שהוא אמר טאטי – ואני לא רוצה לדבר יותר על הנושא אז זה יהיה יותר טוב לנו ללמוד ולהשאיר בצד אלה שטויות, את המילים האלה . זה טיפשי בלי שמץ הגיון- החברים שלה הסתכלו בין אם ולהמשיך החליט עם מחווה, לא לדבר. שהם כבר מילאו את תפקידם. . הם הטמינו הזרע של ספק. עכשיו היה טאטי הופכים להיות מודעים לרגשותיהם. אם היא רצתה להמשיך להכחיש את אותם, הם לא יכלו לעשות דבר כדי לעזור לה.

טאטי חזר הביתה, אמא שלה חיכה עם ארוחת ערב. היא הייתה מודאגת לגבי השיחה היה עם חברים, הרים לו את המצב. -. זה מפריע לי קצת כדי להגיד לך את זה אתה יודע היטב כי אני לא רוצה מערכת יחסים רצינית עם סבסטיאן, אבל אני חושב שהחברים שלך צודקים – אמר לה להאמין כי אתה מאוהב זה ויש גם אם אתה לא רוצה להודות בזה, כי אין פתרון. אתה לא ראתה מעולם לא כפי שאני רואה מאז חתכת את מערכת היחסים שלך איתו. -זאת לגמרי מגוחך אמא טאטי אמר לאהוב! זה אבסורד! אני אוהב! . בבקשה-. — שאלת אמר לך -. אמרתי לו אמא עושה מחווה כאילו לא משנה לך כי הבת שלו לקבל את תגובתך-אני לא התחלתי את השיחה. באת כדי שלי. זה בגלל משהו גורם שלך לפקפק. . אבל מעולם לא אמרת זאת לי-. בארוחת הערב לא החזיר לגעת בנושא, בסוף, טאטי הלך לחדר השינה שלו בטענה היא היה עייף מאוד ולא היה עניין לשולחן כפי שהיה נפוץ אצל משפחתו. באותו הלילה, למעשה, הוא לא יכולתי לישון.

Comments are closed.