מושך את הכלכלה הגלובלית מהמשבר העולמי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מושך את הכלכלה הגלובלית מהמשבר העולמי

אתמול, בפגישה של נציגי עשרים הגדול, שנערך דרומית לעיר הבירה של Horsham באנגליה. הגיע לפגישה, שרי האוצר ואת יו"ר הבנק המרכזי גדול-G-20. פגישה התקיים במצב דחוס, כמעט מדי יום. מה ניתן לצפות מן התוצאות של מפגש זה. האופטימיסטים אומרים כי יהיו pu לצאת מהמשבר העולמי, פסימיסטים – לא פריצות דרך בכלכלה העולמית אינה צפוי. מה אנחנו יכולים לצפות מן שרי האוצר וראשי הבנקים המרכזיים הגדולים עשרים. תכונות של המנטליות הרוסית שכולנו יודעים – זה קרן חירום ותמיכה האמריקאי הכלכלה. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני.

לדברי שר האוצר הרוסי אלכסיי Kudrin, התוצאה העיקרית של המפגש הזה היה לזהות את אזורי העדיפות מפתח מתוך המשבר העולמי. התחומים העיקריים, או עדיפות הוכיח את עצמו – תמיכה של המערכת הבנקאית ועל מדיניות פיסקלית כדי לעורר דרישה. הוא זה שבקיא בנושא. אני תוהה מה שאתה יכול כדי לעורר דרישה ברוסיה, יש לנו עורר את שיעור הילודה, עכשיו תעודד את הביקוש למוצרים נפט עיבוד כימי. התוצאה היא דלק שחרור עתודות המגזר החקלאי, זה הגיוני לחשוב שאם אתה צריך להביא לירידה במחירי המזון מבית proizodstva עד ספטמבר. אבל תמיכה עבור תעשיית הרכב המקומית הראתה כי העלייה המכס על יבוא של מכוניות זרות ברוסיה מוביל לעלייה אוטומטית מחירי המכוניות המקומי, מה שאנו רואים הוא לא הפעם הראשונה.

בנקאות המערכת כבר קיבלה תמיכה מספקת מצד להגביל את המדינה, המגזר הבנקאי יכול להלוות בכלכלה הריאלית עכשיו. סך כל ההלוואות שניתנו במפעלים מקומיים בסוף 2008 ומאז גדלה, אך המשך הצמיחה של ההלוואות, אנחנו לא רואים התכווצות זו של הכלכלה כדי לדבר על הגדלת האשראי אינו הכרחי, לאיזו מטרה הלוואות בארט, אם את מספר ההזמנות ירד. המגזר הבנקאי עכשיו בזהירות ללמוד את האיכות של כל חברה יזוכה באופן אוטומטי מגביר את אורך ההלוואה. אי תשלום ההלוואות הוקמה במקור במערכת הבנקאית כאחוז, אך עודף של 8% ברירת המחדל של מחסום – זה יהיה אסון עבור הבנקים, אז אנחנו הולכים המדינה לבקש כסף. הלם לאחר הגל הראשון של המשבר חלף, עכשיו הכול שקט מחכה מה יהיה רוב הענפים ההפעלה במחירי הפסד, כדי להסיק מסקנות ולשים זורם פיננסיים במגזרים המבטיחים ביותר של הכלכלה, אשר אות תחילת המשבר. אמצעים מפתח להתגברות על המשבר כעת לקחת את ארצות הברית, הוא הראשון נכנס למשבר, הוא הראשון לעשות סידורים, אירופה בזהירות צופה האמריקאים, הסינים לבצע את המדיניות שלהם. האמריקאים נשפך זורם הכסף הגדול, הם מנסים למשוך את הכלכלה העולמית מהמשבר כי באופן בלתי נמנע המטוטלת ספינים האינפלציה, אך באותו רגע על האינפלציה, אתה צריך לחשוב יותר. על מטבע גלובלי יחיד עד שזה מוקדם מדי לומר. שאלות בפגישה היו הרבה גדול עשרים, יש על מה לדבר. כיצד לעזור מדינות שאין להן המשאבים הטבעיים שלהם? כיצד לסייע למדינות המסייעות למדינות אחרות? סופו של המשבר לא ראיתי עדיין. המשך מפגש עשרים הגדול שנערך בלונדון בחודש אפריל, זה נשיאים sobirutsya גדול עשרים, עכשיו נמתין צעדים נוספים כדי לפתור את המשבר העולמי. בוא נראה מה יביא לנו את חודש אפריל, אני מעז לנבא את הדרך החוצה של המשבר העולמי לא תימצא.

Comments are closed.