מיחם רוסי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מיחם רוסי

אנשים רבים חושבים שאת המולדת היא רוסיה מיחם. . זה לא בדיוק נכון. סמובר הראשון ברוסיה הופיע רק בראשית המאה השמונה עשרה, ולפני שהוא כבר נודע סין העתיקה וברומא העתיקה. זה היה בעצם המבנים הקטנים דומה את הסאמובר, אבל מתנהגת בדיוק על אותו עיקרון של מים רותחים. פריסתם על שטחה של רוסיה מחוייבת מושלם רוסי סמובר מותאם אישית, אשר, דרך אגב, הופיעו גם ברוסיה בדבר לאחרונה של המאות 15-16. זה היה בתקופה זו העם הרוסי הראשון למדו על תה.

כמובן, בימים ההם, תה עולה הרבה כסף, אז הוא יכול להרשות לעצמו רק העשירים. אותו הדבר חל מיחם. הראשון מיחם היו פיסת אמנות אמיתית. הם לא רק בתור flatware בשביל לרתוח, ניסה לגרום לכך הסאמובר היה גאוות בעליו. באמצע המאה ה-19, סמובר להתפשט בכל שטחה של האימפריה הרוסית, כפי הייצור הפך להיות זול יותר, כתוצאה מכך, הזמינות של האנשים הפשוטים. במיוחד בהקשר זה, אזור טולה המפורסם.

בטח כולם יודעים את זה הביטוי "טולה מיחם." זה ב- Tula היו קודם לייצר מיחם בכמויות גדולות. כפרים שלמים לפעמים היו מעורבים ההפקה הזו. ככלל, הסאמובר עמד מתוך מגוון של חלקים שנעשו מאסטרים שונים. זה נמדד על ידי מספר המחפשים מהם נמצאים בחלקים שונים של מיחם. המצביע סמובר בשלהי המאה ה-19 אשר נחשב להיות הסאמובר הרוסי. הוא איבד את האמנות שלו הסגנון אימצו תכונות של תקינה, אך הפך ידועה לא רק ברוסיה, אך גם בחו.

Comments are closed.