הקסם של הלילות בברצלונה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הקסם של הלילות בברצלונה

יש הרבה דברים ייחודית ומעניינת להפליא לעשות בברצלונה במהלך היום, כגון מוזיאונים, גלריות לאמנות, וכדומה, אך את האורות הלילה אפילו טוב יותר בכל יום שטוף שמש. עם כל הדברים הזמינים, אין גבול האפשרויות בשביל הכיף. נתחיל עם ההזדמנויות חינם בברצלונה בלילה אחת האטרקציות הגדול ביותר הם מלאכותיים, בליווי מוסיקה קלאסית, משחקים בו ניתן לצפות ללא תשלום מספרד פלאזה (Paca Espanya) במהלך רוב השנה. באפשרותך למצוא מידע נוסף אודות אירועים אלה בכל התיירות בעיר. אחר פעילות חופשית היא הליכה לאורך הטיילת מעץ, בו האורות מוארים עד עשר בערב. ייתכן במרחק הליכה רומנטית, לראות הרבה מסעדות וברים שנמצאים כה פופולרי באזור זה.

כדי לקדם את הלילה, קבוצות של צעירים מתחילים להופיע, ביצוע מקום רועש למדי, תחרויות בדיחה של wet חולצה, קונצרטים ומחול. אפרטיים יכול להיות מגנט תיירותי אטרקטיבי מאוד בלילה. ישנם מבצעים רחוב משהוא הוציא את ההמונים, דוכני אוכל, מסעדות, ברים ו מועדונים. לבזבז כסף יכול להיות כאן גבוה יותר קטן מאשר בתחומים אחרים, אך אם ברצונך ליהנות, זה המקום האידיאלי. קל מאוד להגיע, לדוגמה, על-ידי מטרו: טופס פשוט וזול של תחבורה. עם כל כך הרבה חלופות שונות, אין צורך לשאול מדוע כל כך הרבה אנשים נמשכים זה העיר בכל שנה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לחוות את ברצלונה היא לשכור דירת נופש במקום מלון קונבנציונאלי. דירת נופש רבים של אמצעי הנוחות של מלון, אבל הרבה יותר אישי. יש מטבח מאובזר וחדרי שינה עבור קבוצות גדולות יותר או למשפחה. אין צורך לצאת לארוחת ערב אם אתה לא רוצה לעשות, מה יותר טוב לפגוש את בני אל השוק המקומי כדי לקנות אוכל להכין בבית. פעמים רבות ניתן למצוא דירת נופש הוא מקבילים או אפילו פחות מאשר שהות ארוכה בבית מלון. תוכלו ליהנות כמו תייר, באותו זמן לקחת את הנוחות של הבית. אנשים רבים ליהנות השוהים בהם, כי יש להם הכל. לפני הטיול, לבצע חיפושים ושאילתות כדי לוודא כי באפשרותך למצוא אפשרויות הלינה הטוב ביותר. אם אתה מתכנן מראש, באפשרותך גם ספר ותערוכות מראש. עקב כמות גדולה של מבקרים בחודשי הקיץ, אולי כמה מאפיינים אינם זמינים ברגע האחרון. בדרך זו, יהיה שקט ובטוח ליהנות החוויה שלהם בברצלונה. כמה עצות בעת נסיעה לחו ל, לא משנה אילו היעד הוא: לנסוע עם מישהו ככל האפשר. לכן, פחות סביר ניגש על-ידי אנשים לא רצויים. להתרחק מההמון, מכיוון שיש חברים רבים אחרים הנמצאים בטיפול בכל תנועה של תיירים. אם יש לך כסף או חפצי ערך, לשים אותם חגורת בטיחות או משהו על-ידי הסגנון. רצוי לנסות להשאיר את חפצי?הערך במלון או דירה, רק בטיחות.

Comments are closed.