סיבה נוספת להיות ברשתות חברתיות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סיבה נוספת להיות ברשתות חברתיות

נוחות כך החברות נמצאים ברשתות חברתיות, לא רק דרך עניין של התצוגה חלק משתמשים, נוכחות בקהילות הרלוונטיות, ולהשתתף בניית מוניטין באינטרנט, הם גם אלה פורטלים הפך הטכניקה היעילה ביותר והעדכניות SEO. זה בגלל התכונות שפותחו לאחרונה של מנועי החיפוש, מאז כמה חודשים לפני אינדקס ערכים ברשתות החברתיות בזמן אמת. למטרה זו, כל מה אנשים ציוץ או מניחים אותה על הקיר בפייסבוק, לדוגמה, הוא אינדקס מיד על ידי גוגל, יופיעו ב- SERPs (דפי תוצאות מנוע החיפוש). . וזה מה שהם עושים SEO רוצים: מופיעים מעל התוצאות הטבעי של מנועי החיפוש. עוד מידע על הבית היהודי ניתן למצוא באינטרנט. אבל, תכונה חדשה זו יש צד חלש. זה כמו כרטיסים אותם באינדקס בזמן אמיתי, ברגע הנושא לא פורסם ב אותם רשתות חברתיות, איבד את מקומו באתרים גבוהה יותר. זה עוד זה גורם יותר כי השתתפות ברשתות חברתיות, אינו סדיר, אבל היא חייבת להגיב תוכנית אסטרטגית לטווח קצר, בינוני וארוך.

הגיעו לשאלה קטרי של אם הוא יכול, לעשות קידום אתרים ללא בהתחשב של רשתות חברתיות. נראה לי כי שאלה זו דומה כי החקלאים העתיקה שבוצעו לפני הופעתה של דשנים תעשייתיים: אנחנו צריכים להשתמש בהם כדי לשתול את הזרעים שלנו? אחרי הכול, בני אדם יש טיפח את הארץ במשך אלפי שנים, ללא כל סיוע כימי, המין האנושי לא הצליח להאכיל מן היבולים הללו. אז, למה להתחיל עכשיו להשתמש בהם? השתתפות ברשתות חברתיות היא הכרח, באותו אופן זה לפני חמש שנים היה צורך לבצע קידום אתרים אורגני כדי למקם אתר. . פשוט, זה כלי חדש, אשר הכרחי אם אנחנו רוצים יש יתרון תחרותי הדורשים העסקים שלנו. . אז, זה הכרחי כדי לאפשר לנו לצמיתות בסוג זה של טכנולוגיות חדשות, וללמוד כיצד להשתמש בהם עבור לקבל את המקסימום אותם.

זה, אכן, של שינוי תרבותי. שינוי זה בפוקוס של העסק, יהיה קשה יותר פחות מורגל Web 2.0 הוא מי צריך לקחת החלטות אסטרטגיות. לומי בסון צודק במה בהוא אומר. שווה את המאמץ ההעברה סגנונות תקשורת המוסדיים ואת אפיקי שיווק ברשתות חברתיות. המדידות האחרונות מראים כי יותר מ 70% מהמשתמשים הספרדי המשתמשות באינטרנט, שייך בכל רשת חברתית. במדינה הזאת, המציאות מראה כי כמעט 62% נרשם על פייסבוק, כמעט 21% ב- Tuenti. ולא רק זה, אבל הוא גדל השימוש הממוצע של הזמן ברשת החברתית. הוא ברור, אם כך, את הפעילות שלנו באינטרנט צריך להאשים. קבלה על השפעה כזו על משתנה של הרגלי הצריכה. המאמצים האחרונים של SEO סיבה לחפש גם תנועה יותר, טוב יותר מוסמך. עכשיו הרבה הצרכנים של שוק נישה שלנו נמצאים ברשתות חברתיות. אם אהבתי את הפוסט הזה וברצונך למקם אותו האתר שלך יכול לעשות את זה בצורה חלקה, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g

Comments are closed.