ניקוי הקרבורטור

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ניקוי הקרבורטור

אז, דלק מלוכלך רע זה הדבר הגרוע ביותר עבור הקרבורטור. הקרבורטור יצא דלק מלוכלך, הולך השילוב הלא נכון של תערובת לעבוד, זה עשוי להיות עשיר או עני. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. במקרה הזה, זה יהיה להשפיע על העבודה של המנוע שלך. כדי ללמוד כיצד מעורבב הדלק, ביחס מה, אתה יכול לקחת את המכשיר על הניתוח של גזים. גם התערובת השגויה של דלק ואוויר יכול להיות מזוהה על ידי השתלים ההצתה. אם נרות אפור-חום, תערובת של בנזין ואוויר.

אם שחור הוא באוויר יותר מדי דלק, אויר קטן. אם נרות מוארים, לבן-זה מדי אוויר ודלק הקטן. ועכשיו בואו נתקדם אל השלב הבא. יבדקו הקרבורטור. לדוגמה, אם אתה רואה חלודה או נגר, ניקוי הקרבורטור נדרש. זכור לנקות קרבורטור שלך, אתה לא מפסיק 15 דקות. אולי, הליך זה לוקח יותר מיום אחד.

? אז, מה אנחנו צריכים לנקות את הקרבורטור? והכי חשוב, מדריך עבור המכונית. ההוראה דורש לא רק לפרק הקרבורטור, אבל ולהרכיב אותו בעתיד. . עדיין, אנחנו צריכים סמרטוטים, אבל לא טרי. יותר יהיה עליך תרסיס צבע נוזלי, המיועדת לניקוי קרבורטורים. אנו ממליצים כי אתה לקחת קונדום ארוך כפפות כדי לא לפצוע את הידיים. עדיין צורך, אוויר דחוס, אתה יכול לעשות משאבה עם הזרבובית. ? בקופסאות מתכת גם אתה צריך קיסמי שיניים. כדאי לקחת כמה רוב. טוב, זה חשוב מאוד לא לשכוח הכלים: מברגים, ברגים. כרגע יש מבחר ענק של שואבי קרבורטור. הם יכולים להיות עם בקלות לבחור בחנות כלי רכב. להיות זהיר, לקנות מוצרים מיוחדים באיכות גבוהה. כל העם הרוסי, ראשית לעשות, קרא את הצהרת רק כאשר בטוחים שמשהו נעשה. לכן, לקרוא את ההוראות של הרכב נקי. הם כולם דליק מאוד, מזיקים לגוף. ניקוי קרבורטור צורך להיות באזור מאוורר היטב. רבים מאמינים בתמימות כי popshikav ספריי לתוך הקרבורטור, הם לפתור את הבעיה, זה לא המקרה. נקי הקרבורטור צריך לפרק כדי לנקות את כל פרטיו. לפרק הקרבורטור על מכונות ידניות. גם להיזהר בעת פירוק, לצפות מעיינות ו גלגלי השיניים. זכור, אתה צריך לנקות את כל החלקים (חוץ גומי, פלסטיק, שלהם סגן להיפך צריך להגן מנפילה על אותם מנקה) לקחת לבנק, יש לאסוף את כל חלקי מתכת, למלא את שואב האבק שלהם, חכה כבר כמה זמן, אל תשכחו אותם. סילוני מים נוספת, באמצעות לנקות כל החלקים, גם להשתמש קיסמים. שימו לב, אתם לא יכולים לבחור משהו עם חורים וממנה את השסתומים. אל תשכח. יש לספק דלק, אויר, הם בטח כראוי לערבב, עבור הפעולה הנכונה של המנוע שלך. הם צריכים לנקות באמצעות bolona עם גז דחוס (ניתן להחליף את המשאבה זרבובית) או עם אירוסולים מיוחד. כשתסיים צחצוח קרבורטור, יבש באופן יסודי את כל פרטיו. לאסוף את הוראות עבור תיקון רכב ולהרכיב כל חלקיו. להתקין הקרבורטור המכונית ואת מחדש. אז אתה לא צריך לנקות לעיתים קרובות קרבורטור שינוי לטווח של מסנן אוויר ודלק. בעת שינוי פקקים, עדיף לעשות את החלפת המסננים.

Comments are closed.