החלטות לשנה החדשה עבור חיות המחמד שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החלטות לשנה החדשה עבור חיות המחמד שלך

לפני להסתמך על ירידה במשקל, פעילות גופנית יותר אנשים רבים, רבים מהפתרונות שאנו עושים כדי לשפר את הבריאות שלנו עשויים לחול על חיות המחמד שלנו! להלן כמה רזולוציות החברים פרווה. בטיחות ראשית ודא הבית שלך לאחר החגים אולי נראה משימה מרתיעה. ניתן לך ציוד חדש, בגדים, ואביזרים בביתך נגישים בקלות חיות המחמד שלהם. לא רק שאינך מעוניין שלהם דברים חדשים להפוך פריטים ללעיסה, אך זו גם אין ברצונך כי קטן אובייקטים היו נבלע על ידי חיית המחמד שלך. בגדים, חפצי פלסטיק תכשיטים ואפילו יכול להיות סיכון בריאותי גרימת חסימה במעיים. כדי לטפל בבעיה זו, לייעד שטח איזור שבו חפציהם החדשה ניתן לשמור ולשים את התינוק שער בכניסה כדי לסייע להרתיע סקרן חיות מחמד. על פי להסיר אותם הסקרנות, אתה יכול להוציא חפצים בלי הרבה בעיה.

בדוק את הבית כולו שלך וודא כי אין שום סכנות עבור חיות המחמד שלך, כגון קלטות או קונפטי עזב לאחר חגיגה של חגים. כל בדיקות בטיחות במהלך השנה יבוצעו בתוך ומחוץ הבית שלך. ודא כי מחוץ מסודרת כמו הפנים, בדוק את שביל גישה על-ידי נשפך של שמן, מסמרים או tacks, משקפיים או הצואה של בעלי חיים אחרים. לא רק זה מבטיח סביבה בריאה עבור חיית המחמד שלך, אך באפשרותך גם. צפה שמשקל מחקר שנערך לאחרונה הראה כי 50% של חיות מחמד באמריקה הם שומן. כבני אדם, חיית מחמד צריך להיות בריא כדי ליהנות של איכות חיים מיטבית ולהקטין את הסיכון לבעיות בריאות חמורות יותר בעתיד.

הדרך הטובה ביותר לטפל קמיע שומן היא לשנות את התזונה שלך. זה כמובן קל לומר כי כך, חיות מחמד כמו לאכול, ולשנות את האוכל שלך לפעמים שמוביל הפרעה של מערכת העיכול. מדבר עם הוטרינר שלכם על דיאטה חדשה עבור חיית המחמד שלך עד לשנות את הרגלי האכילה שלהם. לקצץ פינוקים, שאריות מן הטבלה היא דרך מועילה כדי לסייע חיית המחמד שלך כדי להגיע למטרה שלך-משקל. כך אתה מרגיש השינוי בתזונה לא עובד, להיות עקביים ויודעים כי כבני אדם, אתה לא תראה תוצאות מיידיות! זכרו כי חיית המחמד שלך יהיה עליך לוח זמנים של פעילות גופנית. לקבל הצעות מהוטרינר שלכם אודות השגרה תרגיל אפשרי. עבור חיות מחמד מהשמנת יתר, מומלץ להתחיל עם משהו פשוט כמו לשחק לתפוס בחצר האחורית עם הכלב שלה, או חפץ קטן מסתובבים על הרצפה עבור חתולים. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . עבור, כספת ואפקטיבי. שקול תרופות טבעיות כדי לקדם את רעילות של המערכת, לסלק רעלים. פרפרים חברתית במהלך החגים האחרונה, אתה יכול לעשות כי חיית מחמד מתוקה לא היה באמת כל כך חברותי אורחים או חיות משק אחרות. החיות הם מאוד טריטוריאליים, כאשר להפריע האזור שלך, יכול להיות אגרסיבי. בעולם מושלם, אנו יכול להגן המחמד שלנו מפני מצבים שליליים, חרדה, מפחיד, עם זאת, כי הוא לא תמיד המקרה אינו מציאותי. התנהגות תוקפנית לעיתים מונע תהליכי חיברות של הגור או חתלתול. השלב הבא יכול להיות הפוך תאריכים המשחק המתאים עם חיות אחרות, לקחת את חיית המחמד שלך לבתים של אנשים אחרים. לכלבים, לקחת אותם אל פארק לכלבים להיות סביב אחרים. הזמן הטוב ביותר כדי להתערות כל חיה בגיל צעיר, אבל לא תיפול רוחך בגלל יכולים להתרועע חיית מחמד בכל גיל. לשמור על תהליך סוציאליזציה ולהיות המשרד עם חיית המחמד שלך. כמו כן, ייתכן שתרצה להשקיע באימון צייתנות עם איש מקצוע. לחקור את בתי ספר לאימון באזור שלך ולקרוא משוב מלקוחות אחרים כדי למצוא את בית הספר הטוב ביותר לצרכי חיית המחמד שלך. לקדם רגיל בהתנהגות חברתית בכלבים וחתולים לנסות תרופות טבעיות עבור חיות מחמד. ישנם גם. לשמור על צחצוח אם חיית המחמד שלך לא טוב, שהוא או היא כנראה לא תרגיש טוב. הכנת חיית המחמד שלך חשוב לשמור על בריאות. כאשר חיית המחמד שלך יש שיער מעוצבת, שכבה tarnished, או נשימה מסריח, ייתכן אומר כי יש בעיה בריאותית כבסיס גדול יותר. מוזנח חיות מחמד הם פי שניים יותר סביר להניח טפילים פנימיים וחיצוניים. למצוא זמן כדי להכין חיית המחמד שלך יכול להיות מייגע, לאחר ימים של חגיגה, כספים שלא יאפשרו את האפשרות של ביקורים סדירים עם איש מקצוע. עם זאת, יש כמה דברים שניתן לעשות בבית כדי לשמור על חיית המחמד שלך. לתת את חיית המחמד של לחימה שמנים מוגזמת, ריחות של העור. צחצוח חיית המחמד שלך יהיה להפחית ציפוי השערות ב ריהוט, מצעים וביגוד. צחצוח השיניים של חיית המחמד שלך לא רק לעזור עם ריח רע מהפה, אבל להפחית את החיידקים בפה ולמנוע יקרים חשבונות שיניים. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.

Comments are closed.