מניעת עבריינות נוער

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מניעת עבריינות נוער

זה חלק הליבה של מניעת פשע בחברה. יש לנקוט כדי לקחת בחשבון המוצע על ידי UNICEF הם:-מניעת עבריינות נוער הוא חלק חיוני למניעת פשע בחברה. . כי כדי למנוע את הפשע הנוער יש צורך כי כל החברה לנסות התפתחות טובה של אותם בני נוער. את הצורך והחשיבות של מדיניות של מניעת פשע אמור לזהות.

. אנחנו חייבים להתמקד לרווחתם של אנשים צעירים מהגיל הרך שלהם. -לפתח אמצעים להימנע כעברה פלילית ולהעניש את הילד התנהגות אינו גורם נזק חמור לפיתוחו או כואב אחרים. המשפחה היא היחידה המרכזית אחראית על אינטגרציה חברתית של הילד. ממשלות והחברה חייבת לנסות לשמור על שלמות המשפחה. החברה יש מחויבות לעזור למשפחה כדי לטפל, להגן על הילדים ולהבטיח שלהם הפיזי והנפשי.

הם חייבים להיות שירותים על פי הצרכים שלהם. D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. יהיה צורך פוליסה המאפשרת לילדים לגדול באווירה משפחתית של יציבות ורווחה, כוללים סיוע לפתרון מצבים של חוסר יציבות או קונפליקט. זה יהיה להקים שירותים ותכניות הקהילה, להגיב לצרכים, בעיות, האינטרסים והדאגות מיוחדת של אנשים צעירים ומספקות להם, שלהם משפחות, המתאים ייעוץ והכוונה. יש צורך לחזק את האמצעים תמיכת הקהילה לאנשים צעירים, כולל הקמת פיתוח קהילתי, מתקנים ושירותים של מרכזי בילוי, על מנת לטפל בבעיות מיוחדות של ילדים בסיכון חברתי, הקמת שירותים מיוחדים לספק אירוח נאותים אנשים צעירים לא יכול להמשיך לחיות בבתים שלהם או חוסר זה.

Comments are closed.