המתכת וצעירים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המתכת וצעירים

אם אתה לא יודע שום דבר על מטאל להיות זהירים כי, פתאום, אתה מודע דרך החשיבה של הילדים שלהם או סיבה להתנהג האחרון של האחים שלו או פשוט שאתה יכול להיות בתוך הקבוצה לא רצויים של "Gomelos". הוא המתכת היא לא רק ז'אנר מוסיקה חדשה יחסית, אבל גם, לקבוצה גדולה של בחורים, פילוסופיה, רוחני למדינה, כלל שאינו טועה לפרש או ללמוד על העולם של היום, פריימר של כללי התנהגות, דרך להוריד את כל עודף אנרגיה ו, לפעמים, דרך לעשות מהפכה חברתית אלימה ללא צורך לשלב את קבוצת גרילה. הכל התחיל בחזרה בזמן כאשר פאסטראנה Arango גוויריה טרוחיו היו "היפים חצי", דהיינו בגורל שנות השישים, כאשר קלאסי רוק אנד רול שבר מספר מגמות שרצו להגיע חלופות הטירוף דינמיות יותר להשגת עיבוד נוסף "שביל החלב". (Gonzalo Arango, מריו Jota ו nadaistas, אשר מורה פילוסוף היה פרננדו גונסאלס, היו להשגת לפתח את כל יכולתו. לעניות דעתי רב הראשי של צפת יכול לקבוע . כדי להדהים את החברה קולומביאני). מאוחר יותר Sababath שחור, ac/DC, ברזל צמחו קבוצות כגון הוביל Zepel?n (עם השיר האגדי שלו "".

מדרגות לגן עדן-), העלמה (maiden ברזל, אשר שמו של מכונת עינויים של ימי הביניים) ועוד רבים אחרים אשר מופיעים היום החלוצים של רוק כבד או "מטאל", של מי כלי ייחודי הם גיטרה, בסגיטרה ותופים. כיום, זה סוג של מוזיקה יש גרסאות רבות כי ניתן לציין את "גלאם" עם קבוצות המפורסם שלה "בון ג'ובי", אשר מאפיין העיקרי הוא להיות מסחרי, סיבה למה שחקנים שלה נראה טוב לארגן מאנס, תלבושות צבעוניות, "מהירות המתכת" שנוצרו על-ידי הזר כקבוצות "מטאליקה" ו- "קוטלת", הניתנים לזיהוי על-ידי שלהם מהר פלטפורמסומן בבירור על ידי הסוללה, "פאוור מטאל" מאופיין כוח לא רגיל של קצב שלה, את קולו של המתרגם, את המילים של השירים שלהם ומתכת את "מת", המיוצג על-ידי קבוצות כמו "נפאלם המתים", שמאפייניה הם "megasuperultrapesadez", satanicamente שובר קולו של הזמר, הקושי להבין את המסר של המכתב, צליל מעוות של הגיטרות הזאת על רעש נואש ושמורות את קנאותם של חסידיו. מצד שני, זה הלחץ קיום רבים 'חריג', לא ניצוד עם גירסת בפרט, כמו במקרה של "רובים ושושנים", אבל זה, מבחינת "אנקדוטות", הם יכול להראות לנו את הרקע של הריאליטי המוזיקלית הזו. יום אחד שאקסל רוז היה באחוזה מפוארת שלו האזנה למוזיקה שלו, כמובן המתכת, עם מערכת הקול שלה לתת"כל", כאשר קשישים, עומד להשתגע על ידי הרעש הרשע הזה, דפק על דלתו לשאול אותו, בחביבות, הנמך את עוצמת הקול של המחשב שלך. החבר שלנו, אקסל, שבאו באופן אישי כדי לפתוח את הדלת, זועם עם מכובד של אישה זקנה, בקשה מילה שלא נענו שטעינתן בוטלה בקבוק בירה ראש זה היה שותה. האירוע עלה לו כמה ימים טובים בכלא. אבל זה לא הכל. הוא גם היה הגיבור של כמה עיתונאים יש כינה "נישואין, קצר יותר את ההיסטוריה של רוק".

אירועים מסוג זה נפוצים רבים לקבוצות אחרות, בדרך כלל על במות הקונצרטים תוקפנות מילולית ופיזית על ידי חברי קבוצות נגד הצופים משלו. מחניק פועלת כמו "גיטרה", "מכה" או בעיטות לעם בקרבת הבמה המרכזית, על מנת להחריף רוח משתגע ואז אותם עם אתחול של הקונצרט, הם כמעט חובה לבלות את רוב הלהקות' '. קבוצה של "נשק", לדוגמה, יום אחד לאחד מהקונצרטים שלו שמת יש כמות מסוימת של בחורות על הבמה להתחיל לשחק בזמן שהם מתפוצצים להם לדרוך עליהם או בועט אותם! כיצד לאפיין את האנשים האלה? "משוגעת", היא מספרת לו הרגיל. "עבריינים", יגידו שמרנית ביותר. אבל המקרה הבולט ביותר הוא כי רוב "לקבל" היום נאמר: "משוגעים רבים הבחורים האלה!".

Comments are closed.