החיים של מנוע בוכנה-רוטרי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החיים של מנוע בוכנה-רוטרי

מנוע בעירה פנימית רוטרי-בוכנה שונה באופן מהותי שלהם מנועי בוכנה מסורתי בצורת V של עמית-שורות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של נפתלי בנט. אם תרחיבו את "ונקל"-נקרא גם רוטרי-בוכנה מנוע, בשם היוצר שלה, אז אתה לא תראה פרטים לפחות במעורפל הדומה של חלקי מנוע בעירה קונבנציונלי. עקרון הפעולה של מנוע זה אתאר יהיה לא (שלהם באינטרנט, כל כך הרבה), אבל זה צריך להיות ציין הפלוס העיקרי החיסרון העיקרי של מערכת בוכנה סיבובית. יתרון ללא תנאים "ונקל מנועי" הוא כוחם ניכר ב תחלופה גבוהה ונפח קטן. כך למשל מנוע ונקל הנפוץ ביותר מנועי בעירה פנימית-RENESIS, מאזדה RX8 מותקן על הרכב, עם 1.3 l הוא בעל קיבולת של 231 HP., משחררת את המנוע עד 9000 סל ד.

החיסרון העיקרי של מנוע בוכנה רוטרי-יש את השבריריות שלו. תוחלת החיים מוצהרת Renesis עבור מאזדה RX8-300 000 ק מ, ואז המנוע פשוט להחליף, לא remontirujas. הדבר נובע עקב בלאי לא אחיד של פני השטח הפנימי של לשכת העבודה, עליו במהלך מבצע פארו רוחבי מופיע, אז תווית הנקרא "פרקליט השטן". זה מוביל בסופו של דבר מנוע ללבישה. בגלל הסטריאוטיפים על רוסיה nedolgovechnocti מנוע מכונית מאזדה RX8, רבים ינסו להניא חברים המעוניינים לקנות מכונית כזאת.

המילה מייחסת את תוחלת החיים של מנוע בוכנה רוטרי-60 120 אלף קילומטרים. מאזדה מכריזה על שלוש מאות אלף, זה נכון. הגנה RX8 יכולה לומר זאת לא כל מכונית מרחק עד ל-300 אלף בשידור חי קילומטרים. מנועי בוכנה רוטרי, מאזדה rx8, נמוך חדש-מרחק, בו ניתן להזמין באתר שלנו

Comments are closed.