מתי כדורגל מעלה תשוקות: בארסה Vs. ריאל מדריד

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מתי כדורגל מעלה תשוקות: בארסה Vs. ריאל מדריד

כדורגל הוא עבור אנשים רבים הרבה יותר מאשר ספורט. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. סטי הפך המשחק הפופולרי ביותר בעולם, עם-270 מיליון אנשים להשתתף. בספרד, כדורגל מהלכים סכומים אסטרונומיים של כסף רק בפרסום, בארסה, ריאל מדריד זה עוד הון להשקיע בפרסום. בנוסף, הן שתי הקבוצות שיש יותר חסידים. עד כדי כך, כי השחקנים להיות כוכבים מדיה, כגון זמרים גדולים או שחקנים. למעשה, התשוקה כדורגל בספרד כמעט מפתיע רמות: לאולמות של הקבוצות הן של האטרקציות המתויירות ביותר בשתי הערים. המוזיאון של Bara נמצא גם המוזיאון המתויר ביותר בקטלוניה, לפני אחרים ידוע מאוד כמו דאלי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל.

בארסה ריאל מדריד הם שני הצוותים המפורסם ביותר בעולם, במדינה שלנו תמיד היו יריבים נצחיים. מדריד נקרא המועדון הטוב ביותר של המאה ה-20 על ידי פיפ א בשנת 2000. סטי זכתה 31 כותרות הליגה, Supercups 8, 17 כוסות של מלך ספרד, ליגות אלוף 9, 2 כוסות של אופ א, 1 Supercopa של אירופה, 3 כוסות אינטרקונטיננטל. לדידו, יש Bara יש בצורך להיות באירופה רק צוות אשר השתתף רציפה ותקינה של בעלי תחרויות קונטיננטלי מאז שהיא נולדה בשנת 1955. בנוסף, הוא זכה 18 כותרות של הליגה, 24 כוסות של המלך, ספרד 7 Supercups, Supercups 2 באירופה, 2 ליגות אלוף, 4 Recopas של אירופה ו- 3 דיריב כוסות, בין היתר. היו, והן עוגות הקצפת, נעשו עם הכוכבים הכדורגל הטוב ביותר.

על ידי Bara חתמו השחקנים כגון: Messi, Cruyff, מראדונה, לאודרופ, רונאלדיניו או Kubala; בעוד את מדריד: די סטפנו, Casillas, Ra?l, זידאן, Ronaldo או פושקש באותו היום, המקום הראשון והשני של הליגה, הם שיחקו עם בארסה ריאל מדריד מראש על ידי כמה נקודות. מה גורם בכנס שנראה בלתי אפשרי: מתקרב מנוצח Bara עם 12 נקודות, נגיש עכשיו הרבה יותר עבור עוגות הקצפת. עד 3 ייתכן שיהיה עליך להמתין הנצחי יריביו להתמודד שוב. ללא ספק, זו תהיה מפלגה של שריר הלב, מאז מתייחס blaugrana משבר, בעוד לבנים ליהנות שלהם רצף חם. מישהו מעז להמר מי ינצח את הליגה? אז כמה ימים הגמר, התרגשות יותר לא יכולה לבקש. המשחק יהיה משחק ב- Santiago באיצטדיון גרלנד אז לשכור את הטוב ביותר, לא לפספס את הפגישה.

Comments are closed.