כל האמיתות על 2012

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כל האמיתות על 2012

הסוף מתקרב תאריך האסון, 21 בדצמבר 2012, גישות יותר ויותר, זוהי הסיבה מדוע אנשים רבים מתחילים להרגיש פאניקה. אנחנו כבר יודעים כי תשתית שלנו אין אפשרות לטפל קטסטרופה גלובלית או בקנה מידה גדול, רבים מאיתנו, אנחנו לא מוכנים משהו נורא כפי מה שהם אומרים את התחזיות לשנת 2012: התפרצות של הרי געש, רעידות אדמה, סערות, שטפונות, צונאמי, מלחמות, רעב, קרינה אינטנסיבי alarming שינוי האקלים. אנו יודעים כי הממשלה כבר תכננה קבוצה של אנשים להמשך המין שלנו במקרה אפוקליפסה בשנת 2012. רק קיבל אנשים הצורך לשמור על הסדר, החזק את הכמות המינימלית של החיים, ולוודא כי בני האדם להמשיך פני כדור הארץ. אבל, איך נבחר בודדים יכולים לשרוד עד 2012? הם יכולים לשרוד? במקרה של הרס מוחלט של פני השטח של כדור הארץ או פלנטרית הרס, פשוט אין תקווה, או אפילו לאלו הוקמה על ידי הממשלה בעניין של הישרדות, הרבה פחות עבור כולנו.

אבל במקרה של אסון גלובלי, זה לא אומר הטוטאלית, קרן של תקווה. הדבר הראשון הוא להבין כי ברגע מגיעה השנה 2012, עם כל אסונות שמלווים אותה, דרך החיים שלנו יהיה לשנות. רשתות החשמל שלנו יכבה, מזון עוד יישמר, יהיה עליך להיות האיסוף המכס הישן (אם הם יכולים לשרוד את האקלים), וכן חייב להיות מבושלים במים (אם כל שתיית מים). מידע אובד טלפונים, טלפונים סלולריים לא יפעלו, מכוניות יהפוך במהירות מכשולים בתוך בהלה. לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת טבע שמבין יותר ממני. הוגים נוקשה ואנשים סגורה, יהיה הראשון למות בעולם החדש.

תכנון משבר היא הדרך הטובה ביותר להכין, לדעת לאן ללכת לפני התמוטטות התשתיות או הכבישים עד שהם סתומים עם בבני אדם מנסה לברוח מן הערים. זה יהיה גם חשוב ללמוד אילו ספקי להרים, וכיצד ניתן לשרוד ללא הנוחיות הסטנדרטי. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, הוא חלק קבוצות הישרדות, מבוסס על אלטרואיזם. כמו פילים פועלות יחד כדי לתמוך זה בזה ולהגן על עצמם מפני הסכנות בחוץ. מה שאתה צריך להבין, הוא, למרות השנה 2012 נראה מפחיד, אם יכול לשרוד ההשפעה של האפוקליפסה (כתם שמש פעילות, Planet X או אקלים-שינוי), הסערה תחלוף עם הזמן. עם שימור חיי האדם וידע, דברים יכול להחזיר משהו דומה, מה זה היה, אבל עם חזון חדש, הרבה יותר קשוב, ועם ההבנה שאנחנו לא המאסטרים של יצירה זו. המאיה והאינקה, מי הם היחידים שאת לוח השנה שלו מסתיים ב- 21 בדצמבר 2012, ראיתי את המחזור עם חגיגה בסוף השבוע הבא, על לידתו של עידן חדש. כמו עם כל לידה, ישנם כאבי הלידה, דם, פחד, צרחות. אבל בסוף, עם הכנה מספקת, מזון, להמשיך בחיים. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה, לחץ על העמוד הבא

Comments are closed.