יעיל אסטרטגיות כדי לקבל תעבורת אינטרנט מוסמך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על יעיל אסטרטגיות כדי לקבל תעבורת אינטרנט מוסמך

זה אפשרי להשיג הצלחה על-ידי החלת ה-90 של המאה הקודמת של אסטרטגיות קידום האינטרנט? כמובן שיש לעבוד, אך לא כולם. פעמים ולשנות את העסק של טכניקות קידום באינטרנט. אני עדיין מקבלת עצות גורואים שאני ממשיך לעודד קידום העסק באינטרנט שלי קודם, לשלוח הזמנות שלי חברים, משפחה, מכרים, וכו ', על ידי נותן להם את הכרטיס שלי כדי לבקר באתר האינטרנט שלי בתיבת הדואר אלקטרוני שלי. מה אני אקבל עם סוג זה של קידום? אני חושב כי שום דבר לא מפחיד יותר כדי חברים ומכרים שלי, מה שהופך אותן מרגישים מעורבים, בדרך זו או אחרת, להביע את דעתו על האתר שלי ואת העסק שלי באינטרנט כאשר אנו רואים אותנו בפעם הבאה – בסוף שאני אפתח הם צריכים לנסות לא \"התנגשות\" איתי ברחוב. רוב חברים ומכרים שלי כבר יש לארגן את החיים שלך. . זה יותר סביר, זה אף פעם לא הרים את הרעיון לעסק באינטרנט.

אני לפלוש לחייך כבר היטב מאורגנות, מציע להם משהו לא לעניין אותם כמה מהם לבקר באתר שלי מתוך סקרנות, אחרים – כיוון שהם יודעים, כי ברגע שתראה אותי, אני יהיה לומר משהו על העסק שלי, פשוט על ידי חינוך. ישנם אנשים אשר לא יזכור את הכרטיס שלי. . כן, אני מסכים כי זה יפיק כמה ביקורים באתר האינטרנט שלי, מונים האינטרנט שלי להראות לי אבל, באמת, אלה \"ביקורים איכות\" האתר שלי ואת העסק שלי באינטרנט? אני חושבת שזה לא. אני חושב שהם להיות ומדי פעם לא הביא לי משהו, אפילו פחות \"אלפי דולרים\". אני חושב להשיג תנועה לאנשים מוכשרים שעשוי להיות מעוניין שירותים ומוצרים שלי ולאחר מכן להמיר אותם ללקוחות שלי (או החברות המסונפות אליה) אמיתי, צריך לקחת בחשבון את נקודות המפתח הבאים ארבע: 1. להפסיק \"מענה\" כדי חברים ומכרים שלי, מנסה לשמור על החברים שלי ולהדריך אותי, כדי לפתור הבעיות של העסק שלי, האפשרויות העצום אינטרנט המציע.

2. לפני להתחיל את הקידום העסק שלי, אני חייב להיות מאוד ברור, מהו הנישה שלי, איפה שלי לקוחות פוטנציאליים עבור מוצרים ושירותים שלי. אני לא צריך בכלל ביקורים באתר האינטרנט שלי. . אני צריך לבקר אותי אנשים, אשר יכול להיות מעוניין מה להציע! 3 לפני קידום מוצרים ושירותים שלי, אני צריך לקדם את עצמי לעצמי בתור בעלים של העסק שלי להוכיח המבקרים שלי שאני מומחה אמיתי בנושאים של מוצרים ושירותים שלי. כלומר, אני חייב לתת לדעת את שמי ואת המותג שלי. נקרא גם למותג הזה. אני מבין. באינטרנט אנשים בדרך כלל לא קונים מן המגע הראשון, בדרך כלל? קונים לאיש הקשר 5-7. . למה? -כי לפני הקנייה, אנשים צריכים לשכנע את עצמך. כי זה לא שמדובר בהונאה (יש מקרים כה רבים באינטרנט), כי ניתן לסמוך על הבעלים של אתר האינטרנט, באתר אינטרנט זה לא מוכרים (אנשים לא אוהבים אותך כאשר מכר לך, היא אוהבת לקנות), אבל כדי לפתור בעיות מסוימות. כדי לקבל את זה – אתה צריך להיות \"סלבריטי\" בתחומי הפעילות, אז אנשים לראות את הבעלים של אתר האינטרנט כדי מומחה אמיתי בנושא זה נוגע להם. מעל לכל, זה לשדר ביטחון, מקצועיות, נכונות לעזור לאחרים. 4. על ההצלחה שלי באינטרנט – אני צריך משלי רשימת מנויים, אשר אני להקל עליהם מידע שימושי ואיכות לפי הנושא של המוצרים, שירותים, כדי לעזור להם לפתור ספקות ושאלות שלהם, לתת פתרון לבעיות רבות שיש… בשביל זה אני יערוך את המגזין המקוון שלי על-ידי המנוי מרצון. . היומן שלי יעזור לי לשמור את קשר מתמיד עם הציבור שלי שעשוי להיות מעוניין בנושא שלי, שלי מנויים. כי ברגע שהם לקבלתן מרצון על היומן שלי, זה אומר כי הם מעוניינים הנושא של העסק המקוון שלי. כל המנויים שלי הם שלי לקוחות פוטנציאליים, אשר יכול להיות, בכל עת, בלקוחות האמיתי שלי. כי אם הם עדיין ברשימה שלי של מנויים, אומר שלי תוכן מעניין אותם ולסמוך על שלי. רק בדרך זו אני אשיג כשיגיע הזמן, מי מחליט לבצע את הרכישה באתר האינטרנט שלי, לא את התחרות. אלה הם חלק מהרעיונות אשר, לעניות דעתי, יכול לעזור לקבל תנועה מוסמך ומכירות בקנה אחד עם בינוני- מבט לטווח ארוך. הרבה הצלחה לכולם וביקורים רבים מוסמך אינטרנט! טטיאנה Doyna את הבלוג שלי:.

Comments are closed.