הסוד כדי לרדת במשקל (חלק 1a)

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הסוד כדי לרדת במשקל (חלק 1a)

אני רוצה כתובת נושא על cualme הגיעה שאלות רבות וגם זה עד הסוף יכול לסכם ב ת ?porque כאשר לעזוב לעשות דיאטה, התאוששות עוד משקל אשר איבדה? Heatendido אנשים רבים אשר מחפשים נס דיאטה או איזה מוצר יעיל זה באמת עובד עבור הרזיה. לפני preocupacionme כזה שמתי לחקור מה קורה בגופו של אדם, שנה אחרי שנה, הוא שוחרר כדי לתרגל את הדיאטה האחרונה של אופנה או באמצעות מוצר revolucionarioa לרזות הופיעה בשוק. ההנחה הראשונה יש לקחת בחשבון אדם שרוצה לרדת במשקל היא מומלץ על מה בריא ותזונה מאוזנת. אתה צריך גם לקבל מידע של כל המוצרים שאתה הולך לקחת. חייב להיות מוצרים המספקים את החומרים המזינים הדרושים עבור כל מקרה. לכל אחד יש גוף חסרוננו ואת יכולת תגובה שונה. Realizadosse כבר ציין במחקרים שאנשים אותך ללא הרף נבדקו סוגים שונים של דיאטה לירידה במשקל, בסופו של דבר, לא רק החזרה לשחזר יותר לאיבוד משקל זה הם מסיימים עם מחסור של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, שהן בסיסי שיהיה לבריאות אופטימלית.

כאחד מהטווחים שניתן למצוא בשוק נועד לחסום שומן במעי. מוצרים אלה, כמובן, לא יכול להפלות בין שומנים טובים ורעים. התוצאה היא כי שתיהן מסולקות, אך במקביל אנו הם מונעים הסוכנות של שומן טוב, אשר טובה לרגנרציה של קרום התא, בין פעולות חיוניות אחרות. עוד של טווחים המוצר שמצאנו, כבת משתנת. איבוד נוזלים ומשקל חשוב מאוד במקרים אלה, לפעמים להתגבר על 3 ק"ג בשבוע אחד. אבל הבעיה היא כי הנזק שהם גורמים הוא חשוב יותר ממה שזה נראה, כי יש איבוד מינרלים חיוניים פונקציות הגוף שלנו. השאלה שעלינו להוציא זה זה לא מודעים לזה מעניש את הגוף המפואר שלנו, כי למרות הכל, עדיין מתנגד וסבל זה שלא יתואר.

בנוסף, אותם אנשים הממשיכים דיאטות מגבילות רק נשמרת מונעת בממוצע בין 6 עד 8 שבועות, עד שלו בכוח הרצון הוא מותש או עד שגופך הוא סובל. זה אז כשזה מתחיל לדרוש מזון אשר נשלל אז לא יפריע ההתאוששות של המשקל אבוד, בתוספת סכום נוסף, אנחנו קוראים לזה של בטיחות וכי ברוב המכריע של המקרים נע בין 20-30% נוספים. למרות שזה אולי נראה פרדוקס, לגשת לנושא במהופך. ישנם מנגנוני הרגולציה של משקל. אך אלו אינם פועלים באופן הנכון, עד הגוף לא זוהתה כבר שאיימו על פונקציונליות או ההישרדות של זה. כלל חיוני עבור אובדן משקל הגוף הוא שמירה על הבריאות מעל הכל. במאמר הבא נראה אילו כלים אנו יכולים להשתמש כדי לשמור על מצב בריאותי טוב ועל מצב אופטימלי של בריאות. איך הגוף מווסת את משקל הגוף, פעם אחת מילאה צרכים חיוניים.

Comments are closed.