ניתוח ומאפיינים של גוגל

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ניתוח ומאפיינים של גוגל

ניתוח ומאפיינים של גוגל Google נוסדה בספטמבר 1998 על ידי שני סטודנטים של PhD אוניברסיטת סטנפורד, המטרה שלו היתה לקבל מידע מן כמות משמעותית של נתונים. הם יצרו את אלגוריתם החיפוש (PageRank). טכנולוגיה זו שכן בהמשך. הלב תפעל ב- Google. בינואר 1996 הם התחילו את שיתוף הפעולה שלהם על מנוע חיפוש שנקרא BackRub שעליו נבנה מאוחר יותר ב- Google. AOL/Netscape נבחר גוגל שירות מנוע החיפוש שלה, להגיע למעלה מ-3 מיליון חיפושים ביום. ב 21 בספטמבר 1999 זה נעלם בהחלט תג Google.com וזיהיתי גרסת בטא. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . מאז גוגל ממשיכה לגדול ולשפר את טכנולוגיית החיפוש שלה.

גוגל להיות חברה פרטית את כוחה הכלכלי נובע. השידור באמצעות מידע Adsense. דבר זה מאפשר אתר אינטרנט מודעות קצת כוחני התואמים השאלה, המאפשר לכל האתר כדי לקבל את הרשת של הלקוחות של מודעות Google הקשורים לתוכן שלך. האופייניים לו בסיס נתונים כיום נחשב 4 למאגר הנתונים יותר גדולה בעולם, עם 8,000 מיליון אתרי אינטרנט באינדקס במסד הנתונים שלהם, להיות זה של מרכז הנתונים העולמי לאקלים היום הכי גדול.לפי סיפור שפרסם היומון 20 דקות (ראה ביבליוגרפיה) לעומת Altavista, Hotbot ו- MSN, מסד הנתונים של גוגל הוא גבוה כמעט פי שניים וחצי, זאת בשל העובדה כי גוגל ברציפות כולל תוכן על-ידי רובוטים לאתר האינטרנט באופן קבוע חידוש וסידור האינדקס של גוגל. העכביש שמובילה כבר מעקב רשת הוא Googlebot, אחראי על איסוף הקישורים שיופיע מאוחר יותר ב- Google. בנוסף יש רובוטים אחרים כמו Freshbot סריקות פורטלים חדשות מרכזי. במנוע החיפוש גוגל פתחה את מסד הנתונים שלה על אתרים אחרים אז הם יכולים ליצור מנועי חיפוש מיוחדים משלהם ולהגדיר אותם בהתאם לצרכיך הספציפיים. שירות חינם זה הוא ניסיון אחד על-ידי המשרד להרחיב את השפעתה פרסום באינטרנט.

מלבד האינטרנט מסד הנתונים, משלבת גם מסד נתונים אחר של שירותים כגון: קבוצות Google מאפשר לך ליצור רשימות דיוור, אינטראקציה בהם ולקרוא הודעות Usenet. מדריך גוגל מספק לנו שיטה שימושית המאפשרת לך לצמצם את החיפוש שלך בהתבסס על נושא נתון. Google Print או חיפוש בספר גוגל הוא מנוע חיפוש ספרים.

Comments are closed.