יצירת חברה חדשנית.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על יצירת חברה חדשנית.

בשנת משבר, אנשים רבים מחפשים כלי אמין להשקיע את כספי שלה. החיפוש אחר עסקים חדשים, אופטימיזציה עסקית, וכו ' כיצד ליצור חברה חדשנית אשר לא יכול רק להרוויח כסף, אלא גם להבטיח התפתחות יציבה ובת קיימא של העסק. כדי ליצור חברה חדשנית צריך לנתח את המבנה של החברה, למצוא מימון לחברה, ולהתחיל לעבוד. חדשנות החברה דורשת גישה זהירה ליצירת ושימור של המשאבים האינטלקטואליים. בתחילה, אתה צריך לשקול כיצד להפחית את מחזור העתיד של החברה, איך להניע את הצוות.

עוד להפנות ליצירת הון אינטלקטואלי. גיוס מתחיל עם החתימה על סודיות של סודות מסחריים והעברת זכויות יוצרים כדי להתחיל את הייצור בביצוע העבודה פעילויות, כמו גם את הזכות להשתמש באליפות ידי מוצרים שאינם קשורים בביצועים בעבודה נעשה ללא הראש, הפעם בעתיד להגן על הארגון מפני משפטי prityazatelstv להחזיק זכויות יוצרים על רעיונות שנוצר על ידי העובדים שלך. השלב הבא הוא ליצור תיק הקניין הרוחני, אשר תכלול את כל ארגון הקניין הרוחני – זה סימן מסחרי, לוגו, מסדי נתונים, סודות מסחריים, ידע, המצאות, וכן הלאה. יצירת תיק הקניין הרוחני יאפשר לך לנהל את ראשית קניין רוחני הארגון, כדי לבנות אסטרטגיה לפיתוח של ארגון הקניין הרוחני, ושנית, כדי לשפר את האטרקטיביות בעיני לא רק הלקוחות (החזקה של פטנטים על המצאות מגביר מוצר אטרקטיבי ללקוח), אלא גם לשפר את מעמד ויוקרה בעיני משקיעים עתידיים, שתמיד צריך פיתוח נוסף של החברה חדשני. נוצר על ידי חכם משאבים מומרים נכסים בלתי מוחשיים של הארגון. בשלב הבא, חברה חדשנית חייב ליצור את תיק הבאים – פורטפוליו של פרויקטים חדשניים. עבודה עם פורטפוליו של פרויקטים חדשניים, נתמך על ידי מספר הפטנטים, אשר במקרה של מחלוקות עם המתחרים, ניתן להחליף באמצעות העברה של רישיונות לשימוש בטכנולוגיות כי הם פרודוקטיביים יותר, באמצעות שימוש בטכנולוגיות של שליטה פרויקטים. יתר על כן, ארגון חדשני חייבים להקים תהליך לניטור פיתוחים חדשים בתחום, המשפיעים על האינטרסים שלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל.

כדי ליצור מערכת של פיקוח כזה אין צורך להשתמש משלהם משאבים, ניטור לחפש הזדמנויות חדשות ניתן לתת לעבוד המידע לסוכנים אשר תספק את כל המידע הדרוש לבחירת האחרונה של כיוונים חדשים של הארגון. וכך, צוות אנו הבקיע, המשאבים האינטלקטואליים נרשמת, פיקוח ומובטח החיפוש נוספת להצלחה של החברה שלנו דורשת שיווק, אין הצלחה במכירות בשוק לא יכול להימלט ממנה. כפי שאתה ואני מפורקים מבנה חברה חדשנית דורש גישה חדשה במבנה של אינטראקציה, ואילו לפני המפעל עבד, איך למכור מוצרים וכמה לייצר לא נחשבת במיוחד, ועכשיו חדשני חברת R & D עבודה, ניהול, שיווק המקצוע המשפטי הוא לא כל כך בכיוון מקביל, אבל גם אותו פרוייקט בו זמנית באינטראקציה כדי ליצור מוצר חדש, מוצר חדשני, אשר עדיין התרחשה רק הרעיון של מחקר שוק על הצרכים העתידיים של השוק, הגנה עתידיות אפשריות של זכויות הבעלות על הקניין הרוחני, ליווי משפטי, כמו גם ניהול מיומן, מנהל הפרויקט. יצירת חברות חדשניות לא יכולים להרשות לעצמנו אפילו לעסקים קטנים עם תמיכה במימון ממשלתי.

Comments are closed.