הצטרפות PI

Posted by admin in News | סגור לתגובות על הצטרפות PI

אזרח רשאי להירשם הבעלות הבלעדית רק אחת. מטרת היזם הפרט – הרווח מפעולות שלהם. אדם יזם יש את הזכות להדפיס, להתקשר בחוזים, להעסיק עובדים. מסמכים לרישום של האו"ם: 1. דרכון רוסי (אם המסמך נותן נאמן, אז עותק נוטריוני של כל גיליונות), 2. Inn (אם המסמכים נותן נאמן, אז עותק נוטריוני) 3. קבלת תשלום המדינה 800 רובל 4.

הצהרה על גבי טופס R21001. ההצהרה מלא באותיות דפוס או מודפס על המחשב. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. אם היישום הוא מילא ביד, הדיו חייב להיות כחול, שורות ריקות לשים מקפים. את כל הכללים להשלמת היישום יכול להיות קווים מנחים מתודולוגיים מיוחד אימץ שירות המס הפדרלי. FE הצטרף נמשך 5 ימים. לאחר ההרשמה, בתוך 5 ימי עבודה זה הזמן להגיש בקשה עבור מערכת מס פשוטה.

אם אתה מתגעגע מועד זה, את הבדיקה את המעסיק על מערכת משותפת של מיסוי. בסוף החודש יש להודיע ??על האפשרות של יישום מערכת מיסוי מפושטת. מערכת מס פשוטה משחררת יזם של בחשבונאות. Uproschenku מחולק סוגים: המס ששולם על ההכנסה ומסים ששולמו על הכנסה לאחר ניכוי כל ההוצאות. צפה uproschenku יכול לבחור אחת לשנה, ולהתחיל primenenyat נבחרים טופס רק בשנה החדשה. חיסול של היזם אינו הליך מסובך, וזה גם מה והרשמה נמשך חמישה ימים. דמי מדינה של 160 רובל. ההכרזה על הפסקת פעילות כמו מוסמך נוטריון. חבילת מסמכים דומים: דמי קבלה, יישום דרכון Inn.

Comments are closed.