חופש כלכלי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חופש כלכלי

כיום יש ביקוש נמוך עבור העבודה, כך האנשים שמגיעים לי עבודה מאובטחת הם מעטים, רובם המכריע יש עבודה חבל דק. דבר זה מאפשר לעסקים דורשים העובדים בכל פעם יותר עובד זה הם, תוספות ללא תשלום, דורשים שעות לכפות לנו עלייה בפעילות שנקבעו החוזים שחתמנו בעת הזנת, דרישות כדי להשיג את המטרות של מכירות יתר או פרודוקטיביות, אשר מקושרים עם המשכורת שלנו בצורה של עמלות. לכל זה שלנו קשרים משפחתיים, רגשיים וחברתיים פחתה באופן דרסטי, מקובל כי הילדים לראות אבותיהם, רק בלילה, כי דמויות אב הם הסבים ולא אולי זוכר את הוריהם רק על ידי תמונות. אלטרנטיבה למצב הזה הוא לעבוד באופן עצמאי בתור צוות חיצוני עבור חברות אחרות, זה נותן לנו את החופש לנהל את הזמן שלנו. בדרך שבה אנחנו רוצים, אבל יש לנו חיסרון גדול. אם אנו רוצים לקבל יותר כסף, יהיה לנו לעבוד הרבה יותר, זה ממיר ב מרושעות, אשר מובילה, בסופו של דבר שאנחנו עובדים עדיין יותר בעבודה מסורתית. אנחנו כל חלום להיות יזמים, להיות הבעלים של זמננו, בלי שאף אחד מאיתנו הזמנות, פתיחה וסגירה של העסק שלנו כאשר אנחנו רוצים.

אולם המציאות הזאת דומה מאוד לאחד autoempleado, מאז עכשיו האחריות של העסק ליפול על ידינו, כי יש לנו את הרעיון. אם אתה רוצה משהו הולך טוב, תעשה את זה בעצמך, אשר יביא אותנו כתוצאה מכך עובד יותר ויש יותר תחומי אחריות. כי מתנות אותנו עם רוברט קיוסאקי בבית הספר האבא העשיר שלו, מסכן הוא אבי שכל אחד חייב להיות אחראי לניהול של הכספים שלנו, עלינו להיות מודעים שני המונחים חשוב כי הם פעיל וסביל. מסביר בצורה פשוטה וללא ערבוב הגדרות חשבונאות זה: נכס זה משהו שמקשר את הכסף בתיק שלך. בוא ניקח לדוגמה.

כאשר נקנה בית, הוא הופך לנטל, מאיזו סיבה?, טוב. זה הולך ליצור ההוצאה, התשלום של הארנונה, שיפוץ שנעשה, וכו '. לשינוי אם אתה מכניס אותה הכנסה, יפיק לנו הכנסה נוספת בלי זה אנחנו עובדים על זה, ואז אנחנו להשיג נכס. נטל זה משהו לוקח את הכסף מהארנק שלך. לדוגמה: למסך פלזמה נקנה, אם אנחנו צריכים כסף, אנחנו רוצים למכור, תמיד ייתן לנו פחות ממה אנחנו משלמים על זה, על ידי שימוש כבר נתנו לו, ולכן הערך שלו תמיד הולך למטה. בדוגמה של נכס, הבנו כי אנחנו צריכים מאמץ כדי לקנות את הבית, אבל ראינו את התועלת בפרק הזמן שבו אנו מתחילים להשכיר, כי אנחנו כבר נהנה מפירות המאמצים שלנו. לכן המטרה העיקרית שלנו מעכשיו צריך להיות הגדלת הטור הרכוש שלנו.

Comments are closed.