מנהיגות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מנהיגות

ספרו של ג'יימס מקגרגור כוויות קלאסי בנושא הנוכחי קבוע, למרות שכתב אותו יותר משלושים שנים, תרומתם עדיין נמשכים בכוח במידה רבה. וזה כי הסופר אינו אלא תאורטיקן של מנהיגות, מאחר ולא הייתה לו הזדמנות לעבוד על הבחירות לנשיאות של אחד המנהיגים העכשווי הבולט ביותר, ג'ון פ. קנדי. בהקדמה לספר שלו, אילו תאריכי חזרה ל- 1978, כתב "המשבר הנוכחי של מנהיגות נובעת בינוניות או חוסר אחריות של גברים ונשים רבים אשר להשפיעה על, אבל מנהיגות לעתים נדירות לרמה של הצורך אותו. לענייננו, אבי קושניר הוא הכתובת בשבילך. המשבר הבסיסית המונחת על בינוניות הוא האינטלקטואלי. אנחנו יודעים הרבה על המנהיגים שלנו, אבל אנחנו יודעים גם קצת על ההנהגה.

כיום לחלוטין, אם נתבונן הפוליטיקאים שלנו והביצועים שלהם לפני המשבר, קשה לא להיות מסוגלים להחיל עליהם מילים אלה. הוא הופך הגדרה של מנהיגות שניתן עדיין שימושי: מנהיגות על בני אדם זה תרגול כאשר אנשים עם מניעים ומטרות מסוימות לגייס, בתחרות או להתנגש עם האחר, פסיכולוגיים, פוליטיים, מוסדיים משאבים מסוגים אחרים כדי לעודד, למשוך, לספק את המניעים של חסידיו. לכן, כוויות רואים מנהיגות כמו דמות קלאסית הגיבורים אשר יובילו את ההמונים נגד עריצות. כפי שציינתי, בסוג לב אמיץ- אלא כמבנה של פעולה שמבצעת לאנשים ברמות שונות, דרך רמות שונות. מבחינה זו, אתה יכול ללמוד להיות מנהיג, אבל ללא ספק יש אנשים עם איכויות מולדת לשם כך.

ג'יימס מקגרגור המציאו את ההגדרה של מנהיגות מעצבת, אשר מתרחשת כאשר אחד או יותר אנשים מחויבים כך מנהיגים, חסידים לעלות כמה אחרים רמות גבוהות של מוטיבציה ומוסר. מנהיגות דינאמי, אשר יוצר ספירלה הצדיקים איזו תמיכה בכל לאחרים, מנהיגים חדשים אז יכול להיווצר בתהליך. היא קשורה האמון, האוטונומיה של אנשים, מוטיבציה והישגים של מטרות. מצד שני, מנהיגות עסקית תהיה מבוססת על חילופי תגמולים, פי הביצועים של העם (שכרו, זיהוי). לכן, היא כרוכה בהקמת מטרות בסיס להעריך את העובדים, ויש יותר מוגדרים בבירור מבנה הירארכי. ולכן הוא הדוק יותר, עם היבטים כגון הארגון ותכנון מחדש של ניתוח זה מקושר בדרך כלשהי איתם, אשר אני כבר העירו בהזדמנות, לפיה, במקרה של תיאוריה X, להשגת המטרות, יש צורך לפקח על עובדים, לשלוט בהם, מאיים אותם ולהעניש אותם בכל מקרה, בעוד בתיאוריה,העובדים יכולים להיות אוטונומי, ולבקש אחריות.

Comments are closed.