העתיד של טלוויזיה על-ידי SED צג Oled משתקף שופכים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על העתיד של טלוויזיה על-ידי SED צג Oled משתקף שופכים

תוך שנים ספורות הטלוויזיה או הצג תיצור עצמה לשוק חדש שוב. הצג הדורות הבאים כבר מתכוננים. SED (הצג פולט אלקטרון משטח-ובהסעה) טכנולוגיה זו מ- Canon, Toshiba שפותח ומורכב ניצוח פולטי אלקטרון. SED מציג פונקציה דומה שפופרת קרן קתודית. אך במקום פולט אלקטרון בודד SED עם אי פעם פולט עבור כל עובד משנה פיקסלים. היתרונות העיקריים של טכנולוגיית SED הם צריכת חשמל נמוכה, נקודת תצוגה. טכנולוגיה היא גם ב SED החדות/המשתמש, כמו גם זמן התגובה.

לאחרונה Toshiba/Canon הציג של טלוויזיה SED עם 450 nits בהירות ויחס ניגודיות של 50,000: 1! זמן תגובה 1 ms. רוצה Toshiba Canon 2008 הייצור ההמוני של צגים שטוחים בהתאם SED רגיל הרשומה צג oled משתקף שופכים (אורגני אור הפולט דיודות) מציג צגים דקים מאוד, חסכוני באנרגיה של הבטחה הצגת OLED. OLEDS משמשים כיום במוצרים שונים. הצגת אורגני, אור פליטת דיודה (OLEDs) הם גמישים, דקיקים, חיסכון באנרגיה, מציעים מאפיינים מבריק לקרוא. פתיחת תחומים חדשים של יישום: תאורה אזור גדול, טלוויזיה צגים או הצגת טלפון נייד. אך לפני OLEDs סטורם השוק המונית, יהיה צורך לפתור בעיות מסוימות.OLEDs מבוססים על מוליכים למחצה אורגני אשר אור בעת החלת מתח. מחולק מולקולות קטנות (מולקולות קטנות / SM), פולימרים ארוך-שרשרת. חוקרים שנות השמונים Kodak הפיק בפעם הראשונה של צג oled משתקף שופכים ממולקולות קטנות.

זמן קצר אחר כך קיימברידג טכנולוגיות תצוגה עם Polymeren.Der OLEDs צג oled הוא פשוט מאוד בהשוואה ל- LCD: מנצח חשמלי שקוף מוחל על זכוכית או גיליון גמיש שקוף, בדרך כלל הוא זה תחמוצת בדיל של אינדיום הפועל מאוחר יותר אנודת ברכיב. המוסד מכוסה מכן דק מאוד עם שכבת תאורה מפלסטיק. לבסוף עדיין מתכתי יחול לעולם. לאחרונה, שייצורם הופסק וטילים Samsung 17? צג OLED לפני. סמסונג וטילים AMOLED מציג עם עומק 1.2 מ מ! לכן, התצוגה עם רזולוציה מרבית של 1600 x 1200 פיקסלים על אלכסון בגודל 17 מציע הבהירות של עד 400 קנדלה למ יחס ניגודיות של 1000: 1. הזווית המרבית ממוקם ב- 170 ° C, קצב התגובה ב- – עד 0.01 ms ערך מהתקנים LCD או פלזמה הנוכחי יכול רק לחלום. סמסונג וטילים תתחיל ב- 01 / 07 בייצור AMOLED של 5 ס"מ ל- 2.7 אינצי'ם. לדעתי SED יכול לטעון לא מוקדם יותר 2008 טכנולוגיה בשוק (מחיר/ביצועים). טכנולוגיית OLED צריך לעבוד על החיים, יבואו פועל 2010 בשוק עבור צגים גדולים יותר. מידע נוסף אודות צג oled משתקף שופכים וטכנולוגיות SED:

Comments are closed.