לבצע משקיעים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לבצע משקיעים

כעת אני הולך לפרט את השגיאות 9 הנפוצים יותר לבצע את Technodrive של וול סטריט. (1) את הבעיה יש המחיר הוא תמיד לדעת שמחיר מניה עולה כי קיימות סיבות של קרן שמחזיקות גידול זה. גם כמו גם נופל כאשר מחיר מניה נובע עקב גורמים מרובים. אם רכשת פעולה מסוימת לדברים אלה המחיר מתחיל ליפול, אחת מהשגיאות הנפוצות יותר משקיעים אשר הוא חושב כפי שהם זולים בזמן הזה, ואז לקנות יותר עבור חישוב ממוצע העלות. (2) האם לא תוכל הפתיחה כדי מניות הפני הפני stocks כמו המילה אומר אותם הם משותפים של סנט. משמעות הדבר היא כי מספר רב של מניות של חברה נתונה שלנו יכול לקנות עם מעט כסף.

הבעיה היא כי באופן כללי הכל זול לנו עולה הרבה. גם כמו קרה משקיעים רכשה מניות בפחות מ 1 $, נמכר בהתשואות של 500% או יותר. אבל זה לא כל כך קל יותר להשיג כאלה רווחיות. אחד שמועות להפעיל את OTCBB (על ה) (מונה), המהווה השוק בו הוא הפעולות של סנט tranzan חברות רבות זה לשנות דוחות כספיים כדי למשוך משקיעים. לאחר מכן אחת היא מתן אמון ולקנות שקרנים esperendo נתונים יוצאת דופן מחזירה אשר לא יגיע. (3) תמיד ללמוד את הפעולה, לעולם לא שם החברה עלולה להפוך לחוש אחד נמשך על-ידי חברה בפרט. או כי אנו רוצים המוצרים שלהם או מכל סיבה אחרת, אך פעמים רבות שאנחנו להתרחק יותר חשוב זה הוא המצב הנוכחי שבו עוברת החברה. (4) תמיד להחליט על אסטרטגיות, לא על הרגשות שלהם מופיעים תמיד משחק הרגשות שלנו כאשר אנחנו מדברים על שוק המניות.

כמובן היא מובנת למשקיע מרגיש פחד או הם באמת מתרגשים לקבל חזרה מושך מאוד. אבל אם הם יודעים כי לעוף משם על-ידי הרגשות יכולים להרוס לחלוטין את תיק. ללמוד גם הזמן הקצוב וזמן לקנות, לא להיות התנודדה על-ידי הרגשות שלהם. (5) להפוך פעולות אך לא רק כדי לנצל דיווידנדים יש משקיעים רבים אשר רק לקחת בחשבון אם החברה משלמת דיווידנדים טוב, לשים בצד אם הוא מועמד חזק לצמיחה טובה. דיווידנדים החברה מחושבים לקחת בחשבון את כמות הכסף כי החברה בתנאי המשקיע בצורת דיבידנד יסיסב בשנה שעברה, מחולק לפי מחיר השוק של הפעולה. לדוגמה, אם EmpresX הוענק 3.5 ב דיווידנדים בשנה האחרונה מחיר המניה הוא 25, לאחר מכן דיבידנד הביצועים שלך יהיו: (2.5\/25) = 0.1%. הבעיה זו מתרחשת כאשר אנו מעוניינים לשמור על פעולה רק רק העובדה לאיסוף דיווידנדים שלהם. אפשר להגיע כך אשר מוריד את הפעולה גדול יותר הכנסות התשואות על-ידי dividenso, במקרה זה לא מכסה תביעות אלו. (6) תמיד ברזרבות תיק שלה ממשיכה להיות משותפים ראה תיקי ללא ובאספקה. אנשים רבים עדיין מאמינים את הרעיון להיות מיליונר להשקעת הכספים במגזר יחיד, אני להודות השק ערכים אינה פועלת גם. אם בעת ביצוע השקעות יש לך לגוון את תיק, למה אתה מתכוון לקנות חברות השייכות לסקטורים שונים. היבט חשוב נוסף שיש לזכור היא להפיץ את הכסף שלך עם אסטרטגיות שונות, חלק אגרסיבי, קונסרבטיבית נוספים אחרים. (7) לא ייכנסו חדשות פיננסיות כפי נקודות חדשות פיננסיות appearing תמיד ערך בטלוויזיה אחד נוטה ללמוד יותר את החברה להשקיע. הבעיה היא כל החדשות האלה כבר התרחשה אחת היא לקנות המניות לאחר ההזדמנות כבר קרה. ההזדמנות היא כשהופכים אותה לא עדיין לתוך חדשות. זו הסיבה מדוע רצוי יש את כספית, לוחות שנה כלכלית רק complements על ההשקעה שלך. (8) את האסטרטגיה לקנות ולהחזיק לנצח לא נוח אחד קונה משהו למכור בשלב מסוים ולא למות עמה. אנשים רבים לבלבל את האסטרטגיה לרכוש ולתחזק, מאחר והם במוקדם או במאוחר הפעולה בסופו, לא תמיד המקרה. אחד לקנות פעולה יש לך לעשות אותו מחקר להעריך את הזמן של עזיבה אפשרית, לא לקנות ולהחזיק עד אין סוף מבלי לדעת מה לעשות, הממתינים לעלות בשלב מסוים. (9) עם שיטת השקעה זו היא תמיד אחת מהשגיאות נפוצה יותר בקרב משקיעים. אנשים רבים מושפע עצתו של חברים, חדשות טלוויזיה עבור השקעות שלהם. אחת מהשגיאות יכול להוביל אותה פשיטת רגל במהירות רבה יותר, שכן היא הצורך עבור אחד טופס הרגל של השקעה, ללמוד לקרוא cotables הברית כדי להעריך אם פעולה אינה יפה. עם שיטת ההשקעה אנחנו יכולים לדעת מה לקנות, מתי, כיצד והיכן.

Comments are closed.