ייעוץ לסובלים מאלרגיה בחודשי האביב

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ייעוץ לסובלים מאלרגיה בחודשי האביב

בשנת 1819, הרופא ג'ון בוסטוק היה הראשון במחקר אשר הוטבל בחום גבוה של henoa טקסט מדעי. חמישים שנה מאוחר יותר, צ'רלס בלייקלי היה הקשר בין הסימפטומים של אותו האבקה. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. שניכם מדענים סבלו הסימפטומים. אותו הדבר תקף בכל אביב, כמה ספרדים שישה מיליון אבל כמה טיפים פשוטים יכולים לעזור לעשותן נסבלות יותר. ברור הדבר העיקרי הוא שכח טריקים ולתקוף את הבעיה במקור בתרופה היסטמין. תרופה.

זה נהיה יותר רגשית, זה בנוסף, עם הדור השני בתור תרכובות Clarityne, השאיר תופעות לוואי כגון נמנום. הם לא צריכים מתכון, אז פשוט בצע את ההוראות תשקיף, רוקח. . עוד עצה ברור, אבל לא פחות חשוב, היא לזהות את המקור של אלרגיה שלנו, לא מסוגלים לברוח. -רוב הזמן, עד כמה אנחנו רוצים למנוע את זה, אנחנו ייחשף לזה, בגלל האוויר. הם החלקיקים לדבוק השיער שלנו, את הבגדים שלנו, אנו נכנסים ¦ ojosa את הסיבה בעלת שינוי ומקלחת בבית או השימוש של משקפי שמש עשוי להיות מועיל. -גם נוכל להימנע רבים של החלקיקים הימנעות לחשוף אותה בבית או במכונית.

חלונות סגורים, שימוש במיזוג אוויר לאוויר (הצעד הקודם עבור מסנן טוב, ברור) יכול לשמש אותנו burbujaa. -חשיפה טבק, כל סוג של עשן, ¦ contaminaciona כל זה לא רק עוזר לפתח אלרגיות, אלא גם כי הסימפטומים שלהם להתרחש עם כוח גדול יותר. -בסופו של דבר, אלרגיות צריך לבדוק את הריכוז של אבקה באוויר באופן קבוע, ולהתאים שלהם פלטי לזה במדידת אפשרי. ככלל, יבש, חם או סוער ימים הם הכי גרועים. באופן דומה, ריכוזים נוטים להיות 5 הגבוה ב-10 בבוקר. קישורים מעניינים: פורטל עם חדשות וטיפים. מדגיש קטע שבו אנחנו יכולים להיוועץ בהם רמות של ריכוז אבקה בקבוצה ראשי ערים ספרדיות להחלפה של מידע וייעוץ בתוך הרשת החברתית. מבוקרים על ידי איש מקצוע, היא מציעה גם קשורים סרטי וידאו ותמונות. לוקח אלרגיות עם קצת הומור פורטל מאלרגיה, מומחים לטיפול.

Comments are closed.