נולד ערוץ עם ליגות הטוב ביותר הכדורגל העולמי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על נולד ערוץ עם ליגות הטוב ביותר הכדורגל העולמי

עבור אוהדי כדורגל זה שאני הולך להגיב אתה הולך לעניין; מאז הקיץ, הליגה הטובה בעולם יהיה ערוץ חדש. מגיעים תעלה + ליגה. א שטח זה תעלת + יהיה ספורט התווית שלו המלך ולא ימצאו כל אוהדי כדורגל הרבה יותר ותכונות תכנות חדשות. ערוץ הליגה, זה יהיה זמין ב 10 לוח דיגיטלי + +, יהיה המצב הטוב ביותר של הנאה של הצדדים ושל ריאל מדריד על ברצלונה. הערוץ החדש יציע בכל יום שני הקרבות של הליגה הראשונה, אשר אחד מהם יהיה תמיד של מדריד או בר? סה כ 8 לחודש של הליגה הראשונה ארוחות מיוחדות, מסיבות של אשר ארבע יהיה תמיד מפגשים של מדריד או ברצלונה.

רק 15 יורו בחודש, קצת יותר מה זה עלה בפעם האחרונה עונה רק התאמה משכורת בקנייה תצוגה (ppv). הערוץ החדש יציע, בכל סוף-שבוע, שני הצדדים קודם (שבת להם שעות 20.00, ראשון 19:00), שני הצדדים של הליגה השנייה (שבת 18.00 וראשון עד 17.00). בכל יום תהיה תמיד מפגש של מדריד או בבר? ביניהם יהיה הבר? ריאל מדריד של 12? היום. בנוסף, הוא פולט התאמות של גביע המלך, גביע אופ א. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. תעלת + ליגה מנויים יוכלו לקבל גישה פלטפורמת בקופות (שירות בתשלום) ואת השני 37 ערוצי יותר, כולל כל המחרוזות כללי, אוטונומי, מידע, בידור כמו CNN +, BBC World, Sony טלוויזיה ו CNBC, או ילדים ערוצים, ערוצי ספורט כמו ריאל מדריד טלוויזיה, ערוץ דיסני. מצדו, Canal + ימשיך עם מפלגתו מלבד בימי ראשון בשעה 21:00, הפגישה השנייה-חטיבת הטוב ביותר ב- 12.00.

גם Canal + יהיה אך ורק את המירב לכל יום גביע המלך (למעט הסופי אשר צריך להיות פתוח). ערוץ + ימשיך להיות הבית של הכדורגל כי בכדורגל שלנו ימשיכו להיות סופר עם מיטב צוות של אנשי מקצוע, מומחים בספורט המלך. המסיבה הבאה בפתוח כל יום, הצופים פלטפורמה יראה שני המפגשים הראשונים ו שניכם השני ב תעלת + ליגה, המפלגה ההיסטורי של א' על תעלת + (בשעות 21.00) יותר הפגישה הכי טובה של השני (12.00), כמו גם את שאר השוקים ביריות הציע במערכת של תשלום לכל תצוגה (ppv). בדרך זו דיגיטלי + רצון להיות פלטפורמת הטלוויזיה היחידה המציעה את הליגה מלא. כל אותם מפגשים של כדורגל ילווה של תכנות יותר שלם המוקדש לנתח כל פרט של כל יום של התחרות, עם סגנון שאפיינו את תעלת +. הכדורגל היום יכלול שתי המהדורות (שבת וראשון), שני יגיע בסוף השבוע את הסקירה. בנוסף ציוד ספורט הכין את השקת תוכניות מיוחדות חדשות עם המראה, החותם הרגיל של תעלת +. תעלת + הליגה תהיה הקבוצה הכי טובה במדינה שלנו, תעלת + טלוויזיה ספורט. קרלוס מרטינז, מייקל רובינסון, אראנדה נאצ'ו, מיגל דה נעמי, גבי רואיז, מלדיני, Juanma Casta?o, המחפשים מאנו, סנטי קניזארס, רפא אלקורטה פרר Chapi הם רק חלק אנשי מקצוע ואשר מהווים את הקבוצה, אשר ימשיך לגדול במהלך העונה הבאה. ותמשיך מאחורי הקלעים, ויקטור סנטה?מריה בחוד החנית של המימוש. הגדרה גבוהה סוף סוף, בנוסף, הצדדים החשובים ביותר של כל יום יהיה ב- high definition, טכנולוגיה כרגע רק מציע דיגיטלי +. כדי ליהנות בחדות גבוהה ב- Canal +, זה יש צורך יש Full HD או HD TV מוכן של איי פלוס, הדור החדש של Sogecable מסוף. איי פלוס מצויד עם 160 GB HDD יכולים להקליט ולהפעיל בכל עת. יותר 80 שעות של תכנות בצורה מאוד פשוטה.

Comments are closed.