כיצד להציג הזנות RSS באתר האינטרנט שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להציג הזנות RSS באתר האינטרנט שלך

מאמר זה מיועד כמדריך עבור מנהלי אתרים שרוצים להראות תוכן מעודכן באופן אוטומטי באתר האינטרנט שלך בצורה של הזנות RSS. במאמר זה אני מכסה את השיטה הקלה ביותר ליישום בעזרת JavScript כדי להציג אתרי אינטרנט RSS כדי ליצור תוכן דינמי נוסף. זה יאפשר לך להציג את הכותרות של תוכן מופץ ברחבי האינטרנט באתר האינטרנט שלה. RSS ל- JavScript. שיטת מדידה קלה יותר משמש ב- javascript בצד הלקוח כדי לנתח ולהציג את הכותרות באתר שלך. כדי להשיג זאת כל שעליך לעשות הוא גזירה והדבקה של קוד HTML או JavScript בדף האינטרנט שבו ברצונך הזנת ה-RSS חדשות כדי להציג. כדי להשיג זאת יש מספר אתרים המציעים שירות חינם המאפשר לך לבחור מספר אפשרויות לבחירת ספק הזרם ופרמטרים של תצוגת עיצוב.

אז יהיה עם קוד JavScript זה לגזור ולהדביק לתוך אתר האינטרנט שלך. עכשיו, לפני הגשת אותו לכיוון יש כמה אתרים המציעים שירות זה בחינם כמה נקודות יש לי להבהיר איתך. בעוד הוא השיג את המטרה שלה כדי להציג תוכן דינמי באתר האינטרנט שלך בתוך דקות ספורות, שישנן כמה חסרונות לשיטה זו. טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. JavScript היא לא מנועי החיפוש. כפי ניתן או לא יודעים כבר, javascript אינו גלוי ולגבי העכבישים של מנועי החיפוש.

לא הולך לראות את ה-RSS אשר יש לנתח במקום, אשר לא יהנה לך אם אתה עושה כדי לשפר את הדירוג שלה במנועי החיפוש. אתה משתמש שירות של ספק חיצוני. השני פוטנציאליים החיסרון הוא, למרות javascript הוא מקום שבו בעצם לקרוא קובץ script בשרת אחר. זה יכול להוביל כמה בעיות פוטנציאליות. אם השרת אינו פנוי אומר שאספקת חדשות יימשך זמן רב יותר כדי להציג באתר שלך. הנקודה השנייה היא אם השרת של צד שלישי או לא ייעלם לחלוטין לאחר כוחו לא יוצגו כלל. לסיכום, יש כמה בעיות, אבל אם אתה לא רוצה את הקוד וחלק האוכל במקום במהירות ואז זוהי הדרך ללכת. אוקיי, עכשיו כדי להבין מה הנדונים כאן הם הקישורים לאתרים המציעים RSS חינם לשירות javascript. כל שעליך לעשות הוא בצע את ההוראות באתר. אלן הוא מנהל האתר ב- resopurce RSS עבור מנהלי אתרים. למד כיצד משתמשים ב- RSS כדי למשוך ולשמר מבקרים באתר שלך.

Comments are closed.