מספר אותות ההתראה כדי לזהות ליצן או הונאה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מספר אותות ההתראה כדי לזהות ליצן או הונאה

העולם הוא מלא נוכלים נוכלים בימים אלה. הם משתמשים באמצעים שונים, כגון בקשה טלפון, דואר אלקטרוני דואר זבל, מגזינים ועיתונים פרסומות טלוויזיה, דואר, המישור של גיל. הם כל הזמן מחפשים את הקורבן הבא שלו… לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. ברנום PT אמר פעם, "לא כל דקה נולד טיפש", אז יש קבוצה נדיב. לכל מי שרוצה קורבנות פוטנציאליים, להציע להם כמה טיפים כדי לזהות הונאות הזייפנים. ישנם כמה דגלים אדומים צריך טיפול. כל אחד מאלה הוא כמעט תמיד אינדיקציה ברורה כי נמצאו מתחזה או נוכל של פוטנציאל: מישהו 1) טוענת מידע "סודי" עצמו.

בעולם היום יש מעט מאוד אמיתי סודות שמאלה. התקשורת היא כל כמעט כל מה שקורה. מישהו מנסה לשמור בסוד כל מידע בקרוב יוצא לו חשיפה ודיווח לעולם. בנוסף, לשאול היא: "למה לא אותם אמצעי תקשורת מוטרדים בזה?" סוד '? " (2) אדם שוב ושוב זה שלהם יוצא דופן טוען הם "בטוח", לא "בדיחה", "לגמרי מדויק" או משהו כזה. אם את טענותיהם אמיתי, ואז, תלונות חייבים לעמוד תבחן לגופה.

חזרה מתמדת על הצהרות שמטרתה חיזוק תוקפן של הטענות שלהם לא יהיה הכרחי. (3) תביעה של מישהו לא מציאותי וזה אין טעם. זוכר את מה שהם אמרו. על דברים זה טוב מכדי להיות אמיתי? מישהו פעם הראה לי מודעה שבה "הבית של היזם" היה מחפש אנשים לבנות בתים ורציתי רק 500 דולר מראש. מעניין, הוא אמר כי העדפה לאנשים עם רע האשראי על אלה שיש להם אשראי טוב. . ברור, הוא ידע כי העם עם רע האשראי הם לעיתים קרובות נואשים ביותר פתי. בסופו של דבר, זה פותח על ידי שנמלט עם יותר מ 1 מיליון דולר גנובים "מאת התשלומים". (מישהו 4,) משחררים את תיאוריות הקונספירציה. קודם במקום, תסתכל על אלו אנשים שמאמינים תיאוריות קונספירציה. הם אלה אשר מאמינים כי היאבקות מקצועית הוא אמיתי. האם ברצונך לקבץ איתם? שנית, כפי שהוא במקרה של הסוד כביכול, קנוניות האמיתי תיחשף ע י התקשורת של תקשורת תוך זמן קצר מאוד. קנוניות גדול כמו כי יש אנשים מבוססים כל הזמן על לא יכול לשמור זאת בסוד במשך זמן רב. לכל הפחות, התקשורת יהיה מעוניין מעקב אומר קנוניה האדם הזה, אם אכן היה מראה מסוים של התוקף. (5) אדם שמשתמש דת כדי לנסות לשכנע אותם כי אתה יכול לסמוך. את נאומו מכירות מורכב השימוש חוזרות של מילים וביטויים כמו "ברוך השם", "הללויה", "אלוהים יברך אותך", 'תהילה לאל", וכו ' אם תיתקל אי-פעם מישהו, להיצמד הארנק שלך, לרוץ השני מהר ככל שאתה יכול. נוצרים אמיתיים. לעולם לא אשתמש דתם כיתרון עבור נסה להגדיל את המכירות שלך. (6) מישהו אומר את זה שלה להיות עשיר ערכה מהירה, תוכנית לרדת במשקל, ועוד היא "קלה". משהו מעניין בחיים דורש מאמץ, זה אף פעם לא ממש קל. בנוסף, אם זה היה קל, כולם היו עושים את זה, ואנשים לא נאבק כדי להתפרנס ו / או לרזות, לדוגמה. (7) אדם עושה עם הטענות נוסף כי המוצר שלה (כי מעולם לא שמעתי לפני) הוא "מפתיעות" או "מהפכני". אם זה היה באמת "מפתיע" או "מהפכני", מי האדם הזה ועוזריהם גם תעשה את הטענה על המוצר. מישהו רוצה למכור את 'מערכת' כדי להרוויח כסף זה יעשה אותך עשיר. הבעיה הברורה היא כי אם המערכת שלך כל-כך טוב, למה לבזבז זמן לספר על זה ולנסות למכור לך? ? למה הם הם לא להשתמש הגדול במערכת כדי להרוויח כסף עבור עצמם? האמת היא כי המערכת שלך כדי לזכות בכסף מורכבת אך ורק המכירה של נצרי של שלה מערכת כדי להרוויח כסף! ווינצ'ל הוא מהנדס תוכנה, סופר עצמאי, אשף טריוויה Hopewell, וירג'יניה. הוא גם משמש לו טור פוליטי אמריקאי מדי יום, מפעילה אתר משלו באילו הערות חושפת בנושאים שונים, כגון פוליטיקה, טכנולוגיה, דת, בריאות, בריאות, למימון אישי וספורט. הדעת מספקים ייחודי מנקודת מבט שאינה לעתים קרובות בתקשורת המיינסטרים.

Comments are closed.