המכונית Wi-Fi מחוון משדר ב- IPhone/iPod

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המכונית Wi-Fi מחוון משדר ב- IPhone/iPod

מהו משדר אלחוטי? משדר אלחוטי הוא מכשיר קומפקטי מידות 7h3h1 ס"מ זה מתחבר אל המחבר OBDII הרכב (עבור המחשב אבחון) ומעביר את המידע מהמתקן חשמל שליטה ב- iPhone או iPod Touch על Wi-fi. למה אתה צריך משדר אלחוטי? ראשית, המשדר מאפשר לך לבדוק את המאפיינים של המנוע, להשוות את הביצועים לפני ואחרי התקנת חלקי רכב מוצרים נלווים. שנית, המשדר מודד את צריכת הדלק. שלישית, בעת חיבור המכשיר GPS לא רק מודד, אבל גם מאפשרת לך למטב את צריכת הדלק, בנוסף, משמש כמחשב הטיול. רביעית, המכשיר בזמן אמת מנקה את הערכים של כל חיישנים המותקנים ברכב (אפילו אלה שאינם מוצגים על תקן, זמינה רק לאנשי מקצוע, תחנות שירות), מודד את שיעור התאוצה, כוחות סוס ומומנט. לבסוף, כל נתונים המתקבלים הם קריאות שנרשמו ביומן, כדי שניתן יהיה להשוות לפני ואחרי ביצוע שינויים הציוד של הרכב. באמצעות משדר אלחוטי, אתה יכול בכל עת, ללא יותר מסורבלת המכשירים מורכבים ללא הזדקקות לאנשי מקצוע, תחנות תדלוק, להשיג כל ראיות ישירות ל- iPhone או iPod! משדר אלחוטי תואם תואם עם כל המכוניות של שנת מודל 1996, ותוכנה מצויד OBDII יציאות.

המכשיר קל להתקין. אתה רק צריך לחבר אותו ליציאת באמצעות כבל כלול ולהדליק. משדר זה ולכבות באמצעות לחצן ', כך שאין צורך בכל פעם הסרת אותו מהשקע. לך לעבודה גם צריך את התוכנה המתאימה. משדר אלחוטי הוא תואם עם כל אחת מהתוכניות הבאות: Rev עבור iPhone/iPod Touch מהתוכנית טוסטר Dev ממריא בזמן אמת, פותר:-מהירות הרכב; -מנוע מהירות; -העומס על המנוע; -צריכת; דלק -דלק רמת; -לחץ; -טמפרטורה מערכת קירור; -צריכת?יתר הטמפרטורה; – צריכת האוויר ואחרים. בנוסף, התוכנית מחשבת את התאוצה זוויתית, חזיתית ומאפיינים בלימה, עוקב אחר התנועה של הרכב באמצעות GPS. ממשק התוכנה הוא פשוטה וידידותית.

הנתונים מוצגים בצורה של מוני (חיישן), גרפים (קריאות משוערת) ומפות (קריאות ה-GPS). כל הנתונים מאוחסנים בעיתון ב- board. בנוסף לכל, התוכנית כוללת כלי לאבחן הסימון מנוע מחוון, ואת רשימת קודים של כל השגיאות. לא יודע למה הנורה האירה את "בדיקת המנוע"? משדר אלחוטי ו- iPhone שלך קל לענות על שאלה זו. ממשק המשתמש הגרפי (GUI) נעים, לא צמיג החזון: אותיות בהיר על רקע כהה גלויים בכל עת של היום. DashCommand עבור ה-iPhone/iPod Touch מתוכנית ביצועים פאלמר הוא לוח מחוונים וירטואלי עם ערכות גרפי לבחירה ומחווני תצוגה. באמצעות עורך DashXL? באפשרותך ליצור ערכת גרפיקה משלך עבור לוח המחוונים ומונים. התוכנית גם מבצעת ניתוח של גולש ומציג בצורה גרפית התאוצה ולבלום כוח. בונה GPS Tracker מובנה תצוגה חזותית של המסלול ועל המיקום הנוכחי שלך. על הגשש ניתן גם מעקב התאוצה ולבלום, אשר מופיעים בצבעים שונים. Krenomer עם דיוק קובע את הזווית של התנועה, בין אם זה יהיה העלייה או הירידה, זה במיוחד הכרחי בעת נהיגה בשטח הררי עם ביקורת רעה. ו-, בסופו של דבר, אוהבים התוכנית הקודמת, גם הסיבה להשתלבותם של המאבחן DashCommand מנוע מחוון לפענוח קודי שגיאה. יכול להיות זה במסווה לוגר 3.0 עבור PC מתוכנית זה במסווה התקנים בע מ להוריד באתר האינטרנט של מפתח תוכנה. זה תוספת נהדרת לעבודה עם משדר אלחוטי. עם תוכנית זו ניתן להשיג נתונים של מספר רב של חיישנים (עד 32).

Comments are closed.