להפסיק אור על השמשה?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על להפסיק אור על השמשה?

עכשיו אני לא זוכרת כמה פעמים אני נתקל מצב כאשר לא בטוח של הולך רגל, פונה הכביש-הולך רגל עובר, פתאום מפסיק לראות את המכונית המתקרבת. . מאט, אני מראה מחוות-. בואי לא לקרוע את עצמנו, לא אנשים, אתה על מעבר. להולכי רגל, לא אשם. . כי הוא לא ידע מה עבר לי בראש. לא כל מנהלי ההתקנים, כל כך אדיב.

רבים להתעלם חוקי התנועה, או פשוט ממהר (למרות שזה לא הצדקה), לפעמים, לא שם לב. . הנה, הולכי רגל meshkajut לעתים קרובות על ידי ביצוע כמה צעדים. אתה יכול לראות את זה או לא, או לא? ובכך לבזבז, זמן יקר, ואת שלך. חשבתי, למה לא להחליף שלי לא מובנת, ולפעמים, אולי, מצחיק מחוות בסימן עצירה רגילה (stopar). את זה, אומרים, בפינה השמאלית העליונה על השמשה מבפנים. בפעם הבאה, מתקרב חציה ועל האטה למטה, בו זמנית עם אחורי אורות ועצירות לאותות השמשה הקדמית! מדרחוב רואה פנס רוח אדום, בביטחון קדימה, ובכך לא מעצבן אותך עם חוסר המעש שלו.

וגורם להולכי רגל, במרחק של. להבין את ראית שלו, ואת שוב, לא prostaivaete! זה אינו המצב היחיד שבו אור בלם קדמי שימושי. לדוגמה, בצומת ללא רמזורים, המצב: אתה הראשי הגישה מנהלת, צדדי ממהרת אקסטזי… עכשיו אתה גם להולכי רגל. למעשה, זה לא ברור שזה בראש שלי. Obdolblennyj יכול, יכול, האם לא רואה את השלט, אולי פשוט נהג לא מנוסה. בכל מקרה, חייבים לעצור, למרות ולך הביתה. ואם זה היה האות-לעצור אותו, תראה הרבה קודם לכן הוא הולך להתעלם או עדיין obdolblennyj. זה צריך להיראות כמו אור בלם? הדעה שלי. . שנינו קטן, כ- 100 מ מ 40 מ מ. באופן טבעי, כדי לא לקלקל העיצוב של המכונית. כנראה זה לא יכול להיות רע להרוויח? ואני עדיין תוהה אם עכשיו לשים את עצמי כזה אות עצירה, זה ייקח עובדי המדינה רכב פיקוח? בכללי תעבורה road, שום דבר לא אוסר לא מצאתי מעשים כאלה. אבל כידוע, לא אסור, מותר! הנה החלטה שלי. מנהלי התקנים של כל המדינות, התאחדו! ולהתחיל התקנת מנורות עצירה כאלה. דברים רבים, אשר בלעדיו לא נוכל לחיות באותו זמן המראה שלהם נראה מצחיק, או אפילו אבסורד.

Comments are closed.