החלקה על הקרח

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החלקה על הקרח

לפיכך, מגרש החלקה בנויה. תיבת קרח נוצץ עם כפור, שירות חדרים מוכן, קנה סוסים, רוצה זמן כדי לפתוח את שעריה בפני מבקרים, אבל … לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . בוני הלך הביתה, ואנחנו אחד על אחד עם קנס אובייקט מעוצב, אשר, באופן עקרוני, היה עסק מורכב מבחינה טכנית ודורש תשומת לב מתמדת שלך. איפה אתה מתחיל לעבוד על ההחלקה עד ההשבעה שלו? קודם כל, שוב לבדוק את הכישורים של העובדים. מה זה אומר? האם יש לך החלקה, בנוסף לפעילות הרגילה של כל הבניין כדי לשמור על הסדר יש קירור חזק, אשר דורש תשומת לב מתמדת.

מומחים – קירור צריך תואר ניסיון מקצועי עם סוגים דומים של ציוד לפחות 5 שנים. זה הכרחי על מנת מקומית לזהות ולתקן בעיות פשוט עם הציוד ללא כדי לתמוך השירות שלנו. לעתים קרובות, אחד שיחת טלפון היטב יצאו הליבה של הבעיה אל תוך 10 דקות של חבר השירות שלנו הם הבינו והסביר כיצד להשתמש פשוט מניפולציות כדי למנוע בעיות פוטנציאליות. המבצע ללא הפרעה של ציוד קירור הוא המפתח להצלחה של העסק שלך על ההחלקה. הרכיבים השני בחשיבותו של אטרקטיבי מבחינה מסחרית הוא איכות המשטח קרח שדה. מומחה – ldouborochnogo מפעיל לשלב – זה "בצלחות חרס העיקרי" על הקרח. מעקב מתמיד של עובי הקרח טמפרטורה, זיהוי בזמן של האזורים הבעייתיים ולוקליזציה הנכונה היא כל שלו עבודה ויכולת. רצוי כי נהגים של מכוניות כדי למלא לו ניסיון על הקרח, וכתוצאה מכך, את ההבנה הכללית של העיקרון של המשטח.

יכולת טכנית של המפעיל של הקומביין קרח יכול כהלכה עבודה תפר של ציוד קירור עם מחליף חום השדה, לקבל את ההחלטות הנכונות על הבחירה של המבצע ציוד, וכתוצאה מכך, יש באיכות גבוהה קרח מלאכותי בכל עת של השנה. ההחלקה סגל מינהלי – היא המנוע של העסק שלך להצלחה של העסק קרח. כל פעילויות שיווק, תקשורת עם מבקרים, לעבוד עם חלקים ומאמנים שוכב על "עדין" הכתפיים שלהם. מנהל להחלקה על הקרח צריך להיות מנהלים מוכשר, הסמכות כוח אדם רוצה לדבר מבקרים. ריכוז כל התהליכים, החל תחזוקה וניקיון של הגמר את המקום מאפשרים לך לקבל את כל התשובות ממקור אחד, לא לרסס על השוואה של העובדות שהתקבלו אנשי צוות שונים. לאחר הערכת המוכנות של צוות העבודה, מומלץ לבלות יום או יומיים במבחן מצב כדי לנתח את תנועת המבקרים ברחבה, את האיכות של מערכות חשבונאות ובקרה, היציבות של ציוד, הלימות ואת היכולת של מרכזי שירות. גילוי במועד של ליקויים תהליך הבדיקה תאפשר לכם לארגן כראוי המשטח הוא בהתחלה.

Comments are closed.