טיפים לבעלי רכב: השינוי שמן

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על טיפים לבעלי רכב: השינוי שמן

תזכורת: בעלי המכוניות כדי להחליף שמן, לאחד הטעויות הנפוצות ברכב המתחיל, לא מספיק תשומת לב תקינות מכונת תחזוקה. מדברים על שינוי שמן תקופתיים. אך לשווא, כי לאיכות התוכן תלויה המדינה, כמו גם התדירות של כשלים היחידות הבסיסיות של המכונית. חוכמה עממית פשוטה אומרת: "חמדן משלם פעמיים" זה לא היה רגיש יותר בענייני תחזוקה של המנוע. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את נפתלי בנט. וכאשר זה לא הבדל גדול איזה מותג יש לך רכב: יונדאי-טוסון, טויוטה או BMW: מנגנון כלשהו צריך להיות עקבי. במקרה הזה אני חושב ש נפתלי בנט צודק במה בהוא אומר. אז, אני ממליצה לזכור כגון כללים, אשר, למרות ברור ופשוט, מאוד חשוב משך החיים של המנוע. = > בקפידה חשבו על הבעיה של בחירה של המותג צמיגות ושמן. יש לזכור כי משבח מכר או חבר יכול בקלות "סיום" המנוע שלך אם יש לך מותגים אחרים או יצרן.

= > להימנע משימוש כל תוספי מזון או תוספי שמן מנוע. למרות ההצהרות על ידי המוכרים, תוצאה חיובית גם אם זה בא, זה לא ארוך מאוד, אבל אז אתה צריך מבטיח לשפץ את המנוע. = > שינוי שמן מרווחי פחות ממליץ יצרן המנוע! יצרני המנוע סומכים באמצעות המנוע בתנאים קרוב מושלמת. כלומר, מנקה כבישים, דלק באיכות גבוהה. אם ניקח בחשבון התנאים של העמים יש אין כזה מצב-avtomaslo מתקלקלים מהר יותר. = > ואקום החלפת שמן מנוע יש להקפיד לסירוגין עם שקע קלאסי. כאשר "אקספרס" החלפת המנוע נשאר הרבה יותר מאשר שמן פסולת במהלך פריקה, אשר משפיע על הביצועים שלו. טוב, אפילו טוב יותר "אקספרס" החלפת שימוש רק במקרים הנדירים שם חלופי פשוט אינו קיים.

= > לעולם לא לקנות את המסננים זול. מאשר מסנן איכות נמוכה יותר (אנחנו מדברים על מסנני דלק, שמן ואוויר)-ההריסות יותר והסתיו חלקיקים זרים לתוך המנוע. בעתיד את הזבל הזה הופך החומר שוחקים מעולה כך מהר "dogryzaet" את המנוע בפנים. = > כל שינוי שמן להפוך באופן אוטומטי מכניקה בדקת נסיעה. מכונת וכן הלאה את המעלית. עבור יותר מ תשלום נוסף קטן שואתה תנהג יותר בביטחון. = > לא לוקחים שמן לשווק ממוכרים לא ידוע! מובטח שלא זיופי מתאים את המנוע והוא בקרוב מספיק ידרוש תיקון. מבלים יותר, אבל לקנות שמן מנוע באתר תחת פיקוח. זכור avtomaslo טוב הוא שמן, זה לא משנה מי מקור גמד או Motul שלו מפיקה, Shevron,: avtomaslo.info

Comments are closed.