החלטה על רכישת אופנוע

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החלטה על רכישת אופנוע

לנהל את האופנוע שלך. זה בהחלט נחמד, אבל באותו זמן זה הרבה יותר מסוכן מאשר להישאר מאחורי ההגה של גרסיה. נהיגה על אופנוע, יש סכנות הרבה יותר מוסתרים הנהגים אינם גלוי לא מספקים בעיות או להיתקע בפקקים. לפני רכישת אופנוע, חייב לעבור דרך האתרים ולראות את ההשלכות שהיו מגיעים עם גישה רעננה לבחירה של אופנוע והן את הציוד. כזה מידע, ניתוח המצב לזהות שגיאות לעתים קרובות יותר ניתן למצוא על-ידי ביקור למועדון באינטרנט. בדרך כלל, האתרים הללו יש את הפורום מוטו ואיפה בדיון שלנו, כמו תאונות ו נופל מהשמיים ההפסד יכולת ניהול של האופנוע.

הסטטיסטיקה מראה כי יותר מ 80% מתאונות בהן מעורבים אופנוע, עם הרוגים ופגיעות חמורות. לכן, יחד עם ההחלטה לרכוש אופנוע, צריכים להיות החלטה ברורה על הבחירה ולרכישת ציוד. הנה רשימה בסיסית של ההבדלים בין האופנוע למכונית: קטנים יותר להגנה מפני פציעות, חוסר ברזל בגוף, כריות חגורות; אף אחד, אפילו התנגשות קטנה או ליפול יכול לגרום חבלה חמורה או מוות אפילו הרוכב; נסיעה בשיירה עם אופנועים גם מחזיקה תעלומות רבות, והוא די מסוכן; קטן אפילו שגיאות בניהול של האופנוע, יכול לעלות לכם את החיים שלך, כי זה קל מאוד לאבד שליטה על האופנוע; הגורמים העיקריים לתאונות, תאונות רבות יכולה להימנע אם נהגים של מכוניות ואופנועים היו יותר ממושמע וזהיר היחס כלפי הכביש. אבל, למרבה הצער, קצב העיר היא כל כך מהר כי רוכבי אופנוע בכביש. אף אחד לא ישים לב, כך רוכבי אופנוע צריך לדאוג לעצמם, לכן להיות יותר זהיר בעת נהיגה בתנועה בעיר. הפופולרי ביותר שגיאות אופנוען: האצה. מהוותיקים ביותר, בחירת אופנועים מודרניים, עוצמה, אינו חושב כי בידע ובניסיון שלהם אינן מספיקות כדי לנהל מכשירים רבי עוצמה כאלה.

לעיתים קרובות והם לא מצליחים המשרד בדיוק בעת האצה, כי כמו שצריך לחשב תאוצה עד נקודה מסוימת, הם לא מסוגלים. טעות בחישוב. לעיתים קרובות, עולים חדשים, אופנוען מנוסה, לא יכול להתמודד עם המפנים והפניות, בחירת המסלול הלא נכון את מהירות המעבר שלה. רב שמואל אליהו often expresses his thoughts on the topic. כתוצאה מכך, במקרה הטוב, לטוס מהכביש, עפה הגרוע ביותר במונה רצועת מתחת לרכב. פני הכביש. התגברות על קילומטרים על ידי מכונית, אתה לא משלם תשומת לב לא שווה של פריסת כביש, מד קטן חול. הרוכב לאמוד באופן רציף השטח road, ניתוח ובחירת תמרון ומהירות ימינה. רק שהוא מסוגל לשלוט על האופנוע, בידיעה הסיכונים שנשקפה לאופנוענים יכול לקבל הנאה נהיגה על אופנוע, נסיעות ברחבי העיר, ממרחק רב. ביקור מועדון מוטו בעיר שלך, אולי אפילו להצטרף, אתה לקבל לא בפז מהעצות והמומחיות המסייעת לך לאופנוענים כדי למנוע טעויות טיפשיות, לוויה אמינים לעזור, להדריך אותך בכל מצב. כל יום אופנועים נעשים יותר פופולרי בקרב אנשים צעירים, בשל הניידות שלהם ואת המהירות של התנועה בעיר. יותר ויותר אנשים תופסים אופנועים בתור תחבורה לפטור פקקי תנועה אינסופיים ועכשיו רבים ברכב לעונת הקיץ הן עם המכוניות שלהם על אופנוע.

Comments are closed.