סוגי העור

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סוגי העור

העור היא השכבה החיצונית ביותר שלנו, מעטפת שלנו. מגן עלינו מפריד אותנו מבחוץ, אך באותו זמן, מאפשר תקשורת, אינטראקציה, תפיסה. תפקידה העיקרי הוא כדי למנוע הכניסה של גורמי מחלה, טמפרטורת גוף רגיל ולהשאיר לנו חשוב להצטייד במשקפות. שכבות העור מחולק שלוש שכבות שאינן מהעור, dermis ו- hypodermis (פנימי של כל). Keratinocytes, שהם תאים נולדים בבסיס מהעור, הם מהעור, כפי שהם מפתחים, נע לעבר פני השטח שבו הם למות, טופס את השכבה של קרנית, עשירים מאוד ליפידים, כי הזמן לא לאפשר חיידקי ea הצמיחה מונעת את המים, כלומר, אשר שומר על העור הידרציה. אם כל פגיעה או אלרגן העור, זה יהיה אחראי גם סיבה אות על המערכת החיסונית. Dermis הם סיבי קולגן אשר מתחדש במהירות איטית יותר keratinocytes.

זוהי שכבה אחראי למתן אלסטיות, וזריקת העור. לבסוף, hypodermis הרובד העמוק ביותר של העור, שם שוכן adipocytes, ביסודו של דבר הנוצרת על-ידי תאי שומן, שכיהנו מאגר מפני נזק פיזי, שומרת של אנרגיה ובקרת טמפרטורה. סוגי העור פעמים רבות, כאשר שאלנו על סוג העור שלנו יש ספקות לגבי זה, שכן ישנם גורמים רבים לבצע שינוי לאורך זמן (גיל, פתולוגיה, אקנה, גאוגרפיה, אורח חיים, ועוד). לסיכום, יש 4 סוגי מעטפת במונחים רחבים, אנו מגדירים בקצרה: עור רגיל: לאדם יש ללא פגיעה גלוי, אין תחושה של אי שביעות רצון. הוא אחיד, ויש אין בעיות אלרגיה.

עור שמן: זהו סוג העור אשר נוצרה בגיל ההתבגרות המוקדמת, כאשר רמת אנדרוגן מגבירה את הייצור של בלוטות החלב, כתוצאה מכך יש יותר שומנים בעור. העור הופך להיות העבה, מבריק, נקודות הזקיקים sabaceos גלויים, הם ניצנץ. עור יבש: העור אינה אחידה. ישנם תחומים סדוקה, peeling. בנוסף, העור מתוח, אפילו לייצר אי נעימות באדם. בשילוב עור: היא סוג של העור המשלב בעור שמן עם עור יבש. במילים אחרות, ישנם אזורים עם נוכחות רבה יותר של שומנים, אחרים, לדוגמה, סדוקות. עם עור יבש הוא שם נרדף עלי מים? זוהי ללא ספק אחת השאלות הראשונה שעושים על-ידי אנשים. במקרים רבים, המים בעור אינו נשמר, “escapa” כי הוא נכשל המבנים מחזיק הידרציה. מה matiene מכן הידרציה? דרמטולוגיה הם שני מבנים עיקריים כגון גורם טבעי לחות (FHN), המורכב של חלבונים, שתנן, lactates, חומצת, אמוניה, סוכר אחרים חומצות אורגניות האחראיים שמירה על המים keratinocytes מת. כעת, חומצה hyaluronic גם ממלא תפקיד חשוב מאוד הלכידה של מים לתוך התאים. ליפידים של keratinocytes לחו כאשר הם למות, טופס את אחרים אחראי מבנה, שכבת אטום שמורכב חומצות שומן, כולסטרול, ceramides למנוע המעבר של מים בין התאים. האם אתה אוהב מידע זה? לאחר מכן לבקר אותנו במאמר זה שייך לבלוג, היכן ניתן למצוא מידע רב נוסף.

Comments are closed.