החסרונות של קסקו

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החסרונות של קסקו

בקשר עם הירידה של מכירות רכב, ביטוחים רבים יושבים בעבר על "מחט avtosalonnoj, מנסה למשוך לקוחות בכל המובנים. הפרסום של חברות הביטוח הסרסורים לקוחות ג'אגלינג הבטחות במחיר נמוך. אבל כמה שווה אמון ביטוח זול, מה שאתה צריך לשים לב כאשר הנך מזין החוזה? על החסרונות של ביטוח שנדבר עם אלכסנדר Merenkovym, מנכ ל SC "Severnaya Kazna"-עכשיו חברות ביטוח רבות מציעות ביטוח זול. אז מהו המלכוד? -ביטוח זול היא ניסיון מודע המבטחים להפוך את המוצר זול יותר, לזרוק לי כמה אפשרויות. דבר נוסף זה אלה "Castaway" אפשרויות לקוחות אינם תמיד מובן וברור, לדוגמה, כאשר אתה בוחר את הטלוויזיה.

בעת ביקור בחנות המקומית שלך, ניתן לראות מספר טלוויזיות, מבין בבירור מה הם שונים אחד את השני. טלוויזיה אחד- מסך קטן, אז המחיר הוא זול יותר, והשני הוא ערכה של פונקציות מוגבל. עם בגידה מצב אחר, הלקוח לוקח את החוזה, סימנים, לפעמים מתוך הכרה שהוא קנה משהו רק על התשלומים. קסקו- על ידי עצמו מרמז על הגנה מפני כל הסיכונים…-הצורך לזכור כי קסקו קורה להיות שונה, אז אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לקבוצה של סיכונים. ניקח לדוגמה, את הסיכון של "אש". לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. בחברות מסוימות, הסיכון שניסח כדלקמן: "האש היא לא מבוקרת צריבה או התפוצצות אירעה עקב גורמים חיצוניים". כלומר, חברת הביטוח רק תהיה אחראית שריפה שהתרחשה ב בעקבות התאונה, אבל לא להגיב, לדוגמה, אש כתוצאה לקצר במערכת החשמלית של המכונה. עם זאת, סיכון זה חשוב מאוד, מובילה לעיתים קרובות אובדן מוחלט של הרכב.

או, לדוגמה, בחלק חברות הביטוח, הסיכון התשלום של "חטיפת" לוקח בחשבון בלאי, כבר הראשון בחודש הפעולה של המכונה החדשה עלול לאבד עד 5-7% מערכו. ? מה בניואנסים שווה יותר תשומת לב? – ראשית, הקפד לציין את הזמן בו מתחילה לשאת באחריות של הרכב המבוטח לחברת הביטוח. חברות מסוימות אחריות זו באה רק מרגע הקוראת רכב ההרשמה ב- GIBDD. כתוצאה מכך, יכול מתעוררות בעיות, כי המכונית ללא מספר צלחות-פתיון עבור החוטפים. שנית, שים לב כי אם באחריות חברת הביטוח בגין נזק להם פיניש ללא פגיעה חלקי גוף. שלישית, הערה את דרישות נוספות, למשל, אם החברה דורשת התקנה חובה של איתות בדרגות שונות, עושה הנחה זו. רביעית, להבהיר אם ב חוזה ניתן לניכוי, כי זה יכול. לעורר שאלות על תשלומים. אבל סוכני ביטוח צריך להסביר כל הניואנסים האלה של הלקוח שלו? סוכנים שונים. «בהכרה» הקפד לספר על הניואנסים, ולקבל אלה שרוצים להפוך, את הכסף מהלקוח אולי פשוט "לשכוח" על זה. אז אתה לא צריך לקוות המודעות של הסוכן, בראש ובראשונה, להבין בעצמם למה בדיוק אתה לקנות. כי במקרה של מקרה ביטוח הוא לא סוכן יבקש תשלום, ואתה. . אז השאלה ההגיונית: למה אתה, בתור סוכן, העלו נושא זה? עכשיו אנשים נרדף עבור ביטוח זול יותר, מבלי להיכנס לפרטים ההסכם ישלם פחות. אבל לא חושב אם משהו יקרה, הם מסרבים לשלם כי התאונה הזו אינו מכוסה על ידי האמנה. וכן, אם אתה לא מדבר על "החסרונות של ביטוחים. לא להסביר. לאנשים את הדקויות, תופיע שלילי. לא רק על ביטוח חברה מסויימת, שבו אדם רכש של ביטוח וביטוח באופן כללי. נסענו במשך זמן ארוך מאוד לגרום לאנשים להבין מה הוא מבוטח אתה חייב להתייחס לזה, באופן חיובי. יתר על כן, החברה שלנו מייצרת מוצרים שיהיו מיועדים לקהלים ספציפיים, לרבות מי שרוצה לחסוך כסף, אבל תמיד דיברנו למלכודות כדי להימנע מחלוקת על תהליך תשלומים. כך, יש לנו ביטוח "Avtoobereg" עם 3.49% של הביטוח התעריף בלבד מפני גניבה, אובדן להשלים בונה, דהיינו מן הסיכונים הכללית.

Comments are closed.