להתגבר על ביישנות לפני להביא ילדים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על להתגבר על ביישנות לפני להביא ילדים

כאשר אתה ביישן אינו נמדד הטווח נכון של מצב זה. תמיד התייחסו מנקודת המבט של ההשלכות על אחד הוא העצמי. אחרי הכל, זה היסטוריה של תסכול מתמיד. אם מישהו שואל מהי הסיבה של לא להיות שמח שזה לא הכרחי לספור את כל הכשלים שננקטו. די לומר מילה: ביישנות. אולם, הפחדים שלנו יש להגיע מעבר לנו. יום אחד אם עדיין לא, אנחנו נהיה הורים. ויש לנו בידיים שלנו הבוץ טריים של ילדינו.

אתה יכול מעצב אותם אם יש לנו מספיק חכמה כדי לעשות זאת. זה יהיה הזדמנות אלוהית לבנות הדמויות שלהם כפי שאנו חלם את זה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. כך שנרגיש גאה זה בן או בת מי רץ מסביב לבית, קשורה המודיעין. אין צורך קינה גורל כי יכולנו להיות חלק מהחיים שלנו. אבל אינו יורש את הביישנות? אין מרכיב תורשתי חזק אחד לפחות המועברת באמצעות הגנים? אם את חיי הילדים שלנו מחזיק אותו הדבר או גרוע מכך סבל יותר משלנו הודות ביישנות יהיה מאוד לא מרוצה. למרבה המזל, לא כל דבר בעולם הזה הוא כל-כך נורא. .

אני עייף מלראות אנשים מפותחים והאמיצים בנותיו של ההורים ביישן. הם היו ברי מזל לא לרשת קשיים שכאלה. אמנם ברור במידת מה זה כי הם מכילים תרומה גנטית משני ההורים. ? אז למה הם לא ביישנית הסיבה היא כי הוריהם הצליחו למנוע את זה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לדעת מהן הסיבות שהופכות אדם מבחינה חברתית. מאסטר שגורמים אלו לא רק להפוך את זה אתה יכול להגן על ילדיך מפני כשל, חלל חברתי. אתה גם יאפשר לך להגיע הבנה טובה יותר של מה שאתה עצמך השפיע. זה עובדה מוכחת כי ישנם סגנונות חינוכיים מייצרים ילדים ביישנים. לא משנה מה המורשת של ההורים. המפתח הוא החוויה שגר בבית הילד במהלך 10 השנים הראשונות של החיים. ניתן להתגבר על ביישנות, אלפי אנשים עשו זאת. . וזה שווה לדעת את הגורמים הקובעים את זה. אותנו זה ישמש כדי להילחם, כדי למנוע את זה אצל ילדינו. אם אתה רוצה לדעת את הפרטים, הורד את הספר הזה בחינם:-

Comments are closed.