מעבר הקפיטליזם והקומוניזם

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מעבר הקפיטליזם והקומוניזם

SA מא מעבר הקפיטליזם והקומוניזם מלו חוזה אורלנדו כתום האקדמיה המלכותית זכויות יוצרים אורלנדו שנת 2010 פילוסופיה GREAT הפעם אנו מתקרבים בהדרגה את התיאוריות הקפיטליסטית הקומוניסטי. כדי לדעת איך הם נכון את המציאות החברתית. במקרים אחרים מציינים כי הן תרמו חברה, פוליטיקה חינוך וכלכלה. רק כך אנחנו יודעים מה אנחנו שמים את התיאוריה יותר דגש על פרקטיקה חברתית. או להפך, עלינו לדחות את שתי מערכות חדשות להמציא. או מנסה להמציא חדשים ואנו רק ספין בחוגים, אבל אני אנסה קריסת שתי מערכות אלו שלדעתי הם חסרי תועלת. שאלה מומלץ לנסות מבט, בואו נתחיל. לפני תחילת חקירה כזו, חשוב להגדיר את המושג של הקפיטליזם והקומוניזם. קפיטליזם: מערכת כלכלית שבה אנשים פרטיים וחברות עסקיות לבצע את הייצור והחליפין של סחורות ושירותים באמצעות עסקאות מורכבות מבוצעת בתוך הקפיטליזם החברתי. כמו התנועה התפתחה וגדלה, הרעיון של הסוציאליזם קיבלו משמעויות שונות בהתאם למקום ולזמן שבו הם שורש. כדי להבין את הנושא קצת יותר טוב שאנחנו יכולים לאתר ארבעה שלבים מרכזיים לשינויים של מערכות כלכליות לאורך ההיסטוריה. 1. עבדות: למשל יוון ורומא. עבדים היינו אחראים על עושר עבור בעליהם לעשות, להוציא את כוח העבודה שלהם. אז זה היה חופשי גברים. הם היו תחת הפיקוד מספרים גדולים של עבדים שלו. כך עוסקת בפוליטיקה, במדע. חלק מהרווחים שנצברו במסחר. רווחי ?? יתרונות? אין עבודה אם הרבה דברים היום? אורלנדו מגנום 2. אחוזות גדולות היוו תחת פלישות הברברים, המורכבת הדוכסויות, ממלכות וצורות אחרות של האצולה ואת מונרכיות פיאודליות הוקמו סביב טירות גדול והגנה של כוח רב עוצמה של אבירים. מר במקום הגשת חסרי הבית באמצעות שרשראות את השוט עשה את זה בצורה מוסווית. המשרתים חיו סביב טירות, היה מועסק על ידי בעלי הקרקע, יכול לטפח חלקת אדמה כדי לקיים את משפחתו חייב להיות מוכן לשירותים הטעונים הפיאודלית, גם מחוץ לטירה, הנדל"ן או המיליציה, פעילות הליבה שלה הוקדש לאל ואת שאר הזמן בטיפוח הפרנסה שלהם, מסים בעצמו ולשלם שלהם, דמי השכירות, מעשר ודרישות אחרות.

הפטרנליזם הפיאודלי בכל פעם שקשרו אותו שיעבוד האדמה, אדון המלחמה שהיה בעל הקרקע, הגיש אותו כוח זה הצליח המאפיינים, וסאלים או משרתים בצבא, צדק, וצורות דתי תרבות. קתולים, מוסלמים, בודהיסטים, וכדומה מחזיק את הפיגומים של הפיאודליזם, התנ"ך, התורה, הקוראן הגדיר את האמת על דברים הפרשנות שלו היה בידי הכהנים כמרים. "המסקנה N: ב במילים פשוטות, האיכר כבר לא עבד, היה "עובד שיעבוד של המלך ובני בריתו הפיאודלים, כלומר כדור הארץ מנהלים. אלה ניצלו את האיכר, האיכר היה לעבוד עבודה על לחיות אם לקבל את פירות עבודתו היה בידי אדוניהם. אדוניהם "A אורלנדו מגנום 3. המהפכה התעשייתית היא תקופה היסטורית בין המחצית השנייה של המאה התשע עשרה השמונה המוקדמות, כאשר אנגליה הראשונה, ואת שאר יבשת אירופה, ולאחר מכן סבל את האוסף הגדול ביותר של חברתי כלכלי השינויים, ההיסטוריה הטכנולוגית והתרבותית האנושות מאז ימי הניאוליתית. הכלכלה מבוססת על עבודת כפיים הוחלף על ידי אחד נשלט על ידי תעשיית ייצור. המהפכה החלה עם המיכון של תעשיות טקסטיל ופיתוח תהליכים של ברזל. התרחבות המסחר היה מונעת על ידי נתיבי תחבורה משופרת מאוחר יותר על ידי לידתו של הרכבת. חידושים היו קיטור הטכנולוגית החשובה ביותר וקרא ספינינג ג'ני, מכונת עוצמה הקשורים בתעשיית הטקסטיל. אלה המכונות החדשות המועדף מגביר ענק כושר הייצור. הייצור והפיתוח של דגמים חדשים של מכונות בשני העשורים הראשונים של המאה התשע עשרה הקל תעשיות אחרות גם גדל הייצור שלה. אז המהפכה התעשייתית את כמות המוצרים מגבירה ומפחיתה את הזמן שבו אלה מתבצעים, נותן בדרך לייצור סדרתי, כפי שהם לפשט משימות מורכבות תוך מספר פעולות פשוטות תוכלו לבצע כל עובד ללא זה עבודה מיומן, עלויות ייצור נמוכות יותר ובכך להגדיל את מספר היחידות שיוצרו תחת עלות קבועה אותה.

"המסקנה N: לידתה של תעשיית באמצעות המדע והטכנולוגיה, האיכר קרה להיות עבדי המלך הפיאודלית. כדי להיות עובד המפעל. עובד, האם זה obrero.? לטובת העובדים? בשנה! כי אם אתה מסתכל על הנושא, מכונות להפוך את המוצרים מיוצרים אלפי סדרות אלפי מוצרים. לכן העבודה של העובד שילם יותר גרוע, גרוע remunerada.? בקיצור, סחורה המונית, בערכם את העבודה של העובד. אם הוא כעובד הופך למצרך. אתה קונה בשוק עם השם של תעסוקה. אורלנדו מגנום 4. קפיטליזם: מערכת זו אפשרה למפעילי במהירות להעשיר את המפעלים לבעלי ממנו. פרי עבודה של עובדים, זה תלוי הקפיטליסטים החדשים. אילו היה עכשיו הון רב עוצמה = כסף. אז לקנות אמצעי נוסף של הייצור, כלומר מכונות, חומרי גלם וכן הלאה. עבור פיתוח המוצר. כאמור לעיל, העובד היה אחראי על ביצוע שפע של המאסטר שלו או הבוס. ריכוז ההון הביאה ליצירתו של מונופולים, שהיו הצלחה של כוח. זה בסופו של דבר לכלל מערכות פוליטיקאים. זה עד עצם היום הזה הם עבדות. עושר הוא נשאר כמה בידיו של משפחות ששולטות במדינה לנצח. בינתיים, את המונופול של עוני היא בידי מיליוני millones.? א 'א' א 'NARANJO חוזה אורלנדו Melo תרגום רעיון איך לשמור על משהו עושר anexare שרירותי כתבתי ב -13 במאי 2009 כדי להגן על זכויות האדם. RACE קפיטליזם חיות שני חלקיה "N חברתית פיתוח. כדי להבין כיצד הקפיטליזם חייב לסכם בשלושה שלבים ולבסוף concluir.? הראשון הקפיטליסטי, צריך הון. גבוה רצוי. ואז אתה חייב לקנות את הציוד או את אמצעי הייצור. דוגמה: בניין מגורים או להרוויח הנדל"ן, אשר משתלם מאוד. המפעל, חומרי גלם וכלי עבודה, בית ספר או מערכת הסעת המונים. ללכת מכונות יש לרכוש העבודה או מה שנקרא כוח העבודה. מסקנה: שלושת השלבים בצורה של הקפיטליזם אשר בסופו של דבר תוקם כמעצמה כלכלית, מתפוצצים על ימין ועל שמאל. צריכת לעניים או העבודה. לפני זמן לא רב גזבר, המשמש את הביטוי הבא "חוק הברזל" יסביר את דרכי. אם נתבונן על החוק ברזל במקרה זה הם שכר מינימום לעובדים. כמו לכל מדינה יש מטבע משלה, חוק זה ברזל יהיה מוסדר בהתאם למטבע.

הכוונה היא כי העובדים לא יכולים לצאת מצבם. מה המדינה. עכשיו לגבי מקצוע לשוליים, אנו אומרים כי הלה שילם להם שכר כי ללכת קצת מעבר לשכר המינימום. אבל שורה של מסים מוגנים היטב על ידי חוקי של כל אומה, לטפל משכורות אלה למצב קרוב לשכר המינימום. לכן זה האחרון לא להגיע למצב שלהם, עובדים מקצועיים. מי יצליח לעשות זאת על מזל אקראי, לכל החיים של הכחשת כל סוג של העומס הון. עד ערמומי או על ידי מאמץ. אבל צריך לשים לב כי והעוני של התושבים, לעתים קרובות מסתיים המאמץ. מבין שתי חיות לומר. זה לא מצב יבשתי אתה רוצה את החרב להרוג אותם, מבחינה מטפורית. אני מתכוון אלכוהול, סיגריות או טבק. שבסופו של דבר בסופו של דבר להרוס משפחות בריאות. סוג זה של המערכת הכלכלית. לעבור על כל אזרח, שכן היא מייצגת ערך אינסופי לחלוטין ערך עבור הכלכלה, התעשייה, המסחר הנועז מכולם, בפוליטיקה. מעל לכל, לא מצליחים לראות על כס של חול, אל "כוח". הכל עובר. הם יכולים לעשות הכל. אבל הקרירות שלו אין גבול, העוול הוא ברית הראשון. ובעלות בריתה רבים שנולדו בז'אנר זה. כדור הארץ לא היה מספיק משאבים טבעיים לא היו מספיק, הרבה פחות מקסימלית. וזה הכלל כל טוב בוטלה. חמדנות, שחיתות יהירות. הם עשו כל הגברים מטורף, מן הצעיר הבכור. אבל צדק יביא את תמצית טוב את הזמן שלך. Virtue תפחית רגשות אצילית, חכמה ובינתיים לימד כי פאר וכבוד גדול. האם בפועל מאומצת של קדושה. איזה הוא הקשה ביותר של כל המעלות. מאז הטבע האנושי שלנו נדבק בקלות החטאים. אבל אם אתה מסתכל על אנשים מפעם לפעם, אנו רואים כי עדיין יש משפחות רבות בכפרים. הם עוזרים שכניהם כמו את עצמם. מנסה לאהוב זה את זה. אני לא מתכוון הכנסיות. אני מדבר באופן כללי. גם אותם מחוץ להם. בכל מקום וזמן, יהיו צדיקים. אז בסוף זה חשיפה קלה, עם חיוך יפה. אין לי יותר להגיד להם אם הם יכולים להצליח. לדעת לנהל בתבונה מונופולים חזקים שלהם. ולעולם לא לשכוח את שורשיהם. מאז הם קראו להתקוממות. כדור הארץ מלא אלה. תנו לנו להיות אחים בפעולה, לא דת.
.

Comments are closed.