כיצד להשתמש בטכניקת צבעי מים רטוב

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להשתמש בטכניקת צבעי מים רטוב

אחת הטכניקות הנפוצות יותר, מוערך באמנות הציור צבעי מים היא טכניקת צבעי מים רטוב. צור המרתק אקוורלים תלויה בשימוש טוב שגרם של הטכניקה. בטכניקת צבעי מים רטוב בעל הקונוטציות מיוחדת. השתמש זה אפקטים מיוחדים של מפיק טכניקה שקשה מאוד להשיג באמצעות טכניקה מסוימת נוספת. כדי להחיל בטכניקה זו, סופגניות כל נייר עם מברשת עם מים או לחה מברשת ולהחיל אותו על פני השטח של הנייר. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. כאשר אזל הנייר, מתחיל ציור צבעי מים עם טבילה המברשת רווי צבע על נייר.

ההשפעה המיוצר על ידי טכניקה זו היא ליצור צבעים expnadidos יותר, אבל באותו זמן לא סדיר. הנושא של הציור הוא הגדרה, יצוק בעוד הצבע מתייבש. ישנם הליכים שונים עבור החלת טכניקת acurela רטוב: בעדינות הקש על הנייר בחזית השפעה זו מושגת על-ידי הנטייה הטבעית של ציור בוקע רטוב משטחים משטחים נייר יבש. בטכניקת צבעי מים זה הוא מועסק ציור פרחים, פזמונים. כמו המים הולך pigmenteda ממשטח רטוב לעבר מטבע, פיגמנטים לאורך אזורי נותרו יותר לחות עם גוון בהיר יותר, בהתאם לאופן שבו חל טכניקה זו של השאר מים תמונה עם קצה toothed. אפקט זה משמש בדרך כלל עבור תאורה של קו המיתאר של אובייקט ולעיתים פשוט למטרות דקורטיביות. יישום של מלח מאז מלח נספג במים, להשתמש בטכניקה זו של צבעי מים כדי ליצור מסוימות פגמים בצבע.

המלח desompone בעיתון בהדרגה והיא יוצרת השפעה טובה בציור בצבעי מים, של סופגניות שרק שכבה של ספריי מים ממרחק של-90 ס מ כ משמש כדי להשיג את אותו אפקט גם. חלקם נוטים סופגניות משובחים גרגרי החול על פני השטח זה הולך להיות מוברש לאחר. החלת צבע יורד במקרה זה האמן מחליש מוגדר עם אזור צביעה או מים, ירד צבע עם נטען בעבר עם מברשת צבע. בתאריך ולאחר מכן טפסים ניתן לטפל על ידי שפשוף או הנטייה של צבעי מים. ההפצה של ' צייר ' בשעת צביעה של צבעי מים מוחל על משטח רטוב, הנטייה של הצבע שמוחל להסרת לחות שמקיף אותו. פעולה זו יוצרת אפקט של נוצות בקצוות של האובייקט שעליו להיות צבוע. ההפצה של טכניקת הציור נוצר יותר על-ידי הטיית התפקיד, בעוד הוא עדיין לח. שופכים את האמן צבע אשר חל טכניקה זו של יציקת מים בכמויות של צביעה על משטחים נייר שונים, ואת בעזרת המברשת, הטיה והופכת sprinkling, צבע ממוזג הייצור שלו ולייצר תערובת בעלת וריאציית צבע מרהיב. כאשר התערובת אינו כל כך רטוב, הצבעים ואז לטפל על ידי המברשת בצורה הרצויה. אזורים לבנים עם המסיכה סרט, סרט או לטקס עמידים מכוסים לפני החלת טכניקה זו של צבעי מים. טכניקת בישול זה צבעי מים ציור טכני רטוב פלסטיק יוצר אפקט מיוחד בציור באמצעות כיסוי קלטת להשתמש במנות מטבח. הקלטת שהוחלו על פיגמנטים רטוב, מניפולציות טופס גלים, רכסים. כאשר הצבע מתייבש, פרשה את הקלטת לחשוף את ההשפעה על הציור שבוצע על-ידי הסרט. | ראה את הטכניקות אקזוטיים יותר של acurela כדי לשלוט בהם ביעילות.

Comments are closed.