החזרים בשיווק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החזרים בשיווק

אמיתות 4 אודות להחזרים כל איש שיווק מקצועי חייב לדעת. מומחי שיווק רבים, קטנים וגדולים להיות מטורף כאשר הלקוחות להחזיר אותם מוצרים בדרישה החזר כספי מלא או חלקי של הכסף שלך כמו פעם אמר המנהל של אחת החברות הגדולות, המפורסם ביותר ישיר שיווק: הספרים שלנו מכילים מידע טובה מאוד, יקר מאוד. מה תהיה הסיבה כדי לאפשר למישהו לקרוא את הספר, כדי להפיק תועלת תוכן מעולה זה ולאחר מכן אנו שולל על-ידי העברת לנו אז בואו לשלם החזר? אם הם תואמים ביטויים אלה, הרשו לי לחלוק איתכם כמה אמיתות חשובות אודות החזר: 1. לחץ כאן חברת טבע ומצא עוד . בראש ובראשונה, לקבל צו החזר לא אומר כי המוצר שלך הוא רע או לא אוהב את הלקוח. לדוגמה: לקוח מחזיר ה-DVD של $99.00 כיצד להשקיע בבורסה. למעשה נראה תוכנית טובה מאוד, אומר הלקוח שלו בבקשה לקבלת החזר.

אבל אחרי שראיתי אותו, החליט כי זה הוא לא עסק אשר רוצה להשתתף. דורשים עבודה רבה מדי! לפי נקודת המבט שלי, נראה לי לחלוטין לגיטימי וסביר כי לקוח לנקוט עמדה זו במקרה זה, לא רק הצעה החזר נדרש משפטית אך גם צודק לגמרי: מדוע יעשה את שלו לקוח disbursed 300 דולר עבור משהו כי הוא לא הולך להשתמש? 2 מציעים שהחזר לא עולה לך כסף. זה גורם לך לנצח. מוטרד מהוותיקים הצעה מומחי שיווק החזר כספי. ואם, הם מתלוננים, אני לא אני guidence לקוחות מסוימים לנצל אותי לטובת במידע הכלול שלי חומר ואז להחזיר אותה? כן, כמה יעשה את זה. אבל פרט אחד: להציע החזר כספי מפחית מהרתיעה של הרוכש ומגבירה את הביטחון העצמי שלהם אשר נותן כתוצאה מכך כמות גדולה של הזמנות. כמעט תמיד, הכנסות ורווחים מהגידול במכירות שאתה מקבל על-ידי המציע אחריות גבוהים בהרבה מאשר כמות קטנה של כסף כי תאבד עושה החזרים. אחרי הכל, האם אתה קונה מוצר $30 או $100 או יותר, מבלי לראות אותו, אם אתה לא הוצע החזר כספי? כמובן שלא.

3. מורחבת אחריות עדיפים אחריות קצרה. אם אתה כרגע מציע 10 או 15 ימים אחריות להחזרת הכסף, להרחיב אותו ל- 30 יום. כבר מציעה אחריות 30 יום? לאחר מכן נסה אחד של 60 או 90 ימים. תקופת אחריות ארוכה יותר מגבירה תמיד את שיעורי התגובה ואת המכירות, מכיוון שהוא מבטל את החשש כי מייצרת קניינים רבים אחריות קצר; באופן ספציפי, לשכוח פתוח ולנסות את המוצר ואת הזמן שבו לשם כך, האחריות פג כבר ולא ייתכן לעשות כלום עם המוצר. לא רק, אחריות ארוכה יותר מפחית לבקשות החזר בפועל. הסיבה היא: לקונה אין אין מה למהר כדי להעריך ולחזור המוצר. התוצאה: הקונה הוא בקרוב נשכח אחריות אם להשתמש המוצר או לא, הוא מחזיק אותו. 4 אחריות נדיב מכר מוצרים יותר מאשר ערבויות אומלל. האם אי פעם ראית אחד אלה ערבויות אשר להקים הם יחזיר את הכסף שלך, אם המוצר יוחזר בתנאי בשיווקה? עם אחריות ככה דאגה ללקוח הפוטנציאלי את האפשרות לכך, עם החזרה של המוצר, אתה טוען שאתה שזה הגיעו פגומים או שבורים. באופן דומה, ספקים מסוימים של מוצרי מידע מספקים החזר כספי, אבל רק אם אתם מציעים תיעד הוכחה כי ביצע את השיטה שלו, אבל זה לא היה אותו שימושי. אך מה קורה אם המערכת היא שימושית, לי, אך מתעוררת צפויה, אני מחליט כי לא יהיו לי זמן לעבוד על זה? אני צריך להישאר איתו כי אין להשתמש בו? כמה הרבה יותר ללא תנאי הוא שלך החזר כספי, שיעורי התגובה שלהם יהיה גבוה יותר. מותנה אבטחות עשה כי עבור הזמנות לדחות. מה המסקנה המתבקשת? כן, בהחלט תמצא עם כמה אמנים הונאה. אבל רוב האנשים, במיוחד כאשר הוא פתוח והוגן איתם, ישר, בתמורה גם יהיה הוגן איתך. בנוסף, חשוב לציין כי אנו מניחים בעקרון, מישהו מי קונה את המוצר או השירות הוא כי בעצם מעוניינים ללמוד את הנושא, אומר כי אם לבקש החזר כספי, תאבד לנצח כמעט, את האפשרות של חזרה כדי לעשות עסקים, לראות אותך, או אפילו לבצע יחסים ידידותיים או מקצועי במקרה שאתה מומחה בנושא עונה המוצעים במה מוכרים. בצע עצות אלה בגין החזרים. אנו רואים כיצד מיד את המכירות skyrocket כמו הרווחים שלהם. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו

Comments are closed.