החסרונות של Avtojekspertizy

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החסרונות של Avtojekspertizy

ברכב יקר! כיום, רוסיה גדל צי רכב, מכוניות הופכים יותר ויותר, מאוד spasobstvuet אוטומטית ההלוואות. עבור המדינה כמובן בשמחה, אבל החיסרון הוא, יותר המכונות, את עוד תאונות או תאונות דרכים. מספר תאונות היא מושפעת לא רק על ידי מספר המכוניות, אלא גם את המיומנות של מנהלי התקנים. צופה על איך ללמד נהיגה שלנו רוצה לבכות. עם תאונות זה ברור, אני רוצה לדבר על מה שמחכה הנהג לאחר שהוא נכנס תאונה, אבל מעדיף avtojekspertizy עצמאית. רכב או קביעה של סכום תיקון הרכב הליך חובה לקבלת ביטוח פיצוי לנזק החומרי שנצברו. בוא נראה איזה שגיאה המאפשר לאנשים עם הערכה עצמאית. לאחר התאונה, שנמשכו לביטוח החברה עבור החזר (לא חשוב או קסקו) ביטוח, נאמר כי הכל בסדר, למנות את מועד הבחינה של השמאי שבאתר שלהם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות.

לקראת הבדיקה האדם חייב לשלם תחילה מ- 700 עד 1500 רובלים, בכל אזור, כמובן. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. ביום שנקבע הוא ינהל את הבדיקה בעוד מספר ימים שהעם שלנו יקבל דו ח על כמות שיפוצים, אך רוב הסיכויים שהוא לא אהב את הסכום הזה. . למה? כן, כי המומחה עובד על חברת הביטוח, אבל כפי שאתה מבין, חברת הביטוח אינה רווחית לשלם סכומים גדולים. מה אתה עושה, וזה כל כך שולל באכזריות? צריך להיות עצמאי לחלוטין avtojekspertizu בחברה של ספקים חיצוניים, אבל יש להם גם את החסרונות שלהם, בבדיקה נוספת הוא לחפש, למצוא לו שם סכום זה יספק אותו, אבל כאשר הוא יביא בתוך ביטוח הערכות חדשה, זה פשוט זה יקטן.

כן, זה איך הם יכולים להגיד. לפתור את העניין באמצעות בית המשפט, כאן האדם מבין מה שאתה צריך לתבוע, וגם במשרד, היכן הוא מוערך, ללא ייצוג משפטי. זה מה שקורה, נתן 700-1500 יורו המומחיות בתחום הביטוח, נתן מומחיות עצמאית שירותים יקרים יותר, מ- 3000 עד 5000 אלף, ועכשיו הוא זקוק או פשוט לשכור עורך דין או שוב כדי להפוך את הערכה החדשה, אך בחברת משפטי תומך. בסופו של דבר, אדם מבלה כמות גדולה של כסף, ולא קיבלו שום דבר עדיין, הרבה מהזמן, לא שווה את זה. המסקנות, אם אתה לא מרוצה עם הסכום שספרת בחברת הביטוח, אנא צור קשר ישירות בתוך המשרד, אשר מבצעת avtojekspertizu עצמאי ויש לו עו ד מקצועי. זכור זה יחסוך כסף, זמן ועצבים. עוד טיפ שימושי. אם זה לבית המשפט, יש להקפיד להזמין ההערכה אחד חברת נעים שירות חישוב האלה מוטיבציה. למי שלא יודע, האלה מוטיבציה היא האובדן של שווי השוק, את זה יכול כל אדם של מי המכונית בזמן התאונה לא היה שגילם עולה על 5. חברות הביטוח משלם האלה אין מוטיבציה, פשוט לא רוצה, אבל הסדר שיפוטית לשלם. סכום האלה מוטיבציה יכול להגיע עד 40% של נזק מוחלט לרכב, אבל אי אפשר לנבא, הוא מחושב בנוסחה מיוחדת תוכנת מחשב. ברכב יקר קח את שני אלה טיפים לשימוש פרטי. מזל טוב על הכביש.

Comments are closed.