כמה טעויות שהופכים על-ידי יזמים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כמה טעויות שהופכים על-ידי יזמים

לא הכל מתבטא בצורה נכונה בכל דבר מה הם למסעות יזמים, בעסקים שלהם, חברות, הוא תכופים מאוד כי הם מתחייבים, דן כמה טעויות, כי אלו שלמדו בהם ניתנה להם לדעת, בנוסף לאחרים אספה את הניסיון המקצועי שלנו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. במכתב זה, נאספים הנפוצים ביותר, כך אלו המעוניינים בנושא לקחת אותם בחשבון, להימנע מהם ולעזור לאחרים כי זה לא. הוא כולל כיבד את דעתו של חלק נבחר, הוספנו אחרים אישי, מתן אמון זה יאפשר לבצע פעולות מתקנות להבטיח ביצועים טובים, הישגים. אלברטו N??ez, שכתוב, כי כרגע רוב הבעלים של מיקרו וקטנים כבר מכיר הצורך בלתי נמנעת לעשות חשוב, לפני בענייני להגיע להיות משהו דחוף, מנסה להתמקד אלה פעילויות הקשורות הגשמת המטרות ואת המטרה או המשימה של החברה, משוכנעים כי העבודה שלהם כמו מנהיגים בארגון שלך הוא יכלול בקבלת החלטות אסטרטגית, אסטרטגיות עיצוב שיאומץ ולנהל תהליכים, משאבים ומאמצים של העם. שהוא הכרחי להיות זהירים כדי לא לעשות טעויות. בחרנו כמה כי שקול בתדירות גבוהה, אשר דורשים להילקח בחשבון כלומר: שאין צורך עסקי ניתן למנוע על-ידי תוכניות ללמוד אודות דרכים חדשה ושונה לייצר בעלויות נמוכות או למשוך את תשומת הלב יש צורך ליצור קשר עם אנשים וחברות אשר מעוניינים לדעת להפיץ את המוצר בצורה אפקטיבית ויעילה.

תוכנית טובה, לעומת זאת, יכול לעזור אפילו, כדי לבטל את הצורך להתקשר טלפונית ללקוחות ללא פעילות מוקדמת, גורם רושם טוב יותר. לא מכיר את הלקוחות נגד הבלתי פוסק שינויים העדפות הצרכן במוצרים ובשירותים של המתחרים ניתן להשאיר נושכת את אבק. לא יודע גם ללקוחות ומונע מתחרים אפילו יודע מה הם דורשים, ועל סמך המוצרים הם יזדקקו בעתיד קניית מגמות. להתעלם פוזיציה של החברה, עסקים, תמנע להחזיק אותו במהלך חודשי של הכנסות נמוכות, כאשר הצרכנים אינו מגיב, אפילו המוצרים הטובים ביותר, עם המהירות בה היא אמורה. התעלמות את הצרכים של העובדים מונע עיצוב אסטרטגיות אפקטיביות כדי להניע אותם, להנחות אותם, הכוונת מאמציהם, ללא ספק אחד האתגרים הקשים ביותר כדי במה שיש להם בעיות של הפנים, פעילות גופנית סבלנות, התמדה, בדרישה מיומנויות ניהול, במיוחד כאשר מתעוררים המורל, פרודוקטיביות, הכנסה במהירות לרדת. לבלבל מציאות עם מה צריך להיות, לא ידעו כי איכות יזם, תמיד הוא נאלץ לחיות בתוך עולם של ההנחות, אך הכסף הזה הוא בילה בעולם האמיתי.

היעדר תחזית מכירות אשר מונעת צורך במפה האמיתי היה יודע אילו מוצרים באים מן המכירות הטוב ביותר, שבה יהיו בעתיד וכדי למדוד את ההתקדמות באופן רציני פיננסיים ואת ההתקדמות הכללית של העסק. לא העסקת עובדים הטובה ביותר לשתף איתם את האחריות, האצלת סמכות מספיק מעכבת את רדיפת בהמשך הצמיחה של החברה. אולי הרצון להתחיל את העסק שלו היה להיות סוג של גיבור ולהיות המפתח לכל מה שקורה בתוך אותו, אך עד מהרה כי ניתן לעשות הכל, אפילו קטן רמות של צמיחה מתחילה להרגיש מגזין Money המום לחלוטין מוסיף מספר, אשר אנו רואים הרלוונטי: חוסר יכולת להתמודד עם שינוי: העולם העסקי הוא מלא דוגמאות של אנשי עסקים מצליחים המעתיקים רעיונות אחרים יש שנמחקו. קיבולת מוגבלת של כמה למצוא דרכים שונות כדי להתגבר על קשיים הוא אחד הגורמים העיקריים של כישלון. כמו חברות להתפתח, חייב לעבור הצמדת אסטרטגיות דרישות חדשות. מעסיקים אחדים מבין תוכניות מגירה הן מפתחות לגדול. Over-optimism: על-ידי הגדרה, יזמים בני אדם אופטימי. כך זה צריך, בגלל שהם היו לא אחרת הם להסיר קדימה הפרוייקטים שלהם או משוכנע אחרים הנלווים אליהם עם משאבים ועבודה. עם זאת, התלונה הגדול של המשקיעים בעולם הוא ריאליזם חוסר אותם בתחזיות שלו. הכנסות overestimated במחיר של underestimated היא הגורם תכופים מאוד כשל עסקי. הוא גם כרגיל כי ליזמים לעשות הטעות של מתחילים לבזבז כי עדיין לא זכו. חוסר הידע של עצמו: כל יזם לפני התקנת החברה חייב לענות על כמה שאלות בסיסיות: האם יש בהירות על המטרות שלי? אני חושב של האסטרטגיה הנכונה? האם ניתן להפעיל אותו? הקשר בין האינטרסים האישיים של היזם את הפעולה של מפעלים חיוני להצלחה, טוען Bhide. לדוגמה, אין חשיבה זהה כדי ליצור חברות כי הם לסבול, חברות ואז למכור אותם או להעשיר את עצמו. אם התוצאות של החברה בסוף אינן תואמות את הציפיות של היזם, זה להכשיל אותו. לא בצורת צוותים טוב; אחד היזמים הטעויות הנפוצות ביותר היא להאמין שהם יכולים לקחת קדימה הפרויקטים שלהם. על ידי הפחד של שיתוף ידע, או אהבה שיש להם חברות שלהם, נוטים לא ולהצטרף לאחרים חוסר ניסיון שעלול להיות כשל. עמר Bhide, פרופסור באוניברסיטת הרווארד, למצוא שגיאה נוספת היא להגיע יחד, מטעמי נוחות, עם אנשים דומים ידע או ללא הכנה. בנוסף, אומר משהו שיוצר גדולה ביחס של כשלים אינו מסוגל להתמודד עם הקשיים של עבודה עם משפחות ולקרובים. כולם יכולים להתווסף אחרים, כמו בורות של נושאים ניהוליים מודרני, יסודות בסיסיים של מדעי הניהול; שימוש במחקר, במיוחד היוצר של שיווק ניצוח היתכנות ואת ההצלחה של העסק; מתאים למערכות בקרת ניהול: ניהול של יחסי אנוש; ניהול קונפליקטים; מטפלים לא כראוי נכסיה; להיות קשוב איזה ביקוש הצרכנים; לדאוג לגבי האיכות ו פרודוקטיביות; העדר מנהיגות. m

Comments are closed.